Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Odrzucona karta płatnicza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 shiyo

shiyo
  • 2 postów

Napisano 20 czerwca 2015 - 14:20

Cześć, mam problem z kartą. Kiedyś kupiłam po raz pierwszy album na iTunes. Album w przeliczeniu na złotówki kosztował gdzieś tak 25zł. Okej, więc kupiłam go sobie. Potem wchodzę na konto bankowe i patrzę, że z konta pobrało mi tylko 8-9zł. Zdziwiłam się trochę no ale okej, skoro mniej to dla mnie lepiej. No i jednak gdy chciałam pobrać inne aplikacje nastąpił problem. Aplikacje nie chcą się pobierać, bo mam nie uregulowane rachunki i muszę je uregulować. No dobra, ale o co chodzi .. podałam dane karty i chciałam kupić ten album a pobrało mi z konta tylko to 9zł. Ponownie wpisuje dane karty żeby zapłacić i nic, karta odrzucona - dane nieprawidłowe, no ale muszą być prawidłowe skoro coś mi pobrało. 

 

Teraz pomijając ten fakt mam nową kartę, ponieważ portfel zgubiłam i chciałabym tą kartą płacić ale cały czas mi tą kartę odrzuca. Nie wiem co teraz zrobić a jest to uciążliwe bo nie mogę nic pobrać z app store. 



#2 lfemzwan

lfemzwan
  • 2 166 postów
  • SkądPL

Napisano 20 czerwca 2015 - 16:07

Skontaktuj się z apple, bo nie zapłaciłaś za album a te 8-9zł to była weryfikacja konta.


Nie ma czegoś takiego jak iPhone 2g

#3 shiyo

shiyo
  • 2 postów

Napisano 20 czerwca 2015 - 16:50

A, okej. No cóż, nie wiedziałam, jestem w takich sprawach zielona. Chciałam normalnie to kupić, myślałam, że jak już podam te dane i kupię to normalnie mi weźmie to 25zł a tu nic. A jak chciałam to uregulować, wpisuje dane no i odrzucone więc nawet nie wiem jak to uregulować. Więc już sobie to odpuściłam bo nawet nie wiedziałam o co chodzi i tak to leży od stycznia i przydałoby się coś z tym zrobić. 

Jak mi się to uda uregulować to będę musiała zapłacić tylko te 25zł czy coś więcej za nie zapłacenie tego?  :rolleyes:



#4 lfemzwan

lfemzwan
  • 2 166 postów
  • SkądPL

Napisano 21 czerwca 2015 - 00:39

Weryfikacja konta polega na pobraniu tych 8-9zł po cym potem powinny pieniądze wrócić (nie pamiętam już po jakim czasie) wtedy konto jest zweryfikowane.

Skontaktuj się z Apple - będzie najszybciej ;)


Nie ma czegoś takiego jak iPhone 2g




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych