Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Aplikacja strony


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 sanji02933

sanji02933
  • 2 postów
  • Skądokayama

Napisano 17 marca 2015 - 01:19

Witam serdecznie.
Nie wiedziałem gdzie konkretnie zamieścić ten wątek ponieważ dotyczy zarówno AppStore, działu news tej strony i  wszystkich urządzeń z iOS.. 
Otóż od czasu kiedy pojawił się artykuł "iFixit rozebrał ipada mini 3" moja aplikacja Myapple w ogóle nie aktualizuje artykułów.
Zarówno na iphone 5s, 6 plus i ipadzie 3 generacji po usunięciu aplikacji, zrobienia restore urządzenia i zainstalowania na świeżo, po pierwszym uruchomieniu pojawia się komunikat jakoby aplikacja update'owała bazę artykułów ale i tak kończy się na aktualizacji do artykułów z września jeśli się nie mylę. O co chodzi? Bug? Porzuciliście aplikację na rzecz mobile web? Ja naprawdę nie mam czasu sięgać po safari i dlatego korzystam z takich aplikacji albo RSS reader'ów. Proszę o wyjaśnienie co mam zrobić. W końcu ikona ta zajmuje mi miejsce jeszcze z 4 aplikacjiami innych "firm" na pierwszym home screen'ie springboard'u. I oczekuję odpowiedzi od developerów co do aktualizacji ponieważ nie wiem czy już teraz zwolnić sobie miejsce na ekranie przez usunięcie aplikacjii czy jeszcze poczekać.
Dziękuję :)

Załączone pliki


Zawsze jest cos czego mozna sie nauczyc... ;) 


#2 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 17 marca 2015 - 12:08

Możesz usunąć.


  • jasiecki lubi to
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych