Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Fake czy oryginał? Beats solo HD monochromatic black


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 blax16

blax16
  • 26 postów

Napisano 25 czerwca 2015 - 12:54

Witajcie, jesteście w stanie powiedzieć na podstawie zdjęć czy są to oryginalne Beatsy? Na filmikach na yt niektóre są takie same pudła, niektóre inne (może to różnice w wersjach EUR/USA) np. znaczek RoHS na sopdzie jest na niektórych, a na niektórych nie, albo napis na jednym boku jest do połowy, a na niektórych kończy się na 1/3 wysokości pudełka. Jakbyście mogli ocenić w wolnej chwili, byłbym bardzo wdzięczny. Sprzedawca jest prywatny na allegro, ma jedną sztukę (ponoć wygrana w konkursie), a cena kusząca, bo tylko 300zł (retail w sklepach to 500).

Załączone pliki



#2 lfemzwan

lfemzwan
  • 2 166 postów
  • SkądPL

Napisano 25 czerwca 2015 - 13:40

Po pierwsze nie ma co wierzyć w "promocje".

Po drugie jeśli chodzi Ci o jakość dźwięku to w tej cenie masz po tysiąckroć lepsze słuchawki innych producentów, a w tej jakości to możesz kupić słuchawki za 10-50 zł.


Nie ma czegoś takiego jak iPhone 2g

#3 blax16

blax16
  • 26 postów

Napisano 25 czerwca 2015 - 13:45

Wiem, wiem, ze dzwiekiem nie powalaja, audiofilem nie jestem, no i zwracam tu rowniez uwage na wyglad, a beatsy najbardziej mi sie podobaja. W promocje nie wierze, dlatego poprosilem sprzedawce o zdjecia, jednak podrobki aktualnie sa tak podobne, ze ciezko rozpoznac. Jednak jest mozliwe, by kupic z polska gwarancja producenta oryginaly za 300 (pare aukcji takich mi ucieklo), ludzie sie nie znaja, a sugeruja sie cena podrob.

Użytkownik blax16 edytował ten post 25 czerwca 2015 - 13:54





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych