Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Skradziono MacBook Air oraz iPad Air - Wrocław


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maddellaine

Maddellaine
  • 2 postów

Napisano 10 kwietnia 2015 - 13:57

Witam

Nad ranem 08/04/2015 we Wrocławiu skradziono mi:

 

MacBook Air 13" 

Serial No. C02MM60TF6T6

 

iPad Air

Serial No. DMRM71QXF4YD

IMEI   351976061793739

 

Poprzez iCloud zlokalizowałam że  08/04 o godzinie 8:35 ktoś próbował uruchomić MacBooka w Lombardzie 24 na ul. Kołłątaja 16. więc odradzam zakupy własnie tam. 

 

Sprawa oczywiście zgłoszona na policję, ale wiadomo jak to czasem bywa, więc gdyby ktos się przypadkiem natknął byłabym wdzięczna za kontakt 731 805 210 

 

 



#2 lfemzwan

lfemzwan
  • 2 166 postów
  • SkądPL

Napisano 10 kwietnia 2015 - 18:27

Poprzez iCloud zlokalizowałam że  08/04 o godzinie 8:35 ktoś próbował uruchomić MacBooka w Lombardzie 24 na ul. Kołłątaja 16. więc odradzam zakupy własnie tam. 

Niekoniecznie była to wina właścicieli - złodziej mógł przykładowo prezentować tam laptopa.

Spróbuj się skontaktować z lombardem - jeśli nie przyjęli sprzętu to możliwe, że mają nagranie/wiedzą jak wygląda złodziej lub posiadają jego dane (chyba, że policja już się tam udała/uda).

Powodzenia!


Nie ma czegoś takiego jak iPhone 2g

#3 Maddellaine

Maddellaine
  • 2 postów

Napisano 10 kwietnia 2015 - 19:42

Prezentował na 100%, ale na ekranie od 4 rano widniał tam komunikat, że sprzęt jest skradziony z prośbą o kontakt. Policja rzecz jasna była na miejscu, ale właściciel im podobno odpowiedział, że oni takich sprzętów nie przyjmują bo za łatwo je namierzyc.  Zgłupiałam troszkę i wiem, że to już musztarda po obiedzie, ale po cichu liczę na odrobinę szczęścia. 



#4 lfemzwan

lfemzwan
  • 2 166 postów
  • SkądPL

Napisano 10 kwietnia 2015 - 21:13

Nie no to teraz to rozumiem "odradzam zakupy własnie tam" jak się widzi, że kradzione to się w tle dzwoni na policję, żeby dorwali złodzieja, a nie, że "o, kradzione, fajnie, ale nie"...


Nie ma czegoś takiego jak iPhone 2g




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych