Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Na TVN Turbo o Apple


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Daniel

Daniel
  • 925 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 29 listopada 2007 - 17:12

Witajcie, cały dzisiejszy Gadżet Lab był poświęcony tematyce Apple. Włączyłem 3 ostatnie minuty programu i zdążyłem zgrać tylko historię Apple. Jeśli moderatorzy nie będą mieć nic przeciw mogę ją wrzucić. BTW: Dział TD został wyłączony, więc umieściłem swój post w tym dziale. Pozdrawiam

#2 Sofeicz

Sofeicz
  • 320 postów
  • SkądŁódź

Napisano 29 listopada 2007 - 17:32

Oglądałem. Okazało się, że młody Walter kolekcjonuje stare Maczki. Może spróbuję mu opchnąć mojego starego 7200.

#3 MaUSeRoSS

MaUSeRoSS
  • 219 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 listopada 2007 - 17:48

Powtórka (mam taką nadzieje, że powtórka a nie nowy odcinek) o 20:30, jak ktoś nie oglądał.

#4 Knaga

Knaga
  • 46 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 listopada 2007 - 18:11

to ja tak troszkę w tej tematyce: W programie "jaka to melodia" pianista ma zamiast partytury białego MB :)

#5 Zierek

Zierek
  • 141 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 29 listopada 2007 - 18:19

Dzisiaj to była już powtórka któraś z kolei. Pierwszy raz oglądałem w sobotę albo w niedzielę. :)

EDIT:
Dzisiejszy odcinek będzie jeszcze powtórką.

Premiera: w każdy piątek o 18:45



#6 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 29 listopada 2007 - 18:29

zabrakło Maca Pro ogólnie ok

#7 doorshlaq

doorshlaq
  • 847 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 listopada 2007 - 20:58

młody Walter kolekcjonuje stare Maczki.


pewnie jest gdzieś na forum. :)

#8 raptou

raptou
  • 1 644 postów
  • SkądUnited Europe

Napisano 29 listopada 2007 - 21:21

Mi się w tym programie nie podobało jedno stwierdzenie" "Na bardzo upartego da się zainstalować Windows" Nie na bardzo upartego, tylko najłatwiej na świecie. Łatwiej, niż na większości PC i o wiele szybciej. Zabrakło też choćby pokazania Windows w okienku. To na prawdę robi wrażenie. W sumie poza tym, że coś takiego istnieje to nikt, kto nie zna Apple nie dowiedział się nic.

#9 przemekpiorkowski

przemekpiorkowski
  • 869 postów

Napisano 29 listopada 2007 - 22:21

"Na bardzo upartego da się zainstalować Windows"

O, czyli zupełnie tak jak na pecetach! :D

#10 Sofeicz

Sofeicz
  • 320 postów
  • SkądŁódź

Napisano 29 listopada 2007 - 22:35

pewnie jest gdzieś na forum. :)


Ciekawe jaki ma Nick - może jakieś propozycje.

#11 Marcin_G

Marcin_G
  • 892 postów
  • Płeć:
  • SkądRumia

Napisano 29 listopada 2007 - 22:54

Mi się w tym programie nie podobało jedno stwierdzenie" "Na bardzo upartego da się zainstalować Windows"

Dalsza część tego zdania, czyli "pytanie tylko po co?" była już jednak jak najbardziej OK :)

#12 raptou

raptou
  • 1 644 postów
  • SkądUnited Europe

Napisano 30 listopada 2007 - 00:01

Dalsza część tego zdania, czyli "pytanie tylko po co?" była już jednak jak najbardziej OK :)


Zgadzam się ale jeszcze większe wrażenie robią dwa systemy na raz :lol:
Sprawdzone !

Znajomi nie zwracają takiej uwagi na mój sprzęt i Mac OS ale już Windows w okienku robi piorunujące wrażenie. Czasem odpalam jeszcze drugie okienko z Linuksem w tym samym momencie, co rozwala gości.

Prezenter mógłby to pokazać dla lepszego, gadżeciarskiego efektu. :lol: Pachnie mi jednak ten program delikatnym współredagowaniem przez pewnego producenta iPodów. :lol: On też tylko przypadkiem napomyka o Windows i broń Boże nie poświeća mu wiele uwagi. :lol:

#13 StarDog

StarDog
  • 418 postów
  • SkądPruszków

Napisano 30 listopada 2007 - 13:42

Mi po po obejrzeniu tego odcinka brakowało tylko na koniec planszy z tekstem "Sponsorem tego programu była firma Apple IMC Poland SAD sp. z o.o." :P :twisted:

#14 Doc

Doc
  • 308 postów
  • SkądLublin

Napisano 30 listopada 2007 - 21:55

Wogle nie testowali kompów tylko ipody. Wspomniali o komputerach... Nawet nie pokazali jego pulpitu

#15 vinci

vinci
  • 2 693 postów
  • SkądPoznań

Napisano 01 grudnia 2007 - 12:28

A nagrał ktoś to może? Bo mam TVN Turbo ale przegapiłem :(

#16 Michu

Michu
  • 2 614 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 01 grudnia 2007 - 12:35

ja dla odmiany nie mam tvn turbo - średni pakiet... przyłączam się do prośby

#17 raptou

raptou
  • 1 644 postów
  • SkądUnited Europe

Napisano 01 grudnia 2007 - 13:04

A nagrał ktoś to może? Bo mam TVN Turbo ale przegapiłem :(


Nagrał, nagrał, wyciął reklamy ! Nawet umieścił dla przyjaciół !

Ponieważ TVN sobie nie życzy udostępniania swoich materiałów nawet we fragmentach to aby być w zgodzie z przepisami wolno go tylko udostępniać rodzinie i bliskim znajomym. Nie wolno mi więc podać publicznie linka. Jak chcesz, więc obejrzeć, ponieważ nie zdążyłeś to jako mój znajomy z forum możesz go sobie "przegrać" lub obejrzeć online jak posiadasz plugin DiVX.

Wystarczy tylko skrobnąć do mnie na PW. Każdy mój znajomy może skorzystać.

Uwaga. Podobno na Windows dźwięk nagrania nie jest czysty ale to chyba zależy od kodeka, gdyż u niektórych jest ok a u innych "rzęzi" dźwięk ale jest czytelny.

Plik ma 218 MB, Mono, DiVX.

---- Dodano 01-12-2007 o godzinie 17:58 ----
Nie tłumaczcie mi się dlaczego nie obejrzeliście.
Przewidziałem, że będzie zapotrzebowanie to się zrobiło (powred by Miglia).
Dlatego nie mogę podać linka na forum, ponieważ TVN zakazał umieszczania swoich materiałów w całości i fragmentach na stronach internetowych, prawdopodobnie dlatego, że tworzy własny portal onet.tv (tylko, że tam guzik jest). Z sieci zniknęło praktycznie wszystko, co było z TVNu. Nawet Youtube musiało usunąć wszystkie nagrania !

Jedyny sposób, żeby inni obejrzeli a jednocześnie pozostać w zgodzie z prawem to skorzystać z luki, która zezwala na nagranie na własne potrzeby i możliwość udostępniania najbliższym i znajomym. Więc kto nie obejrzał to pisać na PW, póki mnie jeszcze za to nie pogonili :lol:

A poza tym "stary" się narobił a punkcików nie widać :lol:
  • Krzysiek, linuxp i kosma lubią to

#18 raptou

raptou
  • 1 644 postów
  • SkądUnited Europe

Napisano 20 grudnia 2007 - 10:38

Niestety nie mam już miejsca na serwerze i Gadżet Lab musiał ustąpić miejsca programom dla DosBox. Niestety nie zachowałem też nagrania na dysku a na Youtube nie wolno. Przykro mi.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych