Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Mail App a katalogi poczty


Najlepsza odpowiedź Yellowfrog , 28 lutego 2015 - 22:26

Spróbuj w programie Mail wskazać czego ma używać. Zaznacz, co tam potrzebujesz, na liście z boku i:

Menu Mail > Skrzynka pocztowa > Używaj tej skrzynki jako

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 dellos

dellos
  • 34 postów

Napisano 28 lutego 2015 - 21:39

Cześć mam problem z Mail app. Podłączyłem sobie z moją pocztą na moich serwerach. Wysyła, odbiera, itp.

 

Ale oczywiście macowski Mail utworzył sobie nowe katalogi typu

 

Trash

Sent Messages

 

W samy programie Mail, widzę wszystkie wysłane wiadomości, ale jak wyślę kolejną przez app to mi idzie do Sent Message zamiast do Wysłane, jak wejdę do Trash w aplikacji i kliknę opróżnij to nie wywali mi tych wiadomości. Dodał też katalog Deleted Message gdzie po wywaleniu wiadomości robi tam kopię tej wiadomości… pracuję na IMAP'ie i SMTP. Wszystko podłączone niby dobrze ale nie mogę zsynchronizować katalogów. Dla porównania korzystam na ipadzie z Molto który współpracyje dobrze.

 

Jakieś pomysły jak problem rozwiązać ?



#2 Yellowfrog

Yellowfrog
  • 1 548 postów
  • Płeć:

Napisano 28 lutego 2015 - 22:26   Najlepsza odpowiedź

Spróbuj w programie Mail wskazać czego ma używać. Zaznacz, co tam potrzebujesz, na liście z boku i:

Menu Mail > Skrzynka pocztowa > Używaj tej skrzynki jako


Użytkownik Yellowfrog edytował ten post 28 lutego 2015 - 22:27

  • dellos lubi to

#3 dellos

dellos
  • 34 postów

Napisano 02 marca 2015 - 07:35

Sprawdzałem, problem w tym, że w programie mail nie ma tych dodatkowych skrzynek tylko są skrzynki te mailowe. To na serwerze są skrzynki dodatkowe. Ale sprawdzę i dodam dodatkową jeszcze w MailApp i może zadziała :D


Zadziałało temat do zamknięcia :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych