Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

korektor dzwieku pod mac osx tiger


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 chris.zurada

chris.zurada
  • 3 977 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 05 grudnia 2007 - 11:27

Witajcie. Wszyscy wiemy jak przydatny jest korektor dzwieku pod iTunes. Nagrywam czesto pod Garageband, jednak przy wlaczonych glosnikach zewnetrznych mam za duzo basu - troche lipne glosniki firmy Logitech, pomaga korekcja pod iTunes przy sluchaniu muzy. Moje pytanie brzmi czy jest taka mozliwosc by dodac zewnetrzny korektor dzwieku pod system jako np dodatkowy panel w panelu sterowania? Pozdrawiam Krzysiek

#2 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 05 grudnia 2007 - 15:12

6,

ustaw sobie korektor Visual EQ w Master Track po kliknięciu Details. Ta korekcja będzie dotyczyła wyjścia z GB - czyli wszystko, co nagrałeś będzie przetworzone.
Dodatkowo możesz w Visual EQ ustawić opcję = Analizer i GB pokaże Ci widmo wychodzącego sygnału i będziesz wiedział, co jest problemem w sygnale a co w pomieszczeniu i głośnikach....w uproszczeniu wielkim.

#3 chris.zurada

chris.zurada
  • 3 977 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 06 grudnia 2007 - 08:17

6,

ustaw sobie korektor Visual EQ w Master Track po kliknięciu Details.


Hmmm ,musze to dzisiaj wyprobowac :)

#4 chris.zurada

chris.zurada
  • 3 977 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 08 grudnia 2007 - 16:10

Tak, pomoglo chociaz nadal zostale kwestia ogolnego korektora pod wszystko, tzn w palenu sterowania.

#5 lukaszmdt

lukaszmdt
  • 86 postów

Napisano 17 grudnia 2015 - 18:32

Tak, pomoglo chociaz nadal zostale kwestia ogolnego korektora pod wszystko, tzn w palenu sterowania.

tez takiego szukam czy ktos wie jak znalezc korektor pod maca ale nie plugin tylko ogolny korektor do panelu.. mam sprzet ktory daje duzy bass chcialbym go ogarniczyc przez korektor.. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych