Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iMovie 10.0.5 Brak możliwości włączenia narzędzi zaawansowanych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 GHenryk

GHenryk
  • 1 postów

Napisano 04 października 2014 - 11:32

Postępując zgodnie z wytycznymi Wsparcia Apple, po kliknięciu iMovie>Preferencje, pojawia się tylko jedno okno z informacją: " Preferencje iMovie " Klip: Stosuj zwolnione tempo automatycznie Kino: Automatycznie wysyłaj zawartość na iCloud Brak możliwości wyboru pola "Pokazuj narzędzia zaawansowane" ponieważ brak okna "Ogólne. Jeżeli ktoś z Państwa miał ten problem to proszę mi pomóc włączyć Narzędzia zaawansowane. Pozdrawiam H.G.

#2 Justyna Mad

Justyna Mad
  • 1 postów

Napisano 01 listopada 2014 - 18:30

hej ja tez mam ten problem, udalo Ci sie cos z tym zrobic????

#3 Yellowfrog

Yellowfrog
  • 1 548 postów
  • Płeć:

Napisano 01 listopada 2014 - 20:37

Brak możliwości wyboru pola "Pokazuj narzędzia zaawansowane" ponieważ brak okna "Ogólne.

To nie jest problem tylko tak ma być. Wersja 10 iMovie to kpina i tak właśnie wygląda. Tu masz zrzut z Helpa programu. Dlaczego uważasz, że mają być opcje zaawansowane? To było w wersji 9. Ta nowa jest bardzie emejzing, czytaj: wywalimy większość opcji, ale za to będzie wolniej chodzić.

Dołączona grafika

#4 porter_1983

porter_1983
  • 362 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 14 stycznia 2016 - 10:35

hmm panowie a jak w imovie 10 zsynchronizować muzykę do kllipu przez znaczniki ? same znaczniki można ustawić ale gdzie jest opcja przeciągnij do tempa tak jak jest to pokazane tu, czy po prostu nowa ver jest okrojona z takich funkcji. 

 

http://imovie.skydoc...cznikami-tempa/






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych