Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Aplikacja dla pojedynczej osoby


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Vesperus12

Vesperus12
  • 1 postów

Napisano 27 grudnia 2014 - 23:04

Witam,

 

Dostałem ofertę napisania aplikacji dla firmy, jako że pisaniem na tę platformę jeszcze się nie zajmowałem to chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość napisania aplikacji, którą uruchomię na wybranym ipadzie. Aplikacja ta ma być uruchomiona na jednym ipadzie i to wszystko, z tego co czytałem to aplikacje trzeba umieszczać w App Store. Czy istnieje możliwość aby moją aplikacje uruchomić tylko na tym urządzeniu omijając appstore lub zezwolić na pobranie jej tylko wybranej osobie?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.



#2 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 28 grudnia 2014 - 17:07

Jako że atmosfera jeszcze świąteczna to oszczędzę sobie złośliwości.

 

Tak, jest możliwość uruchomienia aplikacji na wybranym urządzeniu i to na kilka sposobów:

- dodanie tego urządzenie jako deweloperskiego na własnym koncie i powiązanie aplikacji z tym urządzeniem (jak do testów)

- kupienie konta dev dla tej osoby i jak wyżej

- kupienie konta enterprise i użycie opcji dystrybucji ad-hoc (najdroższe i w sumie bez sensu, ale możliwe w realizacji).


Moje programy:
iOS => Project Planner | Project Planner HD | Sub Edit HD | Snooker Scoreboard Pro | Expedition Planner | Subtitles Player
OSX => Project Planner OSX | Project Planner Viewer | Sub Edit | Mapper | Site Monitor

tvOS => Subtitles Player

Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie..





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych