Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 4 głosy

Poszukiwania aplikacji.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5404 odpowiedzi w tym temacie

#5251 tnt_marek

tnt_marek
  • 10 postów

Napisano 15 października 2020 - 09:03

Ekhm, po prostu systemowy aparat?


Chodzi o przypadek kiedy chce nagrywać coś jak messagnger na żywo wrzuca film na FB. Tutaj chodzi o sprawy bardziej sercowe, więc nie chcę się tym od razu dzielić ze światem. Jednocześnie potrzebuje zabezpieczenia materiału, gdyby ten trzeci chciał zabrać mi telefon...

#5252 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 636 postów
  • Płeć:

Napisano 15 października 2020 - 09:38

Chodzi o przypadek kiedy chce nagrywać coś jak messagnger na żywo wrzuca film na FB. Tutaj chodzi o sprawy bardziej sercowe, więc nie chcę się tym od razu dzielić ze światem. Jednocześnie potrzebuje zabezpieczenia materiału, gdyby ten trzeci chciał zabrać mi telefon...

Możesz streamować te swoje igraszki na FB z dostępem „Tylko dla mnie”. Zobaczysz tylko Ty i Zuckerberg.


Użytkownik Mikołaj Maciejko edytował ten post 15 października 2020 - 09:41


#5253 skie00

skie00
  • 171 postów
  • Skądz bardzo daleka

Napisano 17 października 2020 - 10:39

Szukam dobrego programu typu sejf na pliki (rozne, nie tylko graficzne) ale powinien miec mozliwosc tworzenia zagniezdzonych katalogow. Mam KYMS i jest ok ale nie spelnia tego warunku. Ogladalem Private Photo Vault, on ma dobre opinie ale nie znalazlem info czy ma te katalogi. Ktos cos rekomenduje? Chetnie jakas znana firma. Nie musi byc free.

Aha. Transfer plikow z kompa na iphona musi byc bezposredni, z pominieciem chmury.


Użytkownik skie00 edytował ten post 17 października 2020 - 10:40

pozdrawiam Skie


#5254 kubalon1

kubalon1
  • 641 postów

Napisano 17 października 2020 - 11:59

Aloha 



#5255 skie00

skie00
  • 171 postów
  • Skądz bardzo daleka

Napisano 17 października 2020 - 15:43

Aloha 

To browser, nie tego szukam.


pozdrawiam Skie


#5256 phillix

phillix
  • 166 postów

Napisano 20 października 2020 - 19:25

Czy jest jakaś klawiatura gdzie mogę mieć widoczny przecinek na ekranie głównym? Od zawsze korzystałem z Swiftkey, ale na iOS mam tylko kropkę pod ręką, a nie uśmiecha mi się klikać "123" tylko po przecinek :( 



#5257 Remi73

Remi73
  • 140 postów

Napisano 20 października 2020 - 20:18

Czy jest jakaś klawiatura gdzie mogę mieć widoczny przecinek na ekranie głównym? Od zawsze korzystałem z Swiftkey, ale na iOS mam tylko kropkę pod ręką, a nie uśmiecha mi się klikać "123" tylko po przecinek :(


W SwiftKey wystarczy dłużej przytrzymać kropkę i pojawia się przecinek...na początku wymaga przyzwyczajenia, ale później robi się to szybko i intuicyjnie.
  • phillix lubi to

#5258 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 20 października 2020 - 23:50

Czy jest jakaś klawiatura gdzie mogę mieć widoczny przecinek na ekranie głównym? Od zawsze korzystałem z Swiftkey, ale na iOS mam tylko kropkę pod ręką, a nie uśmiecha mi się klikać "123" tylko po przecinek :(

A próbowałeś na systemowej klawiaturze wcisnąć „123” i bez odrywania palca przesunąć na przecinek i puścić palec? Można to zrobić całkiem szybko, po przyzwyczajeniu się niewiele wolniej od pojedynczego wciśnięcia.


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#5259 molsar

molsar
  • 360 postów

Napisano 22 października 2020 - 08:39

hej,

potrzebuję aplikacji / metody aby wyciszyć całkowicie wybrany kontakt lub grupę - wyciszenie ustawiane o danej porze dnia.

Alternatywnie może jest metoda aby zarządzać jakoś dostępnością DnD dla drugiej karty SIM (esim) - niezależnie.



#5260 avm

avm
  • 2 postów

Napisano 30 października 2020 - 18:04

Aplikacja do obsługi map rastrowych na iOS


Hej,

Przymierzam się do przesiadki z Androida na iOS. Głównie z ciekawości bo w praktyce niczego mi nie brakuje w systemie z robotem. Przed zakupem chciałym mieć jednak pewność, że znajdę na iOS odpowiedniki aplikacji, które są dla mnie ważne.

Utknąłem na aplikacji umożliwiającej nawigację, która potrafi korzystać z map rastrowych. Mam na myśli coś takiego:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.orux.oruxmapsDonate&hl=pl

lub

https://play.google.com/store/apps/details?id=menion.android.locus

Polecane alternatywy obsługują mapy wektorowe:

https://alternativeto.net/software/locus/?platform=iphone

Czy moglibyście polecić odpowiednią aplikację?

Z góry dzięki Rafał



#5261 Friedrich

Friedrich
  • 7 postów

Napisano 08 listopada 2020 - 08:15

Dzień dobry wszystkim

 

Czy na iOS i iPada jest dostępny program do sprawdzania i kasowania poczty na serwerze POP w stylu windowsowego Poptraya? Używam generalnie systemowej poczty bo kilka innych apek pobranych z AppStore nie zachwyciło mnie funkcjonalnością problem w tym, ze po wykasowaniu poczty z przychodzącej często nie kasuje jej na serwerze (mimo ze tak ma ustawione w opcjach) przez co pobieram po 2 godzinach pocztę drugi raz. Program w stylu poptraya rozwiązałby problem bo kasowalbym spam bezpośrednio na serwerze.



#5262 Ariel Tryka

Ariel Tryka
  • 102 postów

Napisano 15 listopada 2020 - 12:08

Witam, szukam odpowiednika aplikacji Google https://apps.apple.c...d284815942?l=pl najlepiej od Apple, gdzie mógłbym zaznaczyć sobie z jakich str informacje dostępne będą.

#5263 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 15 listopada 2020 - 12:11

Nie jestem pewien, czy rozumiem, zwłaszcza 'z jakich str informacje dostępne będą'.
Na lewo od 'pierwszego ekranu aplikacji' masz pasek wyszukiwania, który w dużym skrócie działa tak samo, jak ten na Androidach - szuka informacji lokalnie (aplikacje, pliki, wydarzenia, takie tam), a jak nie znajdzie, używa wyszukiwarki (tej domyślnie ustawionej w Settings -> Safari) i wyświetla wyniki dla danej frazy. To za mało?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#5264 Ariel Tryka

Ariel Tryka
  • 102 postów

Napisano 15 listopada 2020 - 12:22

Korzystałeś kiedyś z tej aplikacji Google?
Jak ją odpalasz to masz u góry wyszukiwarkę, a poniżej masz zajawki artykułów które mogą Cię interesować...
Teoretycznie mogę korzystać z tej googlowanie, ale chciałbym zminimalizować użytkowanie z usług Google.

#5265 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 15 listopada 2020 - 12:35

Nigdy nie korzystałem, używam DuckDuckGo od dawna jako alternatywy. W sumie oni też mają swoją aplikację na iOS, może sprawdź.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#5266 Ariel Tryka

Ariel Tryka
  • 102 postów

Napisano 15 listopada 2020 - 13:56

Właśnie testuje , to nie to :-(
Będę szukał dalej, bo jednak ta apka Google jest fajna.

#5267 magic oggy

magic oggy
  • 23 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 listopada 2020 - 00:44

Cześć 

Czy moglibyście polecić jakiegoś super adblocka dla safari? 

Takiego który działa i nie jest jakimś gruzem który przepuszcza śmieci? 

 



#5268 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 16 listopada 2020 - 00:46

Adguard z dobrze zrobionymi filtrami.
Używam i na Maku i na iPhone od dobrych dwóch lat i jestem zadowolony.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#5269 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 16 listopada 2020 - 00:59

Witam! Poszukuje aplikacji na PC, która umożliwi wyjęcie z backupu iTunes zdjęcia i wideo. Będę wdzięczny za pomoc

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#5270 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 16 listopada 2020 - 10:40

W tym wątku szukamy aplikacji na iOS, a nie na PC.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#5271 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 16 listopada 2020 - 10:44

W tym wątku szukamy aplikacji na iOS, a nie na PC.

Przepraszam, mój błąd

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#5272 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 636 postów
  • Płeć:

Napisano 17 listopada 2020 - 15:01

Poszukuję wygodnej apki do odczytywania danych EXIF ze zdjęć. Obecnie używam Photo Investigator, ale wygląda, jakby była napisana w ubiegłym stuleciu. Szukam czegoś współcześniejszego. Może być płatna, ale bez subskrypcji.

#5273 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 17 listopada 2020 - 17:34

Jak korzystam z takiej. Ma rozszerzenie do zdjęć, można też przeglądać bibliotekę z poziomu samej aplikacji. Jest też chyba wersja lite, możesz potestować za darmo. https://apps.apple.c...tro/id944118456


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#5274 seba101

seba101
  • 39 postów
  • SkądTychy

Napisano 17 listopada 2020 - 19:03

Poszukuję wygodnej apki do odczytywania danych EXIF ze zdjęć. Obecnie używam Photo Investigator, ale wygląda, jakby była napisana w ubiegłym stuleciu. Szukam czegoś współcześniejszego. Może być płatna, ale bez subskrypcji.

 

Exif Wizard - https://apps.apple.c...ard/id387652357



#5275 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 20 listopada 2020 - 10:07

Jestem absolutnie zielony w świecie Twittera, nigdy nie potrafiłem się przekonać do tego serwisu. Teraz jednak chcę dać kolejną szansę i szukam aplikacji na iOS do obsługi tegoż, ale z konkretną funkcją: chciałbym dostawać powiadomienia o WSZYSTKICH nowych wpisach od wszystkich moich obserwowanych. Od razu - ktoś coś wrzuci, ja dostaję powiadomienie. Istnieje w ogóle coś takiego? Czy we wszystkich klientach muszę ręcznie regularnie wchodzić?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych