Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Pogromca iPhone'a ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
137 odpowiedzi w tym temacie

#51 Zielony_M

Zielony_M
  • 266 postów
  • Skąd0-22

Napisano 27 października 2008 - 11:01

Z racji, że w CIEKAWOSTKACH mam zablokowaną możliwość założenia tematu, podłączę to tutaj :)

Kolejny pogromca ;) FKN.PL: Prawie jak iPhone

#52 darek

darek
  • 513 postów
  • SkądKraków

Napisano 27 października 2008 - 11:07

Jak dla mnie Symbian Os to niewypał, zupełnie mi nie pasuje (mam nokie e51), bez wifi? może to pomyłka bo jestem pewien, że go ma. A obsługa kart tylko do 2 giga to żenada, moja nokia e51 spokojnie obsługuje 4GB więc pewnie i ta nowa obsłuży więcej.

#53 misiekgruby

misiekgruby
  • 3 212 postów
  • SkądKraków

Napisano 27 października 2008 - 16:40

A obsługa kart tylko do 2 giga to żenada, moja nokia e51 spokojnie obsługuje 4GB więc pewnie i ta nowa obsłuży więcej.


przy każdej Nokii piszą, że karty do 2Gb. Do mojej starej, już sprzedanej N95 bez problemu pasowała karta micro SDHC 8Gb. Do mojej e51 wchodzi 4 gb microSD

#54 vivacee

vivacee
  • 376 postów
  • SkądPoznan

Napisano 29 listopada 2008 - 01:23

Jak dla mnie bez rewelacji ...

ps. ekran jest wypukły, jestem ciekaw jak będzi wyglądał po puł roku noszenia w kieszeni np


1. pół, a nie puł,
2. brawo za avatara /ciach

#55 Jazzmatalex

Jazzmatalex
  • 23 postów
  • SkądStaszów/Londek Zdrój

Napisano 25 stycznia 2009 - 23:59

prawie peklem ze smiechu. to nie chodzi zreszta o marki, iphone jest slabutkim telefonem (lecz ciekawym gadzetem), slabszym nie tylko od topowych modeli nokii, ale innych producentow rowniez. nie biore pod uwage flaczkow tylko funkcjonalnosc i zaawansowanie jako telefon w porownaniu do innych. ciagle raczkuje i bedzie to robil jeszcze przez dluzszy czas czy komus to sie podoba czy nie. 3g bedzie mial gps. co z tego. softu w pelni wykorzystujacego na razie nie ma dla niego i nie bedzie jeszcze przez jakis czas, a google maps to tylko taka zabaweczka dla Amerykanow do wodzenia palcem po mapie zeby znalezc lokalnego MCHamburgers.
zafixuj to, zafixuj tamto, dodaj to, dodaj tamto itd.. faktycznie, rewolucyjny sprzet jak na gadzet XXI wieku wyjety prosto z pudelka. niewazne, ze bateria jest niemilosiernie slaba, wazne, ze jest lepszy od nokii, ktora przeciez trzyma tylko godzine, co jest kompletna bzdura, a symbian lapie wirusy co 5 minut, co jest bardzo trudne biorac pod uwage, ze upkrzykrzyli zycie ludziom certyfikatami.
wyjdzie 3g, moglbym go znowu kupic tylko po co. i tak wiem, ze po 2 miesiacach bede chcial sie pozbyc, a ipod nie jest mi potrzebny tym bardziej, ze jakosc dzwieku to ma taka sobie jak na sprzet przenosny. ja wiem, ze i tak to co napisalem nic nie zmieni, bo dalej beda i tacy, ktorzy twierdza, ze to telefon "biznesowy" ;).

Odpisze prosto, bo piszesz troszke glupot. Powiem tylko tyle, sila iPhone jest app Store, nie aparat itp. Piszesz ze jest to nie jest dobry tel. Ja odpowiadam: to jest dobry tel. Google - piszesz ze dla glupich amerykanow itp. Powiem Ci ze akurat google maps na iPhone uratowalo mi dupala w Paryzu i w Londynie, bo kiedy moj kolega uruchomil jakiegos nowego soniacza (nie wiem jakiego jakis nowy, jak ktos bedzie sie czepial to sie dowiem jaki to model) i jego GPRS to po 15 min sie zgubilismy(nie pokazuje dokladnie gdzie sie znajdujesz, miejscami potrafi sie pomylic o kilka przecznic!!!!), z iPhone problemu nie mialem, porownalismy nawet mapy i z calym szacunkiem ale wole iPhone. Co do iPodow tez sie mylisz, jak mozna w ogole mowic o jakosci dzwieku na mp3 playerze? Do tego mapy metra na iPhone (bardzo przydatne jak dla mnie i proste, nie grzebe w necie zeby sprawdzic czy akurat moja linia dziala).
Mozesz mi podac jakies przyklady mp3 playerow ktore wg Ciebie posiadaja wysoka jakosc dzwieku?(Ja nie znam) Mozesz mi powiedziec jakie sluchawki stosujesz w swoim super playerze?(Dodam ze te standardowe w iPodach mozna odrazu za psami rzucic i kupic kanalowe) Sadze ze to najistotniejsza rzecz w tego rodzaju playerach. Czy kiedys probowales wlaczyc korektor? I czy wiesz, ze to czego sluchasz (mp3) nawet nie posiada czegos takiego jak "stereo"? A nedzna imitacje tego efektu ? Jak w ogole mozna rozmawiac o jakosci mp3? Ludzie!!!
30GB dla mnie to poza sluchaniem muzyki rewelacyjny dysk przenosny.

Jesli Nokia bedzie miala lepszy tel to super, konkurencja mobilizuje.

#56 Therioon

Therioon
  • 4 281 postów
  • SkądZ brzucha:)

Napisano 26 stycznia 2009 - 00:01

nie lubi iphona i tyle, mnie osobiście w telefonie apple wszystko się podoba, jedynie na co mogę narzekać to polityka apple

#57 szymons12

szymons12
  • 198 postów
  • SkądLegnica

Napisano 26 stycznia 2009 - 15:08

Ja powiem tyle. Miałem kiedyś Iphone'a. Sprzedałem go po 2 miesiącach. Appstore mnie nie zadowolił. Znacznie lepszą dla mnie kombinacją jest nokia 5320 + Nintendo DS. Iphone/ Ipod Touch nigdy nie będzie pełnoprawną konsolą.

#58 sonicgt

sonicgt
  • 1 321 postów

Napisano 30 stycznia 2009 - 00:25

Co powiecie o tym, dość ciekawy Palm Pre
YouTube - Palm Pre review - better than the iPhone?
YouTube - Palm Pre

#59 Adi21

Adi21
  • 367 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 17 lutego 2009 - 13:09

Z tego co pamiętam na forum apple chce wytoczyć sprawę do sądu o użycie technologi multi-touch w palmie :)

#60 Kyosho94

Kyosho94
  • 403 postów
  • Płeć:
  • SkądMielec

Napisano 13 marca 2009 - 19:03

Apple to by tylko toczyło i toczyło... Przecie ile już tych rozpraw było...

#61 zumidbz

zumidbz
  • 25 postów
  • SkądKonin

Napisano 13 marca 2009 - 20:41

Nie zaden pogromca, Nokia robiłaby dobre telefony dodykowe gdyby mialy wgrany WM, Iphone jest to najlepszy telefon o ktorym slyszalem, dlatego wlasnie zamierzam zamienic moja Nokie E51 na Iphone'a 3g, mysle ze bedzie to dobry wybór....

#62 apple.user

apple.user
  • 101 postów
  • Skądbehind you, you just can't see...

Napisano 14 maja 2009 - 18:08

Phi, pogromca? Kolejna nieudana podróbka iPhona. Znowu Apple coś wymyśliło, a reszta firm teraz próbuje wydać swojego iPhona, nic nie zmieniając , tylko dając iPhoneopodobne opakowanie...

#63 soczekpl

soczekpl
  • 3 183 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 02 czerwca 2009 - 19:45

Phi, pogromca? Kolejna nieudana podróbka iPhona. Znowu Apple coś wymyśliło, a reszta firm teraz próbuje wydać swojego iPhona, nic nie zmieniając , tylko dając iPhoneopodobne opakowanie...

A na podstawie czego to wnioskujesz, skoro ten telefon jeszcze nie wyszedł?

#64 KamyczeK_15

KamyczeK_15
  • 20 postów
  • SkądCzłuchów

Napisano 31 października 2009 - 21:32

Zal jak to nawet nie dorównuje noki N96 lub SE X1

#65 arczje

arczje
  • 36 postów
  • Skądz Pniewa

Napisano 14 grudnia 2009 - 21:09

prawdziwy iphone kiler : YouTube - xphone promo

#66 adi1225

adi1225
  • 9 postów

Napisano 17 grudnia 2009 - 21:08

Szkoda tylko ze to tylko marzenia i to marne :P

#67 Performance

Performance
  • 87 postów

Napisano 28 grudnia 2009 - 16:39

n900 rozwala iPhone 3gs ;p Gdyby nie to, że ze stanów ip3gs kosztował mnie 2x mniej niż n900 kupiłbym tego drugiego, bo nie oszukujmy się ale iPhone więcej niż 1200zł nie jest warty za to co posiada a nokia odrobiła lekcje, poszła za Linuksem i jego "eyecandy" :]

#68 PanLLamer

PanLLamer
  • 173 postów
  • SkądSopot, PL

Napisano 08 stycznia 2010 - 14:15

?? Przecież jest wyraźnie napisane, że posiada Wi-Fi. Wątpie żeby jakaś firma zrobiła tak wspaniały dotyk jak Apple

#69 soczekpl

soczekpl
  • 3 183 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 15 stycznia 2010 - 22:40

n900 rozwala iPhone 3gs ;p Gdyby nie to, że ze stanów ip3gs kosztował mnie 2x mniej niż n900 kupiłbym tego drugiego, bo nie oszukujmy się ale iPhone więcej niż 1200zł nie jest warty za to co posiada a nokia odrobiła lekcje, poszła za Linuksem i jego "eyecandy" :]

Taa rozwala, ale dotyk to ma tragiczny... Bawiłem się ostatnio N900 (miałem brać), ale po prostu dotyk odpycha. Tak samo brak multi-toucha.

#70 kokosz4815

kokosz4815
  • 41 postów

Napisano 24 stycznia 2010 - 21:21

Wdł. mnie - Palm Pre.

#71 Bolec

Bolec
  • 44 postów
  • SkądDST

Napisano 17 lutego 2010 - 17:44

Wątpie żeby jakaś firma zrobiła tak wspaniały dotyk jak Apple


Każdy obecny telefon na rynku z wyświetlaczem pojemnościowym działa tak samo jak ajfonowski, więc nie rozumiem o co Ci chodzi. Dotykałeś innych wyświetlaczy pojemnościowych, czy porównujesz pojemnościowy z ajfona z magnetorezystywnymi z innych telefonów?

#72 Goku

Goku
  • 1 586 postów
  • SkądGorlice

Napisano 19 lutego 2010 - 22:02

Widziałem już dużo telefonów , jednak żadenego nie można porównać do iPhone'a. Ktoś tam wspominał ze n96 jest lepsza od iph. Ta osoba chyba nigdy nie miała telefonu Apple w ręce. Nie wyobrażam sobie korzystania z noki czy jakiegoś szajsunga. iPhone poprostu ma w sobie to ''coś''

#73 Bolec

Bolec
  • 44 postów
  • SkądDST

Napisano 21 lutego 2010 - 13:49

Kwestia gustu. Jedni uwielbiają Nokie i Symbiana, a inni co innego. Ja też swego czasu byłem wielkim fanem Symbiana, dopóki nie przesiadłem się na HTC G1 (bo chciałem coś z dotykowym wyśweitlaczem i fizyczną klawiaturą qwerty, a także coś, w czym będzie można grzebać, modyfikować i zmieniać softy, bo to lubię) w maju 2009 roku, więc generalnie dość wcześnie, bo było to mniej więcej w tym okresie, kiedy zaczęło się robić głośno o aktualizacji do Androida 1.5 aka Cupcake. I od tamtej pory do teraz mam G1 i jestem z niego bardzo zadowolony. Przed zakupem bawiłem się i iPhonem i G1. Wybór padł na G1, przeważył (już wtedy) dość spory dział poświęcony G1 na xda forums. Wiedziałem, że będzie z tym telefonem dużo zabawy, grzebania i frajdy, że będzie można na nim postawić jeszcze jakiegoś linuksa (debian) itp. Dla każdego co innego.

#74 Fenix

Fenix
  • 342 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 23 marca 2010 - 21:59

IPhone to lepszy telefon. :)

#75 Kreeq

Kreeq
  • 51 postów

Napisano 21 maja 2010 - 15:48

Już gdzieś to pisałem - NIE MA iPhone-killera. Apple stworzyło najlepszy (dosyć bardzo się różniący od reszty ale i tak najlepszy ;D) OS, którego żaden producent nie weźmie ponieważ Jabłko raczej na to nie pozwoli. Więc reszta producentów ma nie lada problem ;D Telefon może i jest fajny ale już na 1 rzut oka widać, że będzie miał sporo niedopracowań. Chociażby max 2GB pamięci? Jak na taki kombajn z systemem to przynajmniej 4 razy za mało. Mój wysłużony iPek 8GB jest jak dla mnie wręcz "na styk", mam chyba jeszcze 0.5 GB wolnego miejsca, a aplikacji w AppStore'rze przybywa ;). Dalej kontrargumentów nie chce mi się pisać ale byłoby ich przynajmniej sporo.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych