Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Połączenie MacBook Pro z iPhone 4S przez bluetooth


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 JaBo

JaBo
  • 211 postów

Napisano 23 listopada 2014 - 23:19

Czy udało się komuś z Was połączyć iPhone 4S z MBP (mid 2012) przez bluetooth? Od aktualizacji Yosemite przeszukuję internet, próbując odszukać informacje, które mogą pomóc połączyć te dwa urządzenia ze sobą. Niestety bezskutecznie. Najpierw chwilę wyskakuje, że połączono (po weryfikacji poprawności kodu), ale po chwili pokazuje, że nie jest połączone. Na iPhone gdy klikam na MacBooka w ustawieniach bluetooth - proponuje tylko zapomnieć urządzenie. Czy komuś może udało się?

#2 wustyle

wustyle
  • 153 postów
  • Skądwuwua

Napisano 24 listopada 2014 - 09:26

Ja nie moge polaczyc iP5 z MBP mid 2010 po BT. Mam to samo co Ty.

#3 makej

makej
  • 97 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 listopada 2014 - 11:24

U mnie 4S z MBA również takie same objawy. Najpierw chwilę wyskakuje, że połączono (po weryfikacji poprawności kodu), ale po chwili pokazuje, że nie jest połączone. Może ktoś ma sposób, chyba że to tak ma być??? :)

#4 MaciejNowak

MaciejNowak
  • 2 148 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 listopada 2014 - 12:29

Chyba tak ma być. W każdym razie mam tak na MBA z każdym telefonem. Nie przeszkadza to w działaniu sms czy rozmów przez komputer, więc w gruncie rzeczy chyba są jednak połączone. Np hotspot działa....

#5 wustyle

wustyle
  • 153 postów
  • Skądwuwua

Napisano 24 listopada 2014 - 16:25

No wlasnie. Wszystko dziala (smsy i rozmowy) ale nie mam Aidrop. WTF?

#6 hmersky

hmersky
  • 59 postów

Napisano 19 stycznia 2015 - 21:48

podbijam sie do tego - musi być jakieś rozwiązanie  ?! 

 

iPhone 6 + macbook pro 2012 yosemite

oba sprawne bluetoothy, oba opcja airdrop .... ale razem nie działają :(

 

jeśli chodzi o parowanie urządzeń dokładnie te same objawy - łączę w parę, połączy się na sekundę po czym rozłączy ... dodam że tylko mac widzi iphone a nie iphone maca

to samo mam z funkcją air drop... mogę wysyłać z maca na iphone a nie na odwrót bo go nie widzi ... 

 

no i niestety przez to że nie są sparowane nie działa mi również funkcja handoff :(

 

ktoś coś doradzi ? 



#7 kubalon1

kubalon1
  • 641 postów

Napisano 19 stycznia 2015 - 22:37

U mnie też pokazuje na MBA że nie połączył a wszystko działa, jedynie czasem trzeba poczekać na wyświetlenie ikony o połączeniu z przeglądarką i co najlepsze czasem z iPadem pokaże połączenie a z iPhonem nigdy nie udało się a działa. Miałem początkowo nerwa na te cuda ale machnąłem piszczelą na to

#8 ElectricPl

ElectricPl
  • 4 postów

Napisano 02 października 2015 - 09:12

U mnie to samo. czy ktoś rozkminił problem ?? czy to tak ma być ?



#9 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 02 października 2015 - 09:50

http://myapple.pl/fo...nie-os-x-z-ios/


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych