Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

SMSD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
344 odpowiedzi w tym temacie

#26 Shrek

Shrek
  • 1 293 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 16 grudnia 2007 - 21:21

O co chodzi z tym "Ulctl", może ktoś łopatologicznie? bo ja nie bardzo w apple ...

#27 M4v3R

M4v3R
  • 2 043 postów
  • Skąd/usr/pl/Konin

Napisano 18 grudnia 2007 - 00:57

Zainstaluj pakiet "UICtl" z kategorii "Utilities" i problem z głowy.

#28 MarB

MarB
  • 29 postów

Napisano 18 grudnia 2007 - 10:20

Przy UPDATE do v0.9 SMSD'a wyskoczył mi taki napis "use ulctl to turn smsd's notifier on and off". Czy coś mam włączyć w Ulctl czy jak?

#29 M4v3R

M4v3R
  • 2 043 postów
  • Skąd/usr/pl/Konin

Napisano 18 grudnia 2007 - 14:36

Możesz włączyć usługę SMSD która się tam pojawiła (użyj przycisku 'load -w'). Dzięki temu, gdy przyjdzie Ci nowy sms, na ikonce SMSD pojawi się znaczek z liczbą nieodczytanych sms'ów - jak na oryginalnej. Jedna uwaga - odczytany sms w SMSD co prawda sprawia, że w oryginalnym programie również będzie on odczytany, jednak znaczek z liczbą nieodczytanych sms'ów z ikonki nie zniknie do restartu SpringBoardu!

#30 b4it

b4it
  • 537 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 grudnia 2007 - 11:07

SMSD w wersji 0.1 już gotowy do pobierania.
Zmiany:

# New Feature: If Home button is pressed while in Compose screen, application suspends and resumes at the same screen.
# New Feature: Application will start with Inbox screen if there are unread messages.
# New Feature: Ability to turn on/off notifier without UICtl.
# New Feature: Ability to forward SMS using a template.
# New Feature: Ability to forward SMS to mail.
# UI Enhancement: To field shows keypad keyboard now.
# UI Enhancement: In compose screen, message can be entered without tapping on the screen.
# UI Enhancement: New (supposedly better) icon
# UI Enhancement: Stay at the compose screen if send failed.
# Fix : Template list was not scrolling to last template properly.
# Fix : Keyboard keys were overlapping in international mode.
# Fix : Received messages were shown in Sent box after sending SMS.
# Fix : Chinese SMS.
# Fix : Better addressbook resolution.
# Fix : MobileSMS icon unread count goes out of sync.
# Fix : After restart icon unread count goes out of sync.


SMSD-v0.1.zip

#31 Nirmon

Nirmon
  • 79 postów
  • SkądSwords Co. Dublin

Napisano 04 stycznia 2008 - 18:49

jest wersja 0.2 panowie ;P The latest and the greatest version of SMSD is v0.2 Features (that Apple missed) * Delete individual Messages * Different views for incoming and outgoing messages * Templates * Backup all message through mail. * Compose new messages. (Apple got this right.) * Reply to messages. (Well, Apple did not miss this one.) * Forward messages. * Support for concatenated SMS (long SMS). * Send/Forward messages to multiple contacts. * Character counter. * Send Contact Information through message. * Search (Contacts and Text) * Localization * Conversation View Do pobrania w Installer'ze ;]

#32 M4v3R

M4v3R
  • 2 043 postów
  • Skąd/usr/pl/Konin

Napisano 04 stycznia 2008 - 18:57

O kurczę... Testowałem opcję szukaj, i przez przypadek nacisnąłem przycisk "Delete all". Program nie pytając się o nic usunął mi wszystkie wiadomości. :/. Conversation view przy większej ilości wiadomości wysiada.

#33 Nirmon

Nirmon
  • 79 postów
  • SkądSwords Co. Dublin

Napisano 04 stycznia 2008 - 19:02

mi nie wywala.. nie wiem co masz na mysli wieksza ilosc wiadomosci.. Ta czy inaczej to nie wina programu, tylko RAM'u. Z tym potwierdzeniem kasowania wiadomosci mogli by poprawić.

#34 M4v3R

M4v3R
  • 2 043 postów
  • Skąd/usr/pl/Konin

Napisano 04 stycznia 2008 - 19:06

Wysiada, w sensie, bardzo długo ładuje. O wiele dłużej, niż oryginalny program do SMS. Co do potwierdzeń - wysłałem już maila autorowi. Straciłem kupę sms'ów od narzeczonej, wrr...

#35 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 06 stycznia 2008 - 12:42

Nowa wersja 0.2.1, dodano nowe lokalizacje (w tym język polski) i to chyba jedyna zmiana w stosunku do 0.2. Update dostępny w installerze. The latest and the greatest version of SMSD is v0.2.1 Features (that Apple missed): *Delete individual Messages *Different views for incoming and outgoing messages *Templates *Backup all message through mail. *Compose new messages. (Apple got this right.) *Reply to messages. (Well, Apple did not miss this one.) *Forward messages. *Support for concatenated SMS (long SMS). *Send/Forward messages to multiple contacts. *Character counter. *Send Contact Information through message. *Search (Contacts and Text) *Localization (10 languages and counting..) *Conversation View Following Languages are supported as of now: *English : by me. *German : by Sebastian Huber *Italian : by Bruno *Chinese : by jackielo *Spanish : by Jose Maria Calvo *Polish by Mariusz Ostrowski *French by Simon Vandaele *Norwegian by Geir Lund *Swedish by Sebastian Mattsson *Finnish by Sebastian Mattsson Według mnie świetna aplikacja, gdyby tylko działała klawiatura w poziomie byłoby już idealnie :)

#36 maciekluk11

maciekluk11
  • 31 postów

Napisano 08 stycznia 2008 - 21:07

Siema powiedzcie mi jak to zainstalowac z instalera???Trzeba dodac jakies nowe source???Jesli tak to napiszecie adres;)

#37 p0li

p0li
  • 312 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 10 stycznia 2008 - 23:28

a jak wypada ta aplikacja w porównaniu z wetools ?? miałem wcześniejszą wersję i skasowałem po ściągnieciu właśnie wetools - ponieważ oprócz funkcji sms-owych ma też telefoniczne

#38 M4v3R

M4v3R
  • 2 043 postów
  • Skąd/usr/pl/Konin

Napisano 10 stycznia 2008 - 23:37

BlackBox: W 0.2.1 jest potwierdzenie usuwania wszystkich sms'ów, wreszcie ;).

#39 Nirmon

Nirmon
  • 79 postów
  • SkądSwords Co. Dublin

Napisano 11 stycznia 2008 - 01:20

a jak wypada ta aplikacja w porównaniu z wetools ?? miałem wcześniejszą wersję i skasowałem po ściągnieciu właśnie wetools - ponieważ oprócz funkcji sms-owych ma też telefoniczne


wetool tez usunalem po instalacji SMSD ;]
wyglada dobrze na tle wetool.

#40 andore

andore
  • 19 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 16 stycznia 2008 - 20:59

no wlasnie czy ktos moze wytlumaczyc jak krowie na miedzy jak sobie zainstalowac SMSD? nie jestem blondynka ale nie chce mi sie znowu do wszystkiego dochodzic samej:)

#41 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 16 stycznia 2008 - 21:05

Wystarczy użyć installera i mieć aktualne źródła.

#42 przemekspider

przemekspider
  • 1 793 postów
  • SkądSosnowiec/Kraków

Napisano 05 lutego 2008 - 15:22

Mam problem. Jestem po udanym jailbreaku 1.1.3. Mam iPhona z bootem 4.6 (1.1.2 out of box). Mam problem z aplikacjami SMS, zarówno tą fabryczną, jak i SMSD. Nie zapisuje mi w ogóle SMS wychodzących. Pamięta tylko przychodzące. Co więcej, w fabrycznym SMS nie mogę przejść do żadnego innego widoku niż otrzymane oraz napisz. Czy ktoś ma jakiś pomysł jak to rozwiązać?

#43 Remik

Remik
  • 758 postów
  • SkądDortmund/Germany

Napisano 06 lutego 2008 - 12:11

A ja mam pytanie, bo w installerze nie ma wersji 0.2.2 tylko 0.2.1 i nie dlatego, ze nie mam softu 1.1.3 bo dla 1.1.3 jest inna wersja na stronie SMSD. Macie tez tak jak ja czy macie w installerze v0.2.2? Wczoraj robilem restore i chce zainstalowac SMSD i nie ma tej wersji. Poprzednio tez wrucilem przez CyberDucka i musze powiedziec, ze ma super duzo nowych funkcji. (np. podmienia sie jako domyslna aplikacja SMS) Zainstalowalem tylko 0.2.1 i nie widze w installerze, abym mial update. Musze to znowu recznie zrobic czy czekac na wersje dla installera. Wie ktos czy ta wersja 0.2.2 jest stabilna czy lepiej pozostac przy 0.2.1? (mam nadzieje, ze nie napisalem zbyt chaotycznie i wszyscy wiedza o co mi chodzi)

#44 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 06 lutego 2008 - 15:05

Jaką wersję wrzucałeś przez CyberDuck'a, bo jeżeli 0.2.2 to po co pytasz czy jest stabilna skoro z niej korzystałeś? Ja mam 0.2.1 i o innej nie słyszałem na razie. Nie rozumiem też tego stwierdzenia

podmienia sie jako domyslna aplikacja SMS

. SMSD współpracuje ze standardową aplikacją, a nie ją podmienia. Chyba, że chodzi ci o to, że po przyjściu nowej wiadomości wyświetla się w SMSD, a nie w standardowej.

#45 Remik

Remik
  • 758 postów
  • SkądDortmund/Germany

Napisano 06 lutego 2008 - 15:20

To, ze ja mialem to nic nie znaczy, bo jeden dzien to troche malo na testy stabilnosci. Nie uwazasz? A skoro negujesz to co napisalem to sciagnij sobie wersje 0.2.2 ze strony autora to sie przekonasz. Jesli jej nie testowales to sie nie wypowaiadaj i juz. Nie miej mi tej wypowiedzi za zle, ale skoro nie wiesz jak dziala to po co piszesz. Ja pytalem ludzi ktorzy jej uzywali.

#46 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 06 lutego 2008 - 15:27

Nie mam za złe tak jak nie mogłem wiedzieć ile korzystałeś z tej wersji. Nie "neguje" Twojej wypowiedzi, pytam tylko co masz na myśli pisząc podmienia domyślną aplikację sms?

#47 przemekspider

przemekspider
  • 1 793 postów
  • SkądSosnowiec/Kraków

Napisano 06 lutego 2008 - 15:44

No nie widzi wysłanych smsów... Kurde! Już wszystkiego próbowałem. Instalowałem i reinstalowałem SMSD. Instalowałem trzy jego wersję. Wywalałem MobileSMS. Zapodawałem "gołe" Mobile SMS ponownie. Nic. Ciągle nie widzi mi wysłanych smsów. Ani w liście wyslanych, ani w konwersacjach. Naprawdę nikt nie ma pomysłu co z tym zrobić.

#48 Remik

Remik
  • 758 postów
  • SkądDortmund/Germany

Napisano 06 lutego 2008 - 17:18

Podmienia tzn jest funkcja ktora gdy ja ustawisz zamienia sie miejscami z smsmobile. Nawet ikonka pozostaje niezmieniona, a te oryginalny smsmobile przenosi na miejsce gdzie byla smsd. O to mi chodzilo. Pozdrawiam.

#49 Heimdall

Heimdall
  • 113 postów

Napisano 10 lutego 2008 - 17:10

Kurde u mnie się wywal jak nacisnę ikonę,jest na to rada??Mam 1.1.3

#50 majonez

majonez
  • 372 postów

Napisano 10 lutego 2008 - 18:50

Kurde u mnie się wywal jak nacisnę ikonę,jest na to rada??Mam 1.1.3


nie rozumiem do konaca twojego postu, ale chybo chodz o to ze wywala cie z sms.app, więc:
zainstaluj iWorld z installera




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych