Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

zmiany języka w aplikacji np. na Hiszpański


Najlepsza odpowiedź Yellowfrog , 13 stycznia 2015 - 17:26

Kliknij prawym na ikonie programu w Finderze (program nieuruchomiony) > Pokaż zawartość pakietu  wejdź do katalogu /Contents/Resources i zmień nazwę folderu es.lproj na pl.lproj. To wszystko. Działa jeśli masz ustawiony język polski jako język sytemu OS X.

Jeśli masz angielski jako język systemu  to musisz zmienić nazwę katalogu en.lproj na jakąś inną (dowolną np. de.lproj), a katalog es.lproj przemianować na en.lproj.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 tom2600

tom2600
  • 120 postów
  • SkądBogatynia

Napisano 13 stycznia 2015 - 16:32

Witam!  Czy jest możliwość zmiany języka w aplikacji np. na Hiszpański. Ściągnąłem ostatnio program WiFi Signal w którym dostępny jest język angielski i hiszpański. Hiszpański jest moim drugim językiem i w takim języku bym chciał tłumaczenie aplikacji.



#2 Yellowfrog

Yellowfrog
  • 1 548 postów
  • Płeć:

Napisano 13 stycznia 2015 - 17:26   Najlepsza odpowiedź

Kliknij prawym na ikonie programu w Finderze (program nieuruchomiony) > Pokaż zawartość pakietu  wejdź do katalogu /Contents/Resources i zmień nazwę folderu es.lproj na pl.lproj. To wszystko. Działa jeśli masz ustawiony język polski jako język sytemu OS X.

Jeśli masz angielski jako język systemu  to musisz zmienić nazwę katalogu en.lproj na jakąś inną (dowolną np. de.lproj), a katalog es.lproj przemianować na en.lproj.


Użytkownik Yellowfrog edytował ten post 13 stycznia 2015 - 17:29


#3 tom2600

tom2600
  • 120 postów
  • SkądBogatynia

Napisano 13 stycznia 2015 - 17:28

dziękuję



#4 Gość_stefanstr_*

Gość_stefanstr_*

Napisano 13 stycznia 2015 - 17:33

Z tego co mi wiadomo, nie ma takiej możliwości.

 

[edit: nie wiem dlaczego wydawało mi się, że pytanie dotyczy iOS. Jest oczywiście tak, jak pisze przedmówca]


Użytkownik stefanstr edytował ten post 13 stycznia 2015 - 17:35


#5 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 14 stycznia 2015 - 17:19

Ale po co kombinować z grzebaniem w zasobach programu skoro system operacyjny to obsługuje?

Wystarczy ustawić język hiszpański jako drugi na liście preferowanych języków w panelu Język i region Preferencji systemowych  i aplikacje, które nie mają polskiego tłumaczenia będę się uruchamiały po hiszpańsku.


  • tom2600 lubi to

Moje programy:
iOS => Project Planner | Project Planner HD | Sub Edit HD | Snooker Scoreboard Pro | Expedition Planner | Subtitles Player
OSX => Project Planner OSX | Project Planner Viewer | Sub Edit | Mapper | Site Monitor

tvOS => Subtitles Player

Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie..





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych