Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 4 głosy

Poszukiwania aplikacji.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5404 odpowiedzi w tym temacie

#5201 dao

dao
  • 348 postów
  • SkądwAmA

Napisano 03 listopada 2019 - 14:47

Jaka aplikacja pokaże mi datę aktywacji ipada, iphona ?



#5202 Synaisthesis

Synaisthesis
  • 15 postów
  • SkądKowary, Poland, Poland

Napisano 06 listopada 2019 - 15:19

Chciałbym, aby profile dźwiękowe zmieniały się w zależności od miejsca, na podstawie bluetooth i Wifi.

Chciałbym, aby w domu, po podłączeniu do Wifi automatycznie ustawił y się wibracje, średnia głośność dźwięku. W aucie całkowite wyciszenie dźwięku po podłączeniu do bluetooth, , w pracy wyłączone wszystko po zalogowaniu się do WiFi.

 

Czy istnieje taka aplikacja?.


Jaka aplikacja pokaże mi datę aktywacji ipada, iphona ?

 

 

https://checkcoverag...9y8431369.node0



#5203 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 615 postów
  • Płeć:

Napisano 06 listopada 2019 - 16:16

Chciałbym, aby profile dźwiękowe zmieniały się w zależności od miejsca, na podstawie bluetooth i Wifi.

Chciałbym, aby w domu, po podłączeniu do Wifi automatycznie ustawił y się wibracje, średnia głośność dźwięku. W aucie całkowite wyciszenie dźwięku po podłączeniu do bluetooth, , w pracy wyłączone wszystko po zalogowaniu się do WiFi.

 

Czy istnieje taka aplikacja?.

Nie wiem, czy wszystko, ale przynajmniej część tego powinno dać się ustawić w aplikacji Skróty.



#5204 Bincim

Bincim
  • 38 postów
  • SkądNWN

Napisano 10 listopada 2019 - 13:45

Panowie , poszukuje VPN. Może ktoś polecić jakiś darmowy? Może ktoś używa proxow. Będę wdzięczny. Ściągałem kilka ale to wszystko jest płatne.
 iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green

#5205 scorpion_1982

scorpion_1982
  • 82 postów
  • SkądNowy Sącz

Napisano 02 stycznia 2020 - 21:05

Kochani

Potrzebuje aplikacji do notatek

moje wymagania minimalne:

1. Możliwość wstawiania tabelek

2. Eksport do PDF

 

Na chwilę obecną używam notatek od Apple ale niestety zapis do PDF kuleje bo psuje tabele.

Co mogli byście polecić fajnie jak by nie była mocno ograniczona dla IOS oraz szansa by można używać jej było z Mac/Windows czy WEB

 

Dziękuje serdecznie.


Apple MAC OS 10.13.6
Iphone 6, 16GB, IOS 12.5.5


#5206 iEjek

iEjek
  • 99 postów

Napisano 11 stycznia 2020 - 22:09

OneNote

 

Informacja

https://products.off...ote-taking-app

Do pobrania z App Store

https://apps.apple.c...ote/id410395246



#5207 konrad white

konrad white
  • 224 postów

Napisano 22 stycznia 2020 - 11:04

Szukam aplikacji na iPada Pro, która posiada tło/wzorzec kalendarza w układzie miesięcznym i umożliwia dokonywanie adnotacji odręcznych przy pomocy Apple Pencil. Potrzebna do organizacji pracy. Zależy mi na układzie miesięcznym z przestrzenią do nanoszenia notatek przy każdym z dni.


Użytkownik winmaciek edytował ten post 22 stycznia 2020 - 11:38


#5208 tomi1245

tomi1245
  • 2 postów

Napisano 03 lutego 2020 - 18:49

Witam. Potrzebuje czegoś na wzór Uber driver. Czyli mapa z możliwością nawigacji oraz licznik kosztu za km u góry. W ustawieniach możliwość ustawienia stawki za km. Na co dzień jeżdżę dużo samochodem prywatnym i nie panuje nad kosztami. Przydał by się taki gadżet. Testowałem różne kalkulatory ale niestety albo są bardzo drogie, nie spełniają wymagań lub są zbyt skomplikowane. Może znacie coś w tym stylu, lub możecie stworzyć taką apkę w normalnej cenie.
Załączony plik All-Screens.png 593,22 KB 0 Ilość pobrań

#5209 ufo000000

ufo000000
  • 26 postów

Napisano 03 lutego 2020 - 21:43

Czegoś nie rozumię... Jeździsz dużo - czyli stać Cię na Pb\ON\LPG, a nie stać Cię na dobrą aplikacje?
Druga sprawa jest taka, że do samochodu się wlewa tyle ile auto spala, trzeba jeździć to się tankuje, po co tu dokonywać obliczeń? Nie rozumię za bardzo. Bo jak mam gdzieś dotrzeć to tankuję i jadę, co mnie to obchodzi ile... ile to masz w samochodzie komputer pokładowy i on Ci podaje ile wahy Ci wypiło na 100 km.

#5210 DMCK

DMCK
  • 211 postów

Napisano 03 lutego 2020 - 23:04

Hej,
jak może niektórzy wiedzą do początku października przestała działać aplikacja Swipes z której korzystałem od kilku lat. Straciłem zawartość, ale z tym jakoś sobie poradzę.
Szukam dobrego i prostego plannera ToDo, gtd - jak zwał tak zwał.

Ja używam Nozbe.

 

1. Na Andku była taka aplikacja jak Fuelio, gdzie można było dodawać tankowanie Paliwa w aucie, zapisywać całą historię napraw itp. nazywała się "Fuelio" - czy taką podobną znajdę na iOS?

2. Jaką polecacie darmową aplikację do nagrywania rozmów?

Ja używam DziennikKosztów



#5211 kesh

kesh
  • 3 postów

Napisano 04 lutego 2020 - 11:17

Witam,

 

Posiadam Iphone 11 PRO, w którym korzystam z dwóch numerów prywatnego i służbowego. W pracy bardzo istotne dla mnie jest, żebym mógł odbierać i pisać sms'y w przeglądarce, jednak nie mogę znaleźć żadnego rozwiązania, które by mi na to pozwoliło ( w pracy mam komputer z Windowsem). Krótko mówiąc potrzebuję narzędzia podobnego do wiadomości Google. Czy ktoś ma jakiś pomysł, bo ja nic nie mogę wymyślić?

 

Pozdrawiam,



#5212 smolapbz

smolapbz
  • 27 postów

Napisano 07 lutego 2020 - 14:52

Witam, czy istnieje jakaś aplikacja emulatora która pozwala grac w gry z GBA lub GBC ? widziałem w necie jakieś kombinacje z zmiana daty ale czy nie ogarniam tego w polskiej wersji telefonu



#5213 PanSracz

PanSracz
  • 4 postów

Napisano 28 lutego 2020 - 21:05

Witam

 

Panowie, doradźcie jakąś dobrą aplikację do przesyłu plików po Bluetooth pomiędzy Iphonem, a sprzętem jakiejś innej marki. Coś w stylu ShareIt, ale żeby transfer odbywał się po bluetooth, a nie wifi.

 

Dzięki!



#5214 pawgod85

pawgod85
  • 14 postów

Napisano 16 marca 2020 - 21:20

Witam,

Próbuję skopiować zdjęcia i inne pliki z iphone'a do Time capsule. Jedyna aplikacja jaką znalazłem do iphone'a to Airport - niestety widzę, że nie ma ona takiej funkcjonalności. Czy jest w ogóle możliwość skopiować przez sieć pliki z iphone'a na urządzenie zewnętrzne typu Time Capsule ?

Pozdrawiam.

 

 

 



#5215 Joasia.ny

Joasia.ny
  • 1 postów

Napisano 26 marca 2020 - 04:48

Hej! Mam nadzieje, że będziecie w stanie mi pomóc. Nie znalazłam takiego tematu dlatego pisze tutaj. Poszukuje aplikacji, która pozwoli mi na ciągłe nagrywanie dźwięków i jeśli to możliwe to również obrazu (np z tylnej kamery) w otoczeniu mojego iphone. Chciałabym ustawić czas np 30 minut. Zależy mi żeby obraz i dźwięk się nadpisywały, tak aby nie obciążać pamięci urządzenia. Dziękuje.

#5216 kalvin

kalvin
  • 789 postów
  • SkądDE

Napisano 30 marca 2020 - 17:41

Witam, szukam aplikacji dla iPada która pozwoli na sformatowanie dysku podłączonego poprzez złącze USB-C.Płatna czy darmowa obojętne. Dzięki z góry. 


  MacBook Air 2020    iPhone 12    HomePod mini    Apple TV 4k   


#5217 kalvin

kalvin
  • 789 postów
  • SkądDE

Napisano 07 kwietnia 2020 - 18:49

Witam,

szukam programu który będzie automatycznie robił beckup iCloud na zewnętrzny dysk. Program na iPada :) 


  MacBook Air 2020    iPhone 12    HomePod mini    Apple TV 4k   


#5218 tresor

tresor
  • 42 postów

Napisano 10 kwietnia 2020 - 20:50

Witam, szukam działającej aplikacji która będzie wykrywała ruch np nagłe zapalenie sie światła i powiadomi mnie dźwiekiem, na androida Motion Detector bardzo dobrze działa. Możecie coś polecic z darmowych ew wartą zakupu?



#5219 nowas89

nowas89
  • 19 postów

Napisano 12 kwietnia 2020 - 14:48

Hej przesiadłem się z kindla na ipada i potrzebuje aplikacji gdzie moge dograć słownik angielski - polski bo po tylu latach apple dalaj nic z tym nie zrobiło. Czytałem pare postó∑ z forum ale dużo jest nawet z 2010 roku więc nie bazuje na nich bo zapewne coś się zmieniło, Macie może jakies propozycje?



#5220 chrzanu

chrzanu
  • 87 postów
  • SkądPraga, Warszawa, Poland, Poland

Napisano 12 kwietnia 2020 - 14:57

Poszukuje książki serwisowej w której bede mogli wpisać kiedy wymieniłem olej itp 


Użytkownik chrzanu edytował ten post 12 kwietnia 2020 - 16:13


#5221 eloszki

eloszki
  • 996 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 maja 2020 - 13:34

Cześć,

Poszukuje aplikacji do edycji zdjęć, najlepiej bezpośrednio ze zdjęć systemowych. Chciałbym aby dany fragment zdjęcia można było zasłonić, zapikselowac itd. Aby była prosta w obsłudze i dawała możliwość zaznaczenia konkretnego fragmentu i potem na tym fragmencie wykonanie działania np zasłonięcie estetycznie tablic rejestracyjnych.

Dziękuje

#5222 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 06 maja 2020 - 00:37

Poszukuje aplikacji do edycji zdjęć, najlepiej bezpośrednio ze zdjęć systemowych. […]

 

Aż się wzdragam z ideologicznych względów ( :P ), ale wymienię bardzo poręczny, darmowy i nawet wszechstronny Snapseed. Kto by pomyślał, że kiedyś polecę?…


  • eloszki lubi to

Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…


#5223 Ariegi

Ariegi
  • 3 postów
  • Płeć:

Napisano 28 maja 2020 - 08:32

Hej, wczoraj przesiadłem się na iOS, na Androidzie miałem taką fajną apkę AMdroid, która oferowała budzenie za pomocą zadań matematycznych i innych rzeczy dla śpiochów, ale również było coś dla nie-śpiocha, czyli wyłączenie budzika przy obrocie telefonu wokół własnej osi. 
 
 
Na App Store znalazłem wiele apek do skutecznego wybudzania zombie, ale już wspomnianej funkcjonalności nie znalazłem. Było coś takiego, że trzeba potrząsnąć telefon 30 razy, ja zmniejszyłem do 5 oczywiście, to było minimum. Ale jak testowałem, to żeby w ogóle zacząć trząść, trzeba było telefon odblokować, co jest zupełnie bez sensu.
 
 
Potrzebuję apki która budzi (najlepiej delikatnym cichym dzwonkiem, a już turbo najlepiej jak własnym), a ja odwracam telefon z plecków na ekran i budzik wyłączony.


#5224 filu_

filu_
  • 285 postów

Napisano 28 maja 2020 - 10:35

Oprócz systemowego budzika jest systemowa apka "Pora spać". Ma ona fajną opcję, że dzwonek można ustawić narastająco. Obrót niestety nie działa ale fajne jest to, że przypomina Ci też, że już pora nyny i wycisza połączenia i powiadomienia - dla mnie bomba.


Sony Xperia 5 II 128 GB + microSD 128 GB, gniazdo jack, 120 Hz, 5G, ładowarka w pudełku


#5225 Ariegi

Ariegi
  • 3 postów
  • Płeć:

Napisano 28 maja 2020 - 14:35

Oprócz systemowego budzika jest systemowa apka "Pora spać". Ma ona fajną opcję, że dzwonek można ustawić narastająco. Obrót niestety nie działa ale fajne jest to, że przypomina Ci też, że już pora nyny i wycisza połączenia i powiadomienia - dla mnie bomba.

 

Dzięki, już sprawdzam. Jestem otwarty na dalsze sugestie.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych