Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 6 - przedłużenie umowy w Orange


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

#26 waluigi

waluigi
  • 708 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 28 października 2014 - 14:45

Też zamówilem w piątek i cały czas przekazano do realizacji. Pan na infolinii nie był mi w stanie udzielic żadnej konkretnej odpowiedzi, tylko że pewnie dziś lub jutro zostanie telefon wysłany. Ktoś z Was już dostał z Orange?

#27 oli44

oli44
  • 197 postów

Napisano 28 października 2014 - 15:24

Czy ktoś mógłby napisać jak wygląda kwestia ustawień sieciowych? Orange ma wybór między 2g a 3g czy tylko lte i reszta?

Ja pewnie za jakiś miesiąc-dwa się przeniosę z Plusa.


4g i reszta - tak mam w 5s

#28 mihauu1983

mihauu1983
  • 124 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 28 października 2014 - 15:51

Też zamówilem w piątek i cały czas przekazano do realizacji. Pan na infolinii nie był mi w stanie udzielic żadnej konkretnej odpowiedzi, tylko że pewnie dziś lub jutro zostanie telefon wysłany.
Ktoś z Was już dostał z Orange?


Cisza. Zamówienie utknęło i nie wiadomo dlaczego jeszcze nie wyszło od Orange. Niby jest przygotowane, ale nie jest jeszcze wysłane. Czyżby telefonów nie mieli i sprzedawali na wyrost?

#29 waluigi

waluigi
  • 708 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 28 października 2014 - 15:59


Cisza. Zamówienie utknęło i nie wiadomo dlaczego jeszcze nie wyszło od Orange. Niby jest przygotowane, ale nie jest jeszcze wysłane. Czyżby telefonów nie mieli i sprzedawali na wyrost?


Wydaje mi się że Orange od zawsze ma w sklepie tylko to co na stanie magazynowym. Dlatego w pon na chwilę pojawiły się 6 64GB w różnych kolorach, prawodpodobnie ludzi poanulowali zamówienia i im wróciły.

Dzwoniłeś do nich mihauu1983? Bo mi Pan na infolinii sklepu nie wiele był w stanie powiedzieć...

#30 waluigi

waluigi
  • 708 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 28 października 2014 - 16:02

BUMP - przesyłka właśnie do mnie wyszła, mam nadzieje zatem że będzie jutro :).

#31 skosu

skosu
  • 260 postów
  • SkądKielce, PL

Napisano 28 października 2014 - 17:36

U mnie ten sam status, ale konsultant powiedział mi, że dokumenty już są wygenerowane i jeżeli nie dziś, to jutro kurier odbierze dla mnie przesyłkę. Waluigi zamawiałeś rano, czy wieczorem ?

#32 mihauu1983

mihauu1983
  • 124 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 28 października 2014 - 17:38

U mnie ten sam status, ale konsultant powiedział mi, że dokumenty już są wygenerowane i jeżeli nie dziś, to jutro kurier odbierze dla mnie przesyłkę. Waluigi zamawiałeś rano, czy wieczorem ?


U mnie dokładnie to samo (konsultant powiedział, że wygenerowane są dokumenty). Zamawiałem telefonicznie w piątek około 18:00.

#33 dmxzor

dmxzor
  • 234 postów

Napisano 28 października 2014 - 18:23

Ja nadal przekazane do realizacji. Zamawialem chyba jako pierwszy przez internet.:o Zobaczymy ile jeszcze. Juz cortland do mnie dzwonil ze sprowadzili, podobnie komputronik, ale skoro przedluzylem orange to niech tak bedzie..

#34 sigreg

sigreg
  • 89 postów
  • SkądZabrze

Napisano 28 października 2014 - 19:07

Wszystko juz z tego Orange wykupiliscie :P Pomimo tego ze Orange wciaz chwali sie ze maja IP6 proba zamowienia jakiejkolwiek wersji konczy sie komunikatem ze brak, i jesli chce to powiadomia mnie mailem jak sie pojawia. Jest jeszcze jedna ciekawostka, klient indywidualny moze zamowic IP6 lub IP6+ z jakakolwiek iloscia pamieci, natomiast biznesowy ma do wyboru jedynie 16 GB. Pewnie poprawia jak sie pojawi wiecej sztuk w magazynie.

#35 iogryzek

iogryzek
  • 35 postów

Napisano 28 października 2014 - 20:21

dziś przypadkiem trafiłem na orange.pl i znalazłem iPhone 6 64 GB. Zastanawiające że jeszcze coś było! Czy jest możliwe by zamawiając przez internet z orange.pl można otrzymać telefon gdzie była zdjęta folia z opakowania. Zastanawiam się czy mogę trafić na jakiś telefon odrzucony przez klienta bo np ma plamy jakieś??

#36 lordnorbi

lordnorbi
  • 31 postów

Napisano 28 października 2014 - 22:48

Kurcze czekam az w orange dla firm bedzie IP6+ 64 gb. A moze warto przeniesc numer do innej sieci ? ktos porownywal wszystkie oferty pod katem gdzie najtaniej wyjdzie ?

#37 skowrop

skowrop
  • 62 postów

Napisano 28 października 2014 - 22:58

Mnie się udało od ceny 90 zł abonamentu uzyskać rabat 30%, a do tego iPhone 6 16GB również z rabatem ok. 100 zł, bo telefon wychodzi 1499 zł u mnie. Wersję 64GB dostałem za 1700zł również w abonamencie 90zł z trzydziestoprocentowym rabatem, czyli 63 zł za abonament z nielimitowanymi minutami, sms, mmsy i 2GB Internetu (jak dołożę 10 zł m/c to będę miał 5GB).


Z jakiego tytułu dostałes rabat 30% skoro obecnie dają max 20% na przedłużenie i ani % wiecej?

#38 skosu

skosu
  • 260 postów
  • SkądKielce, PL

Napisano 28 października 2014 - 23:05

Prawdopodobnie złożył wypowiedzenie i oddzwonili z Orange. Po ok. tygodniu proponują 30% i do 300zł za telefon taniej. Mnie się nie chciało w to bawić i złożyłem przedłużenie na stronie, bo konsultant na *400 również nie mógł nic dać więcej.

#39 coy_coyote

coy_coyote
  • 58 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 29 października 2014 - 08:11

Ja dziś dostanę iPhone 6/16GB. Telefon zamówiony w ubiegły piątek jako przedłużenie umowy. Pomimo że na stronie status Orange dalej pokazuje iż zamówienie w trakcie realizacji dziś dostałem telefon od kuriera DPD że będzie u mnie z telefonem. Mam nadzieję że osoby, które zamówiły w piątek też dziś dostaną.

#40 bsz

bsz
  • 98 postów

Napisano 29 października 2014 - 08:16

A czy komuś udało się przedłużyć umowę w ofercie Orange dla biznesu z abonamentem niższym niż 135 zł? Nie potrzebuję tych dodatkowych usług roamingowych, które są upchane w te najwyższe abonamenty i chciałbym przedłużyć umowę w planie Biz60, ale konsultanci twierdzą, że telefon jest dostępny tylko z abonamentem 135 zł.

#41 dmxzor

dmxzor
  • 234 postów

Napisano 29 października 2014 - 08:18

Ja dziś dostanę iPhone 6/16GB. Telefon zamówiony w ubiegły piątek jako przedłużenie umowy. Pomimo że na stronie status Orange dalej pokazuje iż zamówienie w trakcie realizacji dziś dostałem telefon od kuriera DPD że będzie u mnie z telefonem. Mam nadzieję że osoby, które zamówiły w piątek też dziś dostaną.


Jak bardzo chciałbym żeby i u mnie tak było... o.O Tym bardziej że jestem na miejscu w Warszawie. Status nadal ten sam.. :/ Trochę zaczyna mnie to irytować, bo skoro mają dostępne telefony (a nie było ich niewiadomo ile) to chyba potrafią dość szybko to obsłużyć. W między czasie ( od piątku ) dostałem telefon z komputronika i Cortlandu, że już mój telefon na mnie czeka. Szkoda że nie wiedziałem że to Orange takie wolne - nawet jeśli zamówiłem telefon o 8:16 w piątek jako chyba jeden z pierwszych.. tadam.



#EDIT:

Dostałem sms'a że dzisiaj między 13:30 a 15:30 przyjedzie DPD :)

#42 oli44

oli44
  • 197 postów

Napisano 29 października 2014 - 09:10

To chyba dziś masowo wysyłają. Ja zamówiłem w poniedziałek, a już mam telefon u siebie, razem z aneksem do umowy.

#43 mihauu1983

mihauu1983
  • 124 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 29 października 2014 - 09:22


Dostałem sms'a że dzisiaj między 13:30 a 15:30 przyjedzie DPD :)


Jaki masz dalej status zamówienia w Orange? Coś się zmieniło?



#44 coy_coyote

coy_coyote
  • 58 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 29 października 2014 - 09:46

u mnie nadal bez zmian w statusie a kurier umawiał się ze mną że dowiezie do 16:00

#45 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 29 października 2014 - 10:03

Już miałem zamawiać, ale iP6 64GB zniknęły z magazynu. Ciekawe kiedy znowu się pojawią...

#46 coy_coyote

coy_coyote
  • 58 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 29 października 2014 - 10:08

Już miałem zamawiać, ale iP6 64GB zniknęły z magazynu. Ciekawe kiedy znowu się pojawią...

z doświadczenia sprzed dwóch lat jak zamawiałem iP5 pojawiały się w Orange na chwilę i szybko znikały więc musisz sprawdzać często i zamawiać bez zastanowienia.
Teraz może być podobnie.

#47 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 29 października 2014 - 10:10

Tak właśnie będę robił. Zresztą prosiłem też uczynnego pracownika pobliskiego salonu, żeby sprawdzał i w razie czego działał.

#48 mihauu1983

mihauu1983
  • 124 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 29 października 2014 - 10:54

Też już dostałem informację od kuriera DPD o przesyłce. Dzisiaj mam otrzymać telefony :)

#49 lordnorbi

lordnorbi
  • 31 postów

Napisano 29 października 2014 - 10:57

sa 6+ 64 na orange.pl 272 zł miesiecznie to troche duzo :D

#50 oli44

oli44
  • 197 postów

Napisano 29 października 2014 - 12:30

Moim zdaniem orange mogło by się bardziej postarać podczas pakowania. Pudełko od telefonu latało sobie w środku pudełka od orange. Spokojnie, zmieściłyby się tam ze 3 sztuki Iphona. Na szczeście nie zmienia to faktu, że z telefonem jest wszystko okej, a jego design w porównaniu do 5s - na żywo wygląda dużo lepiej - jak na nowy model przystało. Nie wiem co Ci ludzie chcą od 6, wygląda i używa się genialnie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych