Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

- - - - -

Jak mogę usunąć swoje konto MyApple?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_stefanstr_*

Gość_stefanstr_*

Napisano 18 stycznia 2015 - 17:59

Witam,

 

Nie udało mi się znaleźć opcji usunięcia konta MyApple. W jaki sposób mogę to zrobić?


  • Amex lubi to

#2 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 18 stycznia 2015 - 18:23

Poprzez napisanie do właściciela.


Moje programy:
iOS => Project Planner | Project Planner HD | Sub Edit HD | Snooker Scoreboard Pro | Expedition Planner | Subtitles Player
OSX => Project Planner OSX | Project Planner Viewer | Sub Edit | Mapper | Site Monitor

tvOS => Subtitles Player

Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie..


#3 Gość_stefanstr_*

Gość_stefanstr_*

Napisano 27 stycznia 2015 - 12:17

Dziękuję. A w jaki sposób można napisać do właściciela?



#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 27 stycznia 2015 - 13:47

Prywatna wiadomość?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#5 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 27 stycznia 2015 - 16:20

A kolejne pytanie...

 

"A jaką treść powinna mieć wiadomości oraz kto jest właścicielem".


  • Certul lubi to

NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.

Follow me on Instagram jacobswitek
Follow me on Twitter zakino4


#6 Gość_stefanstr_*

Gość_stefanstr_*

Napisano 30 stycznia 2015 - 13:04

A kolejne pytanie...

 

"A jaką treść powinna mieć wiadomości oraz kto jest właścicielem".

 

No tak, w końcu dla każdego użytkownika internetu jest oczywiste, jaki nick na forum ma właściciel MyApple.pl. Barack Obama, Vladimir Putin i Xi Jinping mają kontakt do niego na szczycie swojej listy adresowej.

 

Jestem Ci wdzięczny za ten komentarz, bo w wątku, w którym pytam jak usunąć konto będzie od razu naoczny przykład postawy moderacji, która mnie do tego pytania skłoniła.


Użytkownik stefanstr edytował ten post 30 stycznia 2015 - 13:05


#7 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 30 stycznia 2015 - 14:04

Dla każdego użytkownika internetu nie, ale dla każdego użytkownika forum, który wie gdzie się znajduje jest to dość oczywiste.

http://myapple.pl/fo.../user/4-tomasz/


Moje programy:
iOS => Project Planner | Project Planner HD | Sub Edit HD | Snooker Scoreboard Pro | Expedition Planner | Subtitles Player
OSX => Project Planner OSX | Project Planner Viewer | Sub Edit | Mapper | Site Monitor

tvOS => Subtitles Player

Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie..


#8 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 30 stycznia 2015 - 14:21

No tak, ciężko wpisać w google. 

"myapple.pl właściciel"

 

Drugi link od góry "Właściciel portalu MyApple.pl - największej w Polsce społeczności użytkowników sprzętu Apple. Gadżeciarz, maniak motoryzacyjny."


NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.

Follow me on Instagram jacobswitek
Follow me on Twitter zakino4


#9 Gość_stefanstr_*

Gość_stefanstr_*

Napisano 30 stycznia 2015 - 16:07

Dla każdego użytkownika internetu nie, ale dla każdego użytkownika forum, który wie gdzie się znajduje jest to dość oczywiste.

http://myapple.pl/forums/user/4-tomasz/

Dziękuję za link.

 

 

No tak, ciężko wpisać w google. 

"myapple.pl właściciel"

 

Drugi link od góry "Właściciel portalu MyApple.pl - największej w Polsce społeczności użytkowników sprzętu Apple. Gadżeciarz, maniak motoryzacyjny."

 

 

Próżno tam jednak szukać, jaki jest jego username na forum. Chyba, że sugerujesz, żebym takie prośby zgłaszał przez Twittera lub Facebooka.



#10 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 30 stycznia 2015 - 17:08

Dobra, koniec. Dostałeś odpowiedź co robić i wystarczy.


Moje programy:
iOS => Project Planner | Project Planner HD | Sub Edit HD | Snooker Scoreboard Pro | Expedition Planner | Subtitles Player
OSX => Project Planner OSX | Project Planner Viewer | Sub Edit | Mapper | Site Monitor

tvOS => Subtitles Player

Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie..





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych