Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Instalacja 7.5 na Macintoshu IIvx


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 bartek1529

bartek1529
  • 578 postów

Napisano 15 października 2014 - 21:20

Witam, Potrzebuje Waszej pomocy przy instalacji systemu na macintoshu iivx. Nagrałem najpierw dyskietkę Disk Tools żeby uruchomić komputer i zobaczyć, jak wygląda sprawa z dyskiem twardym. Po uruchomieniu wyskoczył komunikat, że dysk (500mb) trzeba przygotować, ucieszyłem się, że działa i kliknąłem ok. Po jakimś czasie dysk był gotowy i na pulpicie zobaczyłem, że poza moim właśnie stworzonym dyskiem (a raczej jak się okazało partycją) są jeszcze 3 inne utworzone przez poprzedniego właściciela (1997). Uznałem, że na razie je zostawię, a na nowym wgram system (piszę o tym, bo może to istotne). Włożyłem dyskietkę install 1 i uruchomiłem instalacje na moim dysku. Pasek zaczął postępować ale w pewnym momencie, po wyświetleniu finishing install... (cały czas pierwsza dyskietka) wyskakuje komunikat, że nie można skopiować na dysku katalogu system i muszę go ręcznie usunąć z dysku i spróbować ponownie. Nagrałem drugą dyskietkę i to samo, na dysku nie ma żadnych plików. Czy ktoś z Was wie jak sobie z tym poradzić? Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych