Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

W Microsoft zaczeli pracowac na Mac-ach !!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Digiface

Digiface
  • 595 postów
  • SkądDeutschland

Napisano 21 kwietnia 2005 - 02:07

Microsoft przekonal sie do Mac-ow. :shock:
W pracach do swojej kampani reklamowej wykorzystuje Mac-ki ?? !!!
http://macdailynews..../comments/5518/
:D

#2 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 21 kwietnia 2005 - 08:51

Dołączona grafika

#3 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 21 kwietnia 2005 - 09:12

Swego czasu, jeden gosc stracil prace za to ze na swoim blogu umiescil fotki z wyladunku ciezarowki pelnej kompow Apple. Wyladunek byl w Redmond, czyli HQ Microsoftu. BTW - duzo blogerow stracilo prace przez blogowanie i dlatego ze pisali o pracy i ich szewostwu sie to nie podobalo (kilka osob z Google, BBC, chociaz z tej drugiej ciezko wyleciec). Jak znajde te foty to wrzuce, gdzies to mialem...

#4 Digiface

Digiface
  • 595 postów
  • SkądDeutschland

Napisano 21 kwietnia 2005 - 15:33

Moj kolega programista brzmien do instrumentow klawiszowych ma teorie spiskowa na temat Microsyfu. Twierdzi ze BG to znawca ludzi. I odkryl juz dawno ze ludzie nie chca idealnie dzialajacego systemu operacyjnego. BG uwaza ze 90% spoleczenistwa to chorzy ludzie ktorzy sie uzalezniaja od niedobrych rzeczy. Wiec im daje niedorobki zeby dalej mogli walczyc z Windows. Czlowiek ponoc ma w naturze to ze ciagle che cos pokonac, walczyc, cos odkryc. A PC z Windowsem to najlepsza zabawka tego typu. Ale jak trzeba cos zrobic konkretnego, co by ladnie wygladalo itd. i tyczy sie to reklamy sprzedazy produktu to pracuja na Mac-ach. W pewnym sensie sie to potwierdza. Wiele osob ktore sie z PC na Mac-a przesiadaja przez pierwsze miesiace nic nie robia tylko szukaja wad tego systemu zamiast pracowac. PC jest bardzo wygodny w pracy zawsze mozna go powalic na kolana i zwalic wine ze nie idzie robota bo comp wysiadl itd..... Macowcy maja trudniej trzeba pracowac i 90% zawsze wszystko chodzi. 17letni syn mojej kolezynki mowi ze Mac jest nudny....nie ma co w nim wymieniac, karta graficzna oki, HD itd. tez. Wszystko dziala. W PC zawsze cos tam mozna nowego wmontowac, wymienic, cos nie dziala wiec sie szuka co? itd. Majsterkowicz ? Czy ofiara Micorsyfu ?

#5 pejot

pejot
  • 312 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 21 kwietnia 2005 - 16:01

Nie doszukiwal bym sie na sile sensacji w tym, ze jakis obrazek zostal zrobiony na maku. Proces tworzenia reklamy jest tak zlozony, ze najczesciej uczestniczy w nim pare firm, z agencja reklamowa wlacznie. Na pewno tej grafiki nie robil nikt bezposrednio z Microsoft. Ale wesolo jest, to fakt :)

#6 beru

beru
  • 368 postów
  • SkądKraków

Napisano 21 kwietnia 2005 - 18:50

w kwestii pochodzenia Macowej sygnatury obrazkow reklamowych M$ zgadzam sie z pejot'em, ale teoria spiskowa znajomka Digiface ma w sobie wiele prawdy.
Komputer przy ktorym nie mozna podlubac jest nudny... ech, pamietam ten dreszczyk emocji przy pierwszej instalacji Linuksa, kompilacji jadra ;), konfigurowaniu systemu.. kazdy dzien byl ekscytujaca przygoda :mrgreen:
Tlumaczy to obecnie notowana hurtowa przesiadke na Linuksa. System ten zaczal wygladac i zachowywac sie jak Windows, czy inne LEGO*, a majsterkowania przy nim moc :D

* wcale sie z tego nie ciesze

#7 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 21 kwietnia 2005 - 22:29

A mnie sie przypomniala kolejna anegdotka z cylku - obozy z przeciwleglej strony - jak np. "Ksiazka o InDesign'ie byla robiona na Quarku!". Musze sobie wiecej przypomniec.

#8 BigMac

BigMac
  • 535 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 21 kwietnia 2005 - 22:41

Jak spewal poeta "wszystko ma swoje wady zalety niestety". Nowy digit opisuje prace najpopularniejszych InfoGrafików razem z ich sprzetem. Wielu na tym forum by sie zdziwilo. :shock:

#9 Sebastian

Sebastian
  • 336 postów
  • SkądBełchatów

Napisano 22 kwietnia 2005 - 06:48

Nowy digit opisuje prace najpopularniejszych InfoGrafików razem z ich sprzetem.Wielu na tym forum by sie zdziwilo. :shock:


To moze to rozwiniesz co by tak zdziwilo ? :wink: Jaki jest tytul tego artykulu bo nie moge znalzc na ich stronie? A pro po digita i poziomu polskich gazet to jest on wysoce niezadawalajacy jak dla mnie.

#10 -J-

-J-
  • 96 postów
  • Skądwwa

Napisano 25 kwietnia 2005 - 12:02

w kwestii pochodzenia Macowej sygnatury obrazkow reklamowych M$ zgadzam sie z pejot'em, ale teoria spiskowa znajomka Digiface ma w sobie wiele prawdy.
Komputer przy ktorym nie mozna podlubac jest nudny... ech, pamietam ten dreszczyk emocji przy pierwszej instalacji Linuksa, kompilacji jadra ;), konfigurowaniu systemu.. kazdy dzien byl ekscytujaca przygoda :mrgreen:
Tlumaczy to obecnie notowana hurtowa przesiadke na Linuksa. System ten zaczal wygladac i zachowywac sie jak Windows, czy inne LEGO*, a majsterkowania przy nim moc :D

* wcale sie z tego nie ciesze

a ja juz jestem za stary na zabawe w majsterkowanie. komputer ma dzialac i tyle. jest tu dla mnie, a nie ja dla niego. Przy OSX trzeba po prostu najmniej dlubac.

#11 BigMac

BigMac
  • 535 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 25 kwietnia 2005 - 14:49

Nowy digit opisuje prace najpopularniejszych InfoGrafików razem z ich sprzetem.Wielu na tym forum by sie zdziwilo. :shock:


To moze to rozwiniesz co by tak zdziwilo ? :wink: Jaki jest tytul tego artykulu bo nie moge znalzc na ich stronie? A pro po digita i poziomu polskich gazet to jest on wysoce niezadawalajacy jak dla mnie.

A no to ze wiodący infograficy b.czesto w domu do pracy maja ...... Tak tak PC :|

P.S.str 49 "lekcja anatomii"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych