Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Szukam szkolenia TDD iOS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 delirus

delirus
  • 22 postów
  • SkądWrocław

Napisano 23 listopada 2014 - 22:42

Cześć, szukam szkolenia TDD dedykowanego dla platformy iOS/MAC OS X. Czy zna ktoś takowe z autopsji lub zna kogoś, kto uczestniczył i poleca. Miejsce nieistotne, może być PL lub na terenie EU, najlepiej 1- lub 2-dniowe utrzymany na dość dobrym poziomie (XCTest, Dependency Injection, F.I.R.S.T, testowanie kontrolerów (MVVM), stub/mock/dummy etc., czyli coś więcej niż podstawy czy książka Grahama Lee). Wiem, że to nie koncert życzeń, ale a nóż zna ktoś szkolenie godne polecenia. Wujek Google w sumie nie pomógł - polidea/mobile warsaw organizowali workshop TDD, ale nic ponadto. Z góry dzięki za odpowiedzi, MM

#2 Paweł Pałka

Paweł Pałka
  • 34 postów
  • SkądKatowice, Poland, Poland

Napisano 10 grudnia 2014 - 12:57

Sam się tym zajmowałem doświadczalnie chwilę, i jakoś temat po macoszemu traktowany. Temat jest obszerny, nie wiem czy szkolenie 1-2 dni da Ci wiedzę na pisanie samodzielne testowanie i pisanie testów. Nie słyszałem o tak owym też.



#3 sk4

sk4
  • 235 postów

Napisano 10 grudnia 2014 - 21:47

Prowadzę komercyjne szkolenia z TDD i zazwyczaj jest to 3 dni, maksymalnie 5 - wiadomo - zależy od budżetu. Szkolenia co prawda prowadziłem chyba tylko dla języków Python, Java, C#, JavaScript, Perl, ale myślę że w tym czasie można spokojnie nauczyć się wystarczająco, także przy programowaniu iOS (nie programuję pod tym systemem póki co). Prawda jest taka, że to metodyka, a zatem kluczem do sukcesu jest poukładanie w głowie pewnych schematów myślowych, reszta to już bułka z masłem. A zatem jak zaufasz komuś z dużym doświadczeniem dydaktyczno-informatyczno-psychologicznym (co jest potrzebne przy TDD :D) to powinieneś być zadowolony nawet z tak krótkiego szkolenia.

 

Powodzenia!






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych