Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Powrót z Yosemite do Mavericks


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marcing85

Marcing85
  • 4 postów

Napisano 21 października 2014 - 09:45

Witam, proszę o pomoc. Wczoraj uaktualniłem system do OS X Yosemite, jednak bardzo zależy mi na tym aby powrócić do Mavericks jednak nie posiadam pliku instalacyjnego, czy któryś z Kolegów poratuje plikiem lub pomoże rozwiązać problem tak abym mógł postawić na czysto system? Z góry dziękuję za pomoc.

#2 DanielF

DanielF
  • 5 725 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 21 października 2014 - 09:53

Wejdź a AppStore > Purchased i tam będziesz miał 10.9 do pobrania (jak wcześniej go pobierałeś/kupowałeś) Spróbuj jeszcze wgrać 10.10 NA CZYSTO - na pewno odczujesz różnicę.

#3 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 21 października 2014 - 10:05

Witam, proszę o pomoc. Wczoraj uaktualniłem system do OS X Yosemite, jednak bardzo zależy mi na tym aby powrócić do Mavericks jednak nie posiadam pliku instalacyjnego, czy któryś z Kolegów poratuje plikiem lub pomoże rozwiązać problem tak abym mógł postawić na czysto system? Z góry dziękuję za pomoc.


http://myapple.pl/os...-mavericks.html
Po co zakładasz kolejny identyczny temat ?

#4 Marcing85

Marcing85
  • 4 postów

Napisano 21 października 2014 - 10:06

Dzięki za odpowiedź jednak instalowałem właśnie na czysto i na moim Macbooku wyczuwam spowolnienie, a w AppStore > Purchased mam pusto.

#5 Therioon

Therioon
  • 4 281 postów
  • SkądZ brzucha:)

Napisano 21 października 2014 - 10:11

Wejdź a AppStore > Purchased i tam będziesz miał 10.9 do pobrania (jak wcześniej go pobierałeś/kupowałeś)
Spróbuj jeszcze wgrać 10.10 NA CZYSTO - na pewno odczujesz różnicę.


Na pewno jej nie odczujesz, chodzi tak samo szybko po update

#6 lateralus

lateralus
  • 79 postów

Napisano 21 października 2014 - 10:24

Jeśli oryginalnie miałeś wgranego 10.9, to przy starcie sytemu: ALT -> recovery.

#7 Marcing85

Marcing85
  • 4 postów

Napisano 21 października 2014 - 10:50

Nie posiadam partycji recovery ponieważ wymieniłem dysk na ssd, oryginalnym systemem był Mountain Lion.

#8 Yellowfrog

Yellowfrog
  • 1 548 postów
  • Płeć:

Napisano 21 października 2014 - 11:03

Nie posiadam partycji recovery ponieważ wymieniłem dysk na ssd, oryginalnym systemem był Mountain Lion.


Jeśli jednak nie masz Mavericksa w AppStore (dziwne) to cmd+alt+R przy restarcie - pokaże się ikona kuli ziemskiej i zainstaluje ci Mountain Liona (nawet bez partycji recovery) - na czas instalacji wskazana siec po kablu, żeby nie zrywało połączenia. Potem upgrade do Mavericks. Jak Nic nie będziesz instalował w Mountain, to taka instalacja Mavericksa, będzie prawie jak na czysto.

#9 Marcing85

Marcing85
  • 4 postów

Napisano 21 października 2014 - 11:12

Czy uda się na pewno zrobić upgrade do Mavericks z poziomu App Store, ponieważ już Mavericksa w nim nie ma?

#10 Stanley Marsh

Stanley Marsh
  • 1 355 postów
  • SkądSouth Park, CO

Napisano 21 października 2014 - 11:16

Czy uda się na pewno zrobić upgrade do Mavericks z poziomu App Store, ponieważ już Mavericksa w nim nie ma?

W zakładce kupione powinien figurować. U mnie jest nawet Mountain Lion.

#11 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 799 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 21 października 2014 - 11:20

http://myapple.pl/os...-mavericks.html
Po co zakładasz kolejny identyczny temat ?


Zaiste.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych