Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

„Oryginały czy podróbki produktów Apple?”, nieuczciwi sprzedawcy oraz inne opinie o serwisach ogłoszeniowych, aukcyjnych.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5158 odpowiedzi w tym temacie

#126 mehh

mehh
  • 22 postów

Napisano 23 lutego 2008 - 01:28

taaa :P niedlugo bedzie "numer do hurtownika" za 200 zł -.-

#127 rzep

rzep
  • 574 postów

Napisano 23 lutego 2008 - 02:16

Niesamowita ta hurtownia. iPhony sprzedaje "za 1250zl" podczas gdy 400 usd w przeliczeniu to okolo 990zlotych.

#128 clericgrammaton

clericgrammaton
  • 499 postów
  • SkądPRZEMYŚL - Warszawa - PHILADELPHIA

Napisano 23 lutego 2008 - 11:11

jakas dziwna ta hurtownia... na co mi skan paszportu skoro paszport moze byc lipny a na skanie nie widac czy oryginal...

#129 Szelagpaul

Szelagpaul
  • 227 postów
  • SkądKraków

Napisano 23 lutego 2008 - 17:15

klient moze sobie zazyczyc rachunek :P ... i co wtedy ? odpowie ze dlatego tak drogo ze zbiera na kase fiskalna :P ?? no jezeli bierze kase za wgrywanie a nie za jezyk polski to chyba nic mu sie nie da zrobic....

#130 oops2k

oops2k
  • 544 postów
  • SkądKrakow

Napisano 25 lutego 2008 - 12:34

i ludzie sie na tos takiego nabieraja. Pewnie takich hurtowni w stanach jest pelno ... wystarczy poszperac w sieci. Albo moze to jest taka "hurtownia" jak na filmach? Przychodzisz do jakiegos klubu gdzie pelno ludzi o wygladzie Dr Dre albo podobnych, a drzwi do niej odwieraja sie na pilota, zamaskowane sciana z ksiazkami ??? :D

#131 clericgrammaton

clericgrammaton
  • 499 postów
  • SkądPRZEMYŚL - Warszawa - PHILADELPHIA

Napisano 26 lutego 2008 - 13:05

i ludzie sie na tos takiego nabieraja. Pewnie takich hurtowni w stanach jest pelno ... wystarczy poszperac w sieci.
Albo moze to jest taka "hurtownia" jak na filmach? Przychodzisz do jakiegos klubu gdzie pelno ludzi o wygladzie Dr Dre albo podobnych, a drzwi do niej odwieraja sie na pilota, zamaskowane sciana z ksiazkami ??? :D


no ba!... albo pomieszczenie za kominkiem:)

#132 German!

German!
  • 48 postów
  • SkądPoznań

Napisano 26 lutego 2008 - 19:30

IPHONE 8gb 1.1.3 new PL bez simlocka! bez kart (318899806) - Aukcje internetowe Allegro

a co sadzicie o tej aukcji i o tym sprzedajacym?

#133 cezy

cezy
  • 9 postów

Napisano 26 lutego 2008 - 19:45

[url=http://www.allegro.pl/item318899806_iphone_8gb_1_1_3_new_pl_bez_simlocka_bez_kart.html]IPHONE 8gb 1.1.3 new PL bez simlocka! bez kart (318899806) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

a co sadzicie o tej aukcji i o tym sprzedajacym?


Z tego co wiem to udziela sie tu na forum i ogłaszał w dziale sprzedaży ze ma iphone

#134 aalicja

aalicja
  • 2 postów

Napisano 27 lutego 2008 - 00:51

no wiecie co? ale o czym my tu mówimy, skoro na eBay'u ludzie kupują "iPhony", które mają możliwość podłączenia 2 kart sim i myślą, ze to okazja i kupują oryginał..... Bywa i tak....

#135 Zwickau

Zwickau
  • 817 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 lutego 2008 - 15:50

Iphone apple!!ang.menu szybka aukcja !pilnie!! 8gb (319936086) - Aukcje internetowe Allegro

To nie jest oryginalny apple, tylko podróbka z Chin. Czy powinna byc usunięta?

#136 clericgrammaton

clericgrammaton
  • 499 postów
  • SkądPRZEMYŚL - Warszawa - PHILADELPHIA

Napisano 27 lutego 2008 - 15:57

Iphone apple!!ang.menu szybka aukcja !pilnie!! 8gb (319936086) - Aukcje internetowe Allegro

To nie jest oryginalny apple, tylko podróbka z Chin. Czy powinna byc usunięta?


no oczywiscie, ze tak bo kolo klamie w zywe oczy mowi ze jest to oryginal Apple i seria limitowana... no skandal... ekh brak slow... opis niezgodny z produktem... ale pewnie alledrogo nic nie zrobi w tej sprawie...

#137 German!

German!
  • 48 postów
  • SkądPoznań

Napisano 28 lutego 2008 - 21:50

duzo jest takich przedmiotow na allegro ;)

#138 Mutii

Mutii
  • 242 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 03 marca 2008 - 21:43

TYLKO TUTAJ TAK TANIO iPHONE (322931129) - Aukcje internetowe Allegro

ciekawe skąd mu się wzięły 2 baterie do iphona ???

#139 exso

exso
  • 20 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 03 marca 2008 - 23:40

i slot kart pamieci chyba mu sie pomylil z szufladka na sim hehe

#140 11owca

11owca
  • 9 postów

Napisano 04 marca 2008 - 02:02

[url=http://www.allegro.pl/item322931129_tylko_tutaj_tak_tanio_iphone.html]TYLKO TUTAJ TAK TANIO iPHONE (322931129) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

ciekawe skąd mu się wzięły 2 baterie do iphona ???


zgłosiłem zawiadomienie do allegro i powinni inni tak samo postąpić
widać w jego komentarzach że kupił wcześniej na allegro to chińskie badziewie:
[url=http://www.allegro.pl/item306510746_306510746.html]MEGAPROMO! iWave 3,5" ekran dotykowy ! (306510746) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

takich ludzi powinni zamykać

#141 cezy

cezy
  • 9 postów

Napisano 04 marca 2008 - 06:53

zgłosiłem zawiadomienie do allegro i powinni inni tak samo postąpić
widać w jego komentarzach że kupił wcześniej na allegro to chińskie badziewie:
[url=http://www.allegro.pl/item306510746_306510746.html]MEGAPROMO! iWave 3,5" ekran dotykowy ! (306510746) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

takich ludzi powinni zamykać

Nie wiem czy allegro zamknie aukcje,gość nie napisane że jest to iphone(tylko w dziale iphonea) a allegro nie jest ekspertem w takich sprawach i nie może być by po zdjęciach rozstrzygać czy to jest oryginał czy klon..

#142 11owca

11owca
  • 9 postów

Napisano 04 marca 2008 - 08:38

Nie wiem czy allegro zamknie aukcje,gość nie napisane że jest to iphone(tylko w dziale iphonea) a allegro nie jest ekspertem w takich sprawach i nie może być by po zdjęciach rozstrzygać czy to jest oryginał czy klon..


nie zauważyłeś kolego że chodzi o tą aukcje:
[url=http://www.allegro.pl/item322931129_tylko_tutaj_tak_tanio_iphone.html]Oferta w sam raz dla Ciebie ! Tylko tutaj ! (322931129) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

trzeba czytać parę postów wyżej
a pyzatym jest coś takiego jak przedmiot w złym dziale

zdjęcie iphona w dziale iphone
2 baterie
slot na karty pamięci
gościu pisze że kupił go 3 miesiące temu
a w komentarzach ma aukcje że kupił chińskie badziewie.

#143 Wolvi

Wolvi
  • 133 postów
  • SkądGdynia

Napisano 04 marca 2008 - 10:01

z tym że jest to aukcja prywatna. wiec czym sie przejmować??

#144 cezy

cezy
  • 9 postów

Napisano 04 marca 2008 - 18:06

nie zauważyłeś kolego że chodzi o tą aukcje:
[url=http://www.allegro.pl/item322931129_tylko_tutaj_tak_tanio_iphone.html]Oferta w sam raz dla Ciebie ! Tylko tutaj ! (322931129) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

trzeba czytać parę postów wyżej
a pyzatym jest coś takiego jak przedmiot w złym dziale

zdjęcie iphona w dziale iphone
2 baterie
slot na karty pamięci
gościu pisze że kupił go 3 miesiące temu
a w komentarzach ma aukcje że kupił chińskie badziewie.

Nie zauważyłem czytam i niewiedze tutaj nieprawidłowości by zamknac aukcje jedynie twoje dochodzenie to udowadnia.Ty i ja wiem, wiemy że to nie oryginał, ale allegro nie ma podstaw do zamknięcia.Z tego co widzę to jest jakieś zdjęcie aiphona albo ceceta.Allegro nie wie czy dana czapka nike jest oryginalna czy nie.Aty sie tak nie denerwuj na mnie,bo czytałem wszystkie posty

#145 tomasonline

tomasonline
  • 223 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 marca 2008 - 21:30

Chyba najprościej byłoby na tym radosnym Allegro nie kupować... Nawet jak obrazek i opis się zgadza nigdy nie wiesz co dojdzie, plastikowe widelczyki czy może zamówiony biały kruk za 30 zł. No ale Polacy kochają Allegro, wynalazki w stylu KDT i głosują na PiS.

#146 iKapi

iKapi
  • 256 postów
  • SkądPoznań

Napisano 04 marca 2008 - 23:28

A ja swojego iPhona kupiłem na allegro od gościa z Warszawy za 1250 zł i co przyszło pod mój dom kochana pocztą polską? Piekny, nowy, błyszczący w folii IPHONE! jakoś się udało bez cagły ale facet nie chciał za pobraniem wysłać. hmmm dużo tu było mojego zaufania.

#147 hepilord

hepilord
  • 22 postów

Napisano 05 marca 2008 - 00:15

Chyba najprościej byłoby na tym radosnym Allegro nie kupować... Nawet jak obrazek i opis się zgadza nigdy nie wiesz co dojdzie, plastikowe widelczyki czy może zamówiony biały kruk za 30 zł. No ale Polacy kochają Allegro, wynalazki w stylu KDT i głosują na PiS.


Ja nie mam problemów z allegro. Jeśli wiesz od kogo i jak kupować to się nie natniesz. Jestem głównie kupującym i jak narazie nie mialem ani jednego problemu. Ostatni zakup iPhone :D i tez wszystko ok a cena wcale nie bylo wysoka.
Pozdr.

#148 bartold

bartold
  • 30 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 marca 2008 - 13:47

ludzie, martwcie się swoimi problemami a nie tym czy ktoś nie kupi niby-iphone'a, albo jak juz kupi tego applowskiego to czy bedzie mogl z niego dzwonic. ludziom niezorientowanym nie polecam zakupu iphone'a ale odpowiedzialnosc zbiorowa za debilizm jednostki to juz przegiecie.

#149 tomasonline

tomasonline
  • 223 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 marca 2008 - 00:56

ludzie, martwcie się swoimi problemami a nie tym czy ktoś nie kupi niby-iphone'a, albo jak juz kupi tego applowskiego to czy bedzie mogl z niego dzwonic. ludziom niezorientowanym nie polecam zakupu iphone'a ale odpowiedzialnosc zbiorowa za debilizm jednostki to juz przegiecie.

Ja tam swój model mam z Apple Store i na Allegro bym się nie zdecydował. Choć naiwnych nie brakuje i w zasadzie nie ma się nad tym co roztkliwiać. W tym wypadku postawa "mind your own business" nie jest najlepsza. Choć nie jestem typem służbisty uważam, że tanie cwaniactwo powinno się tępić i jeśli komuś się chce to robić to jest ok, byle bez niezdrowej nadgorliwości.

#150 clericgrammaton

clericgrammaton
  • 499 postów
  • SkądPRZEMYŚL - Warszawa - PHILADELPHIA

Napisano 08 marca 2008 - 23:13

Ja tam swój model mam z Apple Store i na Allegro bym się nie zdecydował. Choć naiwnych nie brakuje i w zasadzie nie ma się nad tym co roztkliwiać. W tym wypadku postawa "mind your own business" nie jest najlepsza. Choć nie jestem typem służbisty uważam, że tanie cwaniactwo powinno się tępić i jeśli komuś się chce to robić to jest ok, byle bez niezdrowej nadgorliwości.


no ale u nas nie ma duzego wyboru jezeli chodzi o kupno iP... albo masz mozliwosc kupienia na alledrogo, albo w komisach (kosmiczne ceny) albo najlepiej u nas na forum... tak wiec nie ma co wybrzydzac, takie sa realia ze poki u nas iP oficjalnie nie bedzie to ceny beda takie a nie inne...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych