Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

mailbox nieprzeczytane wiadomości


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 hmer1

hmer1
  • 39 postów

Napisano 22 stycznia 2015 - 23:49

Witam..

zainstalowałem sobie ten program.. może i fajny ale..

ale po aktualizacji wiadomości z serwera mam ciągle pokazane kilkaset nieprzeczytanych wiadomości. pokazują sie jako czerwona liczba przy ikonie aplikacji, zarówno na Macu jak i ipadzie oraz iPhonie.. starszych wiadomości nie da się "wczytac" ponieważ "ciągle nad tym pracują"

czy istnieje jakaś możliwość, żeby ta "chmurka" z nieprzeczytana ilością wiadomości zlikwidować??

 

proszę o pomoc, nie lunie tych cyferek BARDZO ;)

 

pozdrawiam

Maciek



#2 hmer1

hmer1
  • 39 postów

Napisano 23 stycznia 2015 - 13:37

noo to poraziłem sobie poprzez przeniesienie wszystkich wiadomości do archiwum..  dalej troche niewygodne jest niemożliwość dostania sie do starszych wiadomość..

 

a mam dalej pytanie.. czy można ustawić aplikację mailbox jako główny program do obsługi wiadomości email?? chodzi mi o to, że..

jeśli np. zaznaczam sobie obiekt (zdjęcie, dokument) i daje wyślij to nie zaczyna generować wiadomości tylko przesyła mnie do ustawien poczty systemowej..

 

pozdrawiam i proszę o pomoc.

 

Maciek


Użytkownik hmer1 edytował ten post 23 stycznia 2015 - 13:39


#3 Yellowfrog

Yellowfrog
  • 1 548 postów
  • Płeć:

Napisano 23 stycznia 2015 - 13:57

a mam dalej pytanie.. czy można ustawić aplikację mailbox jako główny program do obsługi wiadomości email?? chodzi mi o to, że..

jeśli np. zaznaczam sobie obiekt (zdjęcie, dokument) i daje wyślij to nie zaczyna generować wiadomości tylko przesyła mnie do ustawien poczty systemowej..

 

 

Domyślny program pocztowy ustawiasz w programie Mail, w preferencjach programu Mail > Ogólne.

W wypadku niektórych funkcji to nie działa bo czasem system korzysta z akcji Automatora, gdzie na sztywno ma wpisany program Mail. (typu wysyłanie maila z okna tworzenia pdf-a i tego typu przypadki.



#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 806 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 23 stycznia 2015 - 14:00

To normalne, że pokazuje Ci przeczytane wiadomości cyferką. Filozofią Mailboxa jest Inbox Zero, czyli jeśli _cokolwiek_ wisi w przychodzących, Mailbox traktuje to jako 'sprawa do załatwienia' i informuje. Tak ma być.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#5 hmer1

hmer1
  • 39 postów

Napisano 23 stycznia 2015 - 14:02

dzieki.. czyli bolączek o które mi chodzi się nie da zmienić.. ale dzięki za pomoc


ftpd.. to wiem.. ale pokazywało mi 600 maili nieodczytaych czyli te które nie można otworzyć.. maile te które można było zobaczyć posegregowałem ale dalsze niedostępne dla programu się nie da.. a cały czas "wisiały"






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych