Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

NTFS for Mac® OS X 12 PL [zakup "na firmę"]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 lateralus

lateralus
  • 79 postów

Napisano 16 listopada 2014 - 12:33

Program dostępny na stronie producenta w całkiem niezłej cenie - 71zł, pomniejszając o VAT, wychodzi niecałe 60zł. I teraz pytanie, czy komuś udało się "prawidłowo" wypełnić formularz? Za każdym razem wyrzuca mi błąd, że nieprawidłowy NIP, mimo że przed numerem umieszczam oznaczenie kraju PL.

Podobny przypadek miałem z zakupem w sklepie tomtom'a (finalnie olałem i zapłaciłem pełną kwotę).

http://www.paragon-s...products/id,223

#2 spietrza

spietrza
  • 49 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 listopada 2014 - 18:04

Fakturę powinni Ci wystawić bo są normalną w Polsce zarejestrowaną firmą a dokładnie w Częstochowie.Skontaktuj się z nimi bezpośrednio może jakiś błąd w formularzu po prostu mają :)

#3 kuzma

kuzma
  • 141 postów
  • SkądGliwice/Wrocław

Napisano 20 listopada 2014 - 23:47

Kupowałem wczoraj. Fakturę na firmę dostałem elektronicznie, od razu. Nie było z tym problemu. Może spróbuj bez PL. Skoro są zarejestrowani w PL to nie ma potrzeby dodawania PL do NIPu.

#4 lateralus

lateralus
  • 79 postów

Napisano 21 listopada 2014 - 10:21

Niby siedziba w Polsce, ale płatności obsługuje firma niemiecka. Zakładam że po kontakcie, otrzymałbym propozycję zakupu programu za 100 albo więcej PLNów. Z miliard razy próbowałem z PL i bez. Nie chciało mi się bawić i kupiłem za pełną kwotę. Jak już wspomniałem - dokładnie tak samo było w sklepie TomTom'a. Pobieżnie przeszukując problematykę, gdzieś przeczytałem, że w urzędzie skarbowym muszę wystąpić o rejestrację NIPu UE (bym mógł kupować i sprzedawać).




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych