Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zagubiony iPad Mini WiFi A1490 w niebieskim etui/ Wrocław/ Pasaż Grunwaldzki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 keylley

keylley
  • 1 postów

Napisano 31 maja 2015 - 13:40

Witam, 

29.05 w piątek w Pasażu Grunwaldzkim około godziny 13:00 na 2 piętrze między Multikinem a Sphinksem przy stoliku musiałam zostawić tablet iPad mini w niebieskim etui typu Cover Case. Urządzenie ma włączoną blokadę aktywacji i funkcję Find My iPad i wymaga wpisania PINu. Nie bedzie mozliwości jego uzytkowania, wiec nie ma mozliwości jego wykorzystania ani odsprzedazy bez sciagniecia blokady. Ale gwarantuję przyzwoita nagrodę pienięzną dla uczciwego znalazcy. Bardzo bede wdzieczna za informacje lub jego odnalezienie.

 

W środku znajdowała sie karta microSIM z Play. 

 

Pozostaje na razie w trybie offline, choc bateria nie powinna tak szybko sie rozladowac. Po wlaczeniu pojawi sie wygnal dzwiekowy, a takze informacja o numerze telefonu wlasciciela i nagrodzie pienieznej. 

 

numer seryjny DLXNC3QVFLMM

 

Ehh. Mam nazieje, ze jeszcze sie odnajdzie :(



#2 Negatyf

Negatyf
  • 317 postów

Napisano 31 maja 2015 - 16:55

Ostatnio zgubiłem iPhone'a w Monachium jadąc S-Bahnem na lotnisko, idąc do punktu check-in chciałem sprawdzić która godzina, jednak nie miałem już jak. Zadzwoniłem do siebie, okazało się, że w S-Bahnie na siedzeniu zostawiłem, osoba, która znalazła telefon wysiadła na pierwszej najbliższej stacji. Mężczyzna poświęcił 40 minut czekając na mnie. Nie wspominając, że jak zgubiłem to miałem półtorej godziny do odlotu. Wierze, że w twoim przypadku też wszystko pójdzie dobrze :) 


Komputer:  MacBook Pro Retina 13.3'' Late 2013 2.4/8/256

Telefon:  iPhone 5S 64GB Space Grey

NAS: Synology DS213j + 2x4TB WD Red Edition





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych