Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Rozszerzenie pobierania obrazu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 kamilazarembska

kamilazarembska
  • 16 postów

Napisano 10 lutego 2015 - 22:58

Mam ogromny problem, który doprowadza mnie już do szału. Posiadam najnowszy system operacyjny, dużo pracuję z obrazem (jestem fotoedytorem). Są momenty, że komputer po prostu zdycha (4GB RAM), a przyczyną jest "Rozszerzenie pobierania obrazu", które potrafi zajmować nawet do 4GB pamięci wirtualnej. Nie wiem, czy to dobre miejsce do tej przypadłości, jeżeli nie - przepraszam i proszę o przeniesienie wątku w odpowiednie miejsce.

 

Czy ktoś ma podobny problem i jak sobie z tym poradzić?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.



#2 RPAnimation

RPAnimation
  • 387 postów
  • Płeć:
  • SkądCzęstochowa

Napisano 10 lutego 2015 - 23:33

Podaj chociaż model komputera (zakładam że to Mac chociaż nawet o tym nie napisałeś).
„Żyłem jak chciałem i umrę jak mi się podoba.”

#3 kamilazarembska

kamilazarembska
  • 16 postów

Napisano 11 lutego 2015 - 00:30

Faktycznie, umknęło mi. Przepraszam.

 

MacBook, 2,26 GHz Intel Core 2 Duo, 4GB, NVIDIA GeForce 9400M 256MB. 


Użytkownik kamilazarembska edytował ten post 11 lutego 2015 - 00:30


#4 Yellowfrog

Yellowfrog
  • 1 548 postów
  • Płeć:

Napisano 11 lutego 2015 - 02:06

Rozszerzenie pobierania obrazu to bzdet za odpowiadający za ściąganie na dysk obrazów z podłączonego do komputera nośnika (aparat, pendrive, kamera). Może nieprawidłowo wysuwasz nośnik? Nie wiem, nie wyrzucasz go do kosza (albo nie wskazujesz wysuń z menu) przed odłączeniem? Albo masz wskazany jakiś program specjalny do pobierania obrazów (nie systemowe Pobieranie Obrazów spod programów).

Generalnie, doraźnie - jak są problemy, użyj Programy>Narzędzia>Monitor aktywności i ubij proces.



#5 kamilazarembska

kamilazarembska
  • 16 postów

Napisano 11 lutego 2015 - 11:05

Właśnie tak robię, ubijam go przez Monitor, ale jeszcze parę takich akcji a komputer ubije ;). Ale uwaga słuszna, może wystarczy większa higiena pracy i problem zniknie. Dziękuję!






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych