Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Odtwarzacz wideo w XCode


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 stb920

stb920
  • 15 postów

Napisano 04 kwietnia 2015 - 20:47

Nigdy nie programowałem. Ściągnąłem XCode i powoli poznaję temat. Moim celem jest stworzenie odtwarzacza wideo. To tak na początek, potem chciałbym dodać playlistę, która będzie generowała się na bieżąco (klip za klipem...)

 

Dodatkowo z takiego odtwarzacza ma wychodzić stream wideo, ma być dostępny pod adresem IP albo wysyłany do jakiegoś serwisu justin.tv czy coś w tym stylu.

 

Zastanawiam się nad Swift, ale słyszałem o Obj-C. Słyszałem, że prostszy będzie Swift, ale proszę o Waszą opinię. Mam pytanie czy jest to możliwe do zrealizowania? No i czy to bardzo trudne do napisania? Myślę, że dałoby radę coś takiego zrobić, no ale wolę zapytać przed rozpoczęciem wczytywania się w temat.



#2 pepan

pepan
  • 524 postów
  • SkądPoznań/Skarżysko-Kamienna

Napisano 10 kwietnia 2015 - 20:07

sam szukam dobrej (czytelnej) dokumentacji o swift. Jest tego troche na sieci, nawet kilka filmów na youtube... ale raczej nic z nich nie wynika... podstawy C i tak są potrzebne


MacBook Pro 13-calowy, połowa 2009 r., 2,26 Intel Core 2 Duo 120 GB SDD HDD, OptiBay 160 GB HDD, 8 GB RAM OS X 10.11, iLife, Libre Office, Microsoft Office 2016 for Mac, Skype, GG, VLC, PYM, Transmission, Maktura, Jabler, VirtualBox... oraz... terminal a nawet od czasu do czasu Firefox  :))





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych