Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problem z wiadomościami i emailami na AW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 raflos

raflos
  • 72 postów

Napisano 26 czerwca 2015 - 09:30

Witam , mam następujące problemy z apple watch:

 

1. SMS'y wysyłane na iphone'a sparowanego z apple watch pojawiają się tylko na telefonie. Nie pojawiają się w powiadomieniach na zegarku.  W aplikacji apple watch na telefonie w zakładce wiadomości mam ustawione: klonuj z iphone'. Jak odbierać wiadomości (sms'y) na zegarku ?

2. Aplikacja Mail na zegarku odbiera tylko kilka pierwszych wiadomości ze skrzynki odbiorczej a następnie jest komunikat: to fetch more messages please unlock your iphone. Jak zrobić żeby aplikacja na zegarku odbierała wszystkie przychodzące maile bez konieczności odblokowywania telefonu ?



#2 slythia

slythia
  • 84 postów

Napisano 26 czerwca 2015 - 14:33

Zmień w ustawieniach wiadomości na "własne".

 

Podobny sposób może zadziałać w przypadku emaila, jednak tego nie testowałam. Możesz także spróbować zmienić maksymalną liczbę powiadomień z aplikacji Mail w ustawieniach powiadomień. 


Użytkownik slythia edytował ten post 26 czerwca 2015 - 14:36


#3 madizal

madizal
  • 248 postów
  • SkądKatowice

Napisano 26 czerwca 2015 - 14:49

Ja skierowałbym się w inną stronę - jak telefon jest zablokowany to dostaję sms-y na AW, a w przypadku maila dobrze współpracują konta mailowe wspierające technologie PUSH



#4 Garom

Garom
  • 212 postów
  • SkądWrocław, Polska

Napisano 06 sierpnia 2015 - 19:40

Witam. Chcialbym sie dołączyć do problemu z powiadomieniami. Jestem od dzis uzytkownikiem AW Sport 42 i w zwiazku z tym moze czegos nie rozumiem. W moim AW bez wzgledu na to czy telefon jest zablokowany czy nie i czy mam ustawione klonowanie z IP czy nie, w powiadomieniach nie pojawia sie nic! Czy ktos z Was ma jakis pomysl?


Użytkownik Garom edytował ten post 06 sierpnia 2015 - 19:44





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych