Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zastępowanie znaków w word 2011


Najlepsza odpowiedź Deleted-63c21db09a , 01 maja 2015 - 15:04

 

 

Option #1: Set in preferences (less useful, bit fiddly, but quick for a one off)

Word > Preferences > Edit > Overtype (toggle box)  



Option #2.: Add a Custom Menu command for "Overtype"

View > Toolbars > Customize Toolbars & Menus > (Click "Commands" tab) > (Click "All Commands" filter) > Overtype (drag either to menu or toolbar)

I put under "Edit" menu. If you really want the toolbar button, with Word 2011 and the new "Ribbon", it seems to only let you drag the custom toolbar entry to the toolbar at very top of the Word window.  
Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ryard

ryard
  • 5 postów
  • SkądChełm, PL

Napisano 01 maja 2015 - 14:43

Szukałem takiego wątku ale nie znalazłem. Jestem nowiutkim użytkownikiem iMaczka. Trudno mi przestawić się na obsługę myszy i klawiszy (pewnie jak innym nowicjuszom) ale na razie walczę ze znalezieniem funkcji zastępowania lub wstawiania znaków w wordzie 2011. Dotychczas używałem wersji 2007 na Ms więc może jestem parę pokoleń do tyłu. Jeśli tak to niech mi to ktoś powie :(



#2 Deleted-63c21db09a

Deleted-63c21db09a
  • 4 139 postów
  • Płeć:

Napisano 01 maja 2015 - 15:04   Najlepsza odpowiedź

 

 

Option #1: Set in preferences (less useful, bit fiddly, but quick for a one off)

Word > Preferences > Edit > Overtype (toggle box)  



Option #2.: Add a Custom Menu command for "Overtype"

View > Toolbars > Customize Toolbars & Menus > (Click "Commands" tab) > (Click "All Commands" filter) > Overtype (drag either to menu or toolbar)

I put under "Edit" menu. If you really want the toolbar button, with Word 2011 and the new "Ribbon", it seems to only let you drag the custom toolbar entry to the toolbar at very top of the Word window.  

  • ryard lubi to

#3 ryard

ryard
  • 5 postów
  • SkądChełm, PL

Napisano 01 maja 2015 - 15:26

Dzięki serdeczne! Wysoce prawdopodobne, że sam nie dokopałbym się do tego. Szukałem wyłącznie w naszojęzycznej pomocy. A tu okazuje się, że jednak języki trza znać. ;)

 

Pozdrowienia z PL dla UK!  :)


A ponadto uświadomiłem sobie, że współczesne pokolenia wordowców też lubią wspomagać się dokumentami już istniejącymi  :D


  • Deleted-63c21db09a lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych