Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak zatrzymać automatyczne porządkowanie przestrzeni ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 dao

dao
  • 348 postów
  • SkądwAmA

Napisano 04 listopada 2014 - 21:37

Jak zatrzymać automatyczne porządkowanie przestrzeni według czasu ostateniego otwarcia ? Odznaczenie tej funkcji MC nie powoduje zaprzestania tego procesu.

#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 04 listopada 2014 - 22:59

Yyyy... co? Jakiej przestrzeni? Co to jest 'MC'?

#3 dao

dao
  • 348 postów
  • SkądwAmA

Napisano 04 listopada 2014 - 23:26

Opcja w Mission Control. Polecam zapoznanie się.

#4 Yellowfrog

Yellowfrog
  • 1 548 postów
  • Płeć:

Napisano 04 listopada 2014 - 23:28

Jak zatrzymać automatyczne porządkowanie przestrzeni według czasu ostateniego otwarcia ?

Odznaczenie tej funkcji MC nie powoduje zaprzestania tego procesu.


Chciałem to sprawdzić, ale mnie nie działa też w drugą stronę. To znaczy miałem zawsze odznaczone porządkowanie automatczne i zaznaczyłem, żeby porządkował wg czasu otwarcia - ale nic nie porządkuje - dalej jest tak jak było. Próbowałem się przelogować i też nic to nie zmienia. Może ktoś to rozgryzie...

-----------------

Dobra, działa tylko z aplikacjami na fullscreenie. Przestrzeni nie rusza.

#5 dao

dao
  • 348 postów
  • SkądwAmA

Napisano 04 listopada 2014 - 23:38

No u mnie na fullscreenie też nie działa, ciągle przestrzenie poruszają się, zmieniają miejsce. Jest sposób na to ?

#6 Yellowfrog

Yellowfrog
  • 1 548 postów
  • Płeć:

Napisano 04 listopada 2014 - 23:40

Nie wiem, u mnie w sumie brak reguły. Czasem jakiś program i tak skacze na koniec listy, mimo że włączone jest porządkowanie wg czasu. To znaczy na pewno jest jakiś KLUCZ do tego, i może ktoś go nawet zna, poza programistami z Apple i się z nami podzieli....

#7 Marcin76r

Marcin76r
  • 96 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 listopada 2014 - 19:43

U mnie na MacBooku Pro Early 2013 po odznaczeniu opcji automatycznego porządkowania przestrzeni wg czasów ostatniego użycia wszystko zostaje na miejscu, w full screenie również, przynajmniej na razie.

#8 dao

dao
  • 348 postów
  • SkądwAmA

Napisano 22 listopada 2014 - 11:00

U mnie na MacBooku Pro Early 2013 po odznaczeniu opcji automatycznego porządkowania przestrzeni wg czasów ostatniego użycia wszystko zostaje na miejscu, w full screenie również, przynajmniej na razie.


Otwórz z 5 dokumentów i zobacz czy nie poruszają się. Sprawdziłem na innych maszynach i tak jest we wszystkich.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych