Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Konkurencja dla nowych apple'owskich notebooków?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
60 odpowiedzi w tym temacie

#51 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 31 stycznia 2006 - 00:27


Link


Mieli pecha. U konkurencji wszystko okej. A i u rzeczonych nic sie juz nie dzieje. :D


Masz forda z innym znaczkiem, otco ;)


G. prawda. Ford zostawil gleboka autonomie marki volvo, bardzo daleko idaca . Dosc, ze volvo samo projektuje, samo robi, korzysta tylko z sieci dystrybucji Forda a i tak buduje salony pod swoja nazwa... , Ford teraz uzyczyl silnika do najtanszej wersji v50 i kazdy obchodzi te wersje z daleka. Jesli juz w ogole cos to mam Volvo z silnikiem Mitsubishi/Volvo bo projektowany byl wpsolnie ;P


Ja tylko prosuje stereotypy o PC ;-)


I naprawde gleboko w to wierzysz , ze Maki to nasze pierwsze komputery? Niestety, kazdy z nas zdryfowal z PC. Zbadal wiec stereotypy na wlasnej skorze :D

Dobranoc

#52 ciemnosci

ciemnosci
  • 18 postów

Napisano 03 lutego 2006 - 18:34

Ja tylko prosuje stereotypy o PC ;-)


Prostujesz stereotypy o PC, dobrze, jest tylko wazna rzecz o ktorej powinienes pamietac, 90 procent z nas mialo wczesniej PCta i to mialo go przez wiele lat. Ty za to jak sam piszesz maca jeszcze nie miales. Zastanawia mnie zatem jakie to stereotypy PCta chcesz tutaj prostowac. Informacji o PC nie czerpie z legend tylko z wlasnego doswiadczenia (czego nie mozna do konca powiedziec o twoich informacjach o apple).


W kazdym razie ani im w glowie kupowac pecety.


A mi w głowie kupno maka. Ze względu na cechy fizyczyne, z systemem sobie poradze! :-)


Biorac pod uwage fakt powszechnej (takze tutaj) znajomosci swiata PC zastanawia mnie co i komu chcesz udowodnic. Mam wrazenie ze robisz to raczej dla siebie, deprecjonujac swiat Mac'a chcesz utwierdzic sie w przekonaniu ze dokonales (i dokonujesz) wlasciwego wyboru uzywajac PC. Powinienes jednak zdac sobie sprawe ze takie dzialania so zazwyczaj podyktowane potrzebami psychicznymi, (np. polepszeniem samopoczucia), a potrzeba obiektywnej prawdy. Latwo zauwazyc ze nie o prawde tutaj idzie.

A co do nieszczesnej ergonomii, nie zgodze sie ze to nie software tylko hardware (jak napisales). Hardware oczywiscie tez sie liczy ale mimo wszystko swiat PC i Mac pod tym wzgledem sa do siebie zblizone. Software ma zas znaczenie kluczowe! Chcesz mi wmowic np. ze Dos jest tak samo ergonomiczny jak Windows XP? Sposob dzialanie systemu operacyjnego, rodzaj interfejsu, nawet sposob instalacji czy komunikowania sie spzetu, to wszystko ma znaczenie dla ergonomii pracy (nie wspominajac o niezawodnosci)!

#53 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 03 lutego 2006 - 18:49

Przypominam, że dyskutujecie na temat "Konkurencja dla nowych apple'owskich notebooków?"

#54 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 03 lutego 2006 - 19:09

Dpdam tylko, że Lack jest "poza zasięgiem", więc szybko nie odpowie. Od siebie dodam, że należy to traktować z przymrużeniem OK'a! :P

[ Dodano: 2006-02-03, 19:11 ]
[center:6cd0b5ac6a]Apple, jest THE BEST!!!
[/center:6cd0b5ac6a]
...a jak ktoś uważa inaczej, to znaczy, że nie wie co mówi!!! , szkoda czasu na tlumaczenie takich oczywistych FAKTÓW. :twisted: :twisted: :twisted: ;-)

#55 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 03 lutego 2006 - 19:22

...a jak ktoś uważa inaczej, to znaczy, że nie wie co mówi!!! , szkoda czasu na tlumaczenie takich oczywistych FAKTÓW.


święta prawda!

#56 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 03 lutego 2006 - 23:42

święta prawda!

I znowu zaczną mówić o fanatykach... :twisted: :mrgreen:

#57 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 04 lutego 2006 - 00:25

No może nie, Przemion, w bardzo gustowny sposób zakończył kwaśną dyskusję.

Używam takiego komputera, systemu audio, telefonu itd jaki uważamy za najlepszy.
Forum jest miejscem gdzie możemy wymienić się doświadczeniami.
Czasem trochę pofanatyzujemy ale generalnie nie miło słuchać jak ktoś nam wciska
że jest inaczej niż jest ( wolny remix Przemiona ? ).

Dodatkowo media pecetowe przedstawiają często macintoshe w bardzo krzywym zwierciadle
i takie osoby, które wchodzą do nas po lekturze jakiejś niezbyt lotnej prasy oskarżając
Applowy sprzęt o bycie takim a nie innym nic nie wnoszą do społeczności MyApple.

#58 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 04 lutego 2006 - 08:42

Lubię takie dyskusje, wracają jak bumerangi :mrgreen: A konkurencją dla Appla mógłby być jakiś nowy laptop Sony, wiemy przecież że ta firma potrafi produkować porządny sprzęt :wink:

#59 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 04 lutego 2006 - 09:30

krzyfar, W takich dyskusjach najbardziej mnie razi brak dystansu.
Oczywiście gdy kupimy nowy pachnący komputerek marki YYY to chcielibyśmy
aby się podobał i nie ma w tym nic złego. Jednak gdy braknie zdrowego
podejscia do przedmiotów, które przecierz nie czynią nas ani lepszymi ani gorszymi
pojawiają się właśnie takie dyskusje.

wiemy przecież że ta firma potrafi produkować porządny sprzęt


Oczywiście, że wiem, nikt tego nie kwestionuje.

#60 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 04 lutego 2006 - 09:43

reeye, dlatego napisałem o Sony która to firma dla Appla to i owo zrobiła :mrgreen:

I nie uważam żeby pecet Dell`a był gorzej zrobiony pod względem technicznym od produktów Appla.
Inna sprawa że kosztuje praktycznie tyle samo.

#61 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 06 lutego 2006 - 08:04

Zamykam temat, możecie dokończyć swoją dyskusję na iChat / IRC.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych