Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

back up przed czystym nagraniem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 hmer1

hmer1
  • 39 postów

Napisano 21 października 2014 - 10:49

Witam .. jeśli nie piszę w odpowiednim temacie to proszę o przeniesienie.. Właśnie zabieram się za robienie pendrive z nowym systemem do nagrania na czysto. moje pytanie zrobiłem na WD MyCloud timemachine i teraz moje pytanie.. czy jeśli nagram na czysto nowy system to czy później z tej kopi mogę wybrać sobie interesujące mnie rzeczy aby wrociły na MBP?? czy jest to tylko jeden wielki plik z wersją powrotu w 100%?? Pytanie ważne bo zaoszczędzi mi dużo czasu z kolejnym przegrywaniem na dysk całego kompa aby później wracało na kompa pytanie dwa czy można przegrać bibliotekę iPhoto i iTune bezpośrednio z tych programów?? czy muszę szukać scieżki podstawowej?? z pliku?? proszę o pomoc bo już miałem z tym problem wcześniej chcąc przegrać zdjęcia i muzykę na WD MyCloud i korzystać bezpośrednio z dysku oszczędzając dysk w kompie.. proszę o pomocne informacje jak rozwiązać oba problemy pozdrawiam Maciek

#2 Yellowfrog

Yellowfrog
  • 1 548 postów
  • Płeć:

Napisano 21 października 2014 - 10:54

Możesz wybrać interesujące cie rzeczy. Wchodzisz po prostu na Dysk Time Machine i kopiujesz sobie na dysk co ci potrzeba. Działa jak każdy inny dysk - jeśli masz kilka kopii to foldery mają daty utworzenia. Struktura kopiowanego dysku jest zachowana. W Yosemite trzeba po prostu kliknąć w finderze ikonę dysku na której masz kopie. Nie działa wchodzenie przez program Time Machine (bug) . Jeśli w iTunes i w iPhoto masz ustawione kopiowanie plików do biblioteki to po prostu kopiujesz pliki bibliotek spod Music czy Pictures, tu nie wiem o co chodzi w drugim pytaniu...

#3 hmer1

hmer1
  • 39 postów

Napisano 21 października 2014 - 10:59

super dzieki wielkie.. to zabieram się za pendrive... trochę boje się nowego systemu ale ciekawość wygrywa :) pocieszam się że mogę wrócić do starego, dzięki timemachine ;) mam nadziej a powiesz mi jeszcze gdzie sprawdzić czy mam ustawione kopiowanie plików??? biblioteki muzyki i zdjęć??

#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 21 października 2014 - 11:20

W opcjach programów? Myśl trochę, a nie wszystko na tacy.

#5 hmer1

hmer1
  • 39 postów

Napisano 21 października 2014 - 11:43

dzieki tego właśnie nie wiedzialem.. dziekuje moderatorze ze zawsze taki pomocny jestes... dzieki wyczerpujacej odpowiedz i pomocy mozesz zamknac temat a Yellowfrog dziekuje za prawdziwa pomoc..




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych