Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Photos / Zdjęcia app - biblioteka niedostępna lub uszkodzona


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 lopski

lopski
  • 530 postów
  • SkądCrack-off

Napisano 17 czerwca 2015 - 17:37

Hej wszystkim, 

pojawił mi się ostatnio problem z aplikacją zdjęcia. Wszystkie zaimportowane fotografie są ale nie mogę dodać nic nowgo. Wyrzuca mi błąd (screen) że program zdjęcia musi zostać zamknięty ponieważ biblioteka jest niedostępna lub jej dane są uszkodzone. Co to może być? Dodam że nie mam żadnych innych problemów z komputerem (iMac late 2012, 27"). Czy istnieje możliwość naprawienia biblioteki lub jej przebudowa? 
Po apdejcie iPhoto do Zdjęć wszystko grało – teraz lipa

 

z góry dziękuję za pomoc

Załączone pliki


RAGGA IZ THE VIBE, JUNGLE IZ THE MOVE

#2 Zetor

Zetor
  • 624 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 17 czerwca 2015 - 20:31

Wciśnij jednocześnie alt i cmd trzymaj wciśnięte i kliknij na ikonkę Zdjęcia w docku.


  • lopski lubi to

MacBook Pro 13 2017, iPhone 7


#3 lopski

lopski
  • 530 postów
  • SkądCrack-off

Napisano 17 czerwca 2015 - 20:53

super, biblioteka naprawiona, wszystko działa, dziękuję za pomoc


RAGGA IZ THE VIBE, JUNGLE IZ THE MOVE

#4 matuszek

matuszek
  • 115 postów

Napisano 30 lipca 2019 - 20:56

Witam,

mam taki sam problem, niestety po naprawie komunikat nadal występuje i aplikacja się zamyka. Dodam, że biblioteka waży ok 65 GB i jest umieszczona na drugim dysku ssd w laptopie. 

Mam MacBook Pro15  mid 2012, Mac OS Sierra i zamiast CD mam wsadzony 2 dysk ssd. Dyski też sprawdziłem i są ok. 

Jeśli istnieją jeszcze jakieś programy do naprawy biblioteki albo sposoby na odzyskanie foto i filmów to proszę o pomoc. 

A czy serwisy są w stanie jakoś zreperować bibliotekę lub wyciągnąć z niej w miarę możliwości jak najwięcej zdjęć? Czy istnieją takie narzędzia?



#5 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 31 lipca 2019 - 15:51

Do zdjęć samych w sobie to się możesz dostać klikając prawym, show package contents i potem siedzą w Masters. Zawsze możesz po prostu ręcznie skopiować, nie musisz za to płacić dwóch stówek w serwisie ;-)


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#6 matuszek

matuszek
  • 115 postów

Napisano 31 lipca 2019 - 22:54

Dzięki, takie proste a nie wpadłem na to;) już uratowane;) pozdrowienia i najlepsza odpowiedź




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych