Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Yosemite bez retiny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 laryzbyszko

laryzbyszko
  • 70 postów

Napisano 18 października 2014 - 15:46

Jestem użytkownikiem MBA late 2012, oczywiście bez wyświetlacza retina. W wielu miejscach można przeczytać, że Yosemite jest przystosowany pod komputery z wyświetlaczami z retiną i że na komputerach bez niej wygląda źle, nieczytelnie. Chciałbym się spytać o wasze odczucia w tym względzie, gdyż nie wiem czy update'ować mojego Air'a.

#2 klnt

klnt
  • 2 043 postów
  • SkądOpole

Napisano 18 października 2014 - 15:47

Ja mam MBA11" mid 2013 i Yosemite wygląda całkiem nieźle, podoba mi się bardziej niż Mavericks.

#3 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 18 października 2014 - 15:47

Nic. Kolejny temat wylęgarnia spamu.

#4 Ania.S

Ania.S
  • 219 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 18 października 2014 - 15:49

Potwierdzam. Na MBA13'' mid 2013 też wygląda ładnie :-)

#5 laryzbyszko

laryzbyszko
  • 70 postów

Napisano 18 października 2014 - 16:11

Nic. Kolejny temat wylęgarnia spamu.


7939. post off-topic.

#6 BL4STER

BL4STER
  • 45 postów
  • SkądGorzów Wlkp

Napisano 18 października 2014 - 18:37

Wszystko jest ok mam tego samego Aira możesz śmiało upgradować

#7 Janusz MB

Janusz MB
  • 851 postów

Napisano 18 października 2014 - 18:55

Na Retinie Yosemite po wyłączeniu disco-polowej przezroczystości prezentuje się lepiej od Mavericksa. Mnie na MB Air Mavericks nie podobał się. Jest duża szansa, że płaski interfejs (bez przezroczystości! :) będzie lepszy i bardziej ergonomiczny ma MB Air. Ale najlepiej zobaczyć, tylko gdzie?

#8 Deryk

Deryk
  • 19 postów

Napisano 18 października 2014 - 22:35

ja mam MBP z 2009 i jestem bardzo zadowolony. Ale może to kwestia lekkiego znudzenia starym wyglądem systemu...

#9 Kamilk91

Kamilk91
  • 261 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 19 października 2014 - 11:50

MBP 2011 i jest stanowczo lepiej niż na Mavericks'ie. Nie rozumiem narzekań, naprawdę. Wiadomo że jak się porówna z retiną to zauważy się różnice dość dużą, jednak sam w sobie wygląda moim zdaniem bardzo dobrze.

#10 sanitariusz

sanitariusz
  • 524 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 19 października 2014 - 20:58

Nie wiem jak to jest na mniejszych matrycach ale na iMacu 27 część rzeczy niestety wygląda gorzej. Ciężko się czyta takie literki. - menu kontekstowe widać że nie jest tak ostre jak było poprzednio (to akurat mi nie przeszkadza) - otwarte wiadomości w Mail także wyglądają znacznie gorzej (i tu już widać znaczną różnice i zastanawiam się tym samym nad zmianą aplikacji) - iBooks także wygląda na przygotowanego typowo pod retine (w szczególności menu po lewej stronie) ale na szczęście otwarte książki są ok - różnica jest także w górnym pasku (niezależnie od aplikacji) oraz po otwarciu folderów (lewe menu). Safari jest ok. Numbers i Page także.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych