Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

dwa iPhone podpięte do jednego konta


Best Answer ugly , 19 July 2015 - 14:23

w końcu udało się rozwiązać problem. Na każdym urządzeniu podpiętym pod jedno Apple ID trzeba w FaceTime zaznaczyć inny numer. W moim przypadku na jednym i drugim telefonie FaceTime identyfikował się po innych numerach telefonu - czyli dobrze. Zapomniałem jednak o FaceTime na Mac'u - tu były zaznaczone oba numery przez co działo się jak w pierwszym poście! 

Go to the full post


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 ugly

ugly
  • 210 posts
  • SkądKatowice

Posted 01 June 2015 - 16:24

Witajcie, 

 

Mam dwa iPhone'y (6 i 4s) podpięte do jednego konta. 6tke używam ja, 4s żona.

 

Od jakiegoś czasu mam pewien problem. Na moim telefonie pokazuję się lista wybranych i odebranych rozmów (telefon -> Ostatnie) które były wykonane na 4s. W drugą stronę tak się nie dzieje. Zaczęło się tak dziać dopiero kilka dni temu, wcześniej wszystko było ok. 

 

Powiedzcie mi jak mam to "rozłączyć"? Handoff wyłączone (tylko na 6, na 4s brak tej opcji). 



#2 gr@nd

gr@nd
  • 257 posts
  • SkądŚwidnica

Posted 01 June 2015 - 16:28

Założyć drugie konto iCloud?

#3 ugly

ugly
  • 210 posts
  • SkądKatowice

Posted 01 June 2015 - 16:28

i płacić dwa razy za aplikację? podziękuje.



#4 gr@nd

gr@nd
  • 257 posts
  • SkądŚwidnica

Posted 01 June 2015 - 16:38

Dlaczego? Przecież jest chmura rodzinna w której można się dzielić.
  • Tojot likes this

#5 ugly

ugly
  • 210 posts
  • SkądKatowice

Posted 19 July 2015 - 14:23   Best Answer

w końcu udało się rozwiązać problem. Na każdym urządzeniu podpiętym pod jedno Apple ID trzeba w FaceTime zaznaczyć inny numer. W moim przypadku na jednym i drugim telefonie FaceTime identyfikował się po innych numerach telefonu - czyli dobrze. Zapomniałem jednak o FaceTime na Mac'u - tu były zaznaczone oba numery przez co działo się jak w pierwszym poście! 






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users