Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Dźwięk powiadomienie bez powiadomienia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Langva

Langva
  • 7 postów
  • SkądWrocław, PL

Napisano 23 września 2014 - 00:07

Cześć, mam problem z iPhonem i iPadem odkąd zostały zaktualizowane do iOS 8. Co kilka godzin na którymś z urządzeń odzywa się dźwięk powiadomienia, chodzi tutaj o "trójdźwięk", ale żadnego komunikatu nie dostaję, sam dźwięk. Ogólnie to ten dźwięk pojawia się przy powiadomieniu z Facebooka. Jednakże na iPadzie powiadomienia z FB mam od dawna wyłączone, na iPhonie wciąż przychodzą, gdy faktycznie coś się na FB dzieje. Gdy któreś z urządzeń dzwoni bez powodu, na FB nic się nie dzieje. Próbowałem dojść do tego, z czego te niby powiadomienia przychodzą, ale nic do tej pory nie pomogło. Myślałem, że może ten dźwięk odzywa się po automatycznej aktualizacji programów z AppStore'a, ale pomimo wyłączenia automatycznego pobierania aktualizacji dalej się pojawia. Na iPhonie miałem ustawiony trójdźwięk przy nowej poczcie głosowej, którą mam wyłączoną, więc wyłączyłem w ogóle dźwięk przy tym powiadomieniu, ale to nie to. Dźwięk co kilka godzin dalej się pojawia. Nie mam pojęcia co się dzieje i dlaczego co jakiś czas iPhone albo iPad dzwonią. Dzisiaj już cztery razy, a jest dopiero godzina po północy. Czy ktoś z Was spotkał się z czymś takim, albo ma pomysł dlaczego telefon i tablet dzwonią bez żadnego powodu?

#2 brunsik

brunsik
  • 105 postów
  • SkądŁódź, Poland, Poland

Napisano 23 września 2014 - 09:01

Wczoraj mi się zdarzyło takie powiadomienie i faktycznie zero pomysłu skąd. Zawsze mam wszystko poustawianie pod siebie i nigdy nie straciłem nad tym kontroli a teraz buba.

#3 Langva

Langva
  • 7 postów
  • SkądWrocław, PL

Napisano 24 września 2014 - 00:37

Ja od tygodnia próbuję rozgryźć w czym jest problem, ale nie mogę niczego znaleźć. Ani na polskich forach, ani na angielskich. Zastanawiam się, czy nie zadzwonić po prostu do Apple Care, może oni w czymś pomogą.

#4 jasiecki

jasiecki
  • 4 271 postów
  • Płeć:
  • SkądKonin, Poland

Napisano 01 października 2014 - 10:50

a ja mam nastepujace pytanie: Gdy mamy odznaczona opcje "na zablokownym ekranie" to w centrum powiadomien pojawiaja sie te powiadomienia tylko gdy telefon jest odblokowany??

#5 iGregor

iGregor
  • 20 postów

Napisano 10 października 2014 - 11:05

Cześć, czy ktoś już wie skąd te powiadomienia. U mnie pojawiły się dopiro na 8.0.2 i zbiegło się to w czasie z odtworzenia iphona w iTunes.

#6 tomciar

tomciar
  • 175 postów

Napisano 10 października 2014 - 13:03

A czy nie macie czasem zaznaczone w powiadomieniach "powtarzaj alerty" Bo domyślnie jest tam "powtarzaj raz" i pamiętam że kiedyś też mnie to wkurzało że przychodził sms i za chwilkę drugi raz dzwięk a nic na ekranie nie ma. Wyłączyłem to.

#7 iGregor

iGregor
  • 20 postów

Napisano 10 października 2014 - 14:05

Niestety to nie to o czym piszesz.

#8 Langva

Langva
  • 7 postów
  • SkądWrocław, PL

Napisano 10 października 2014 - 20:02

To nie chodzi o powtarzanie alertów, bo jeśli odczytasz SMS, to kolejny alert o nieprzeczytanej wiadomości się nie pojawi. Zaczynało mnie to coraz bardziej irytować, szczególnie jak dostawałem dźwięk powiadomienie w środku nocy, więc zadzwoniłem do Apple Care. Pan Krzysztof, z którym rozmawiałem kazał mi wyzerować ustawienia na iPadzie (Ustawienia/Ogólne/Wyzeruj/Wszystkie ustawienia). Przywróci to wszystkie ustawienie do stanu fabrycznego, ale nie wymaże żadnych danych z urządzenia. Dzwoniłem w środę, dzisiaj jest piątek i jak na razie jest cisza, wreszcie. Odnośnie powiadomień na zablokowanym ekranie - jeśli masz odznaczą opcję wyświetlania powiadomień na zablokowanym ekranie, to owszem, powiadomienie się nie pojawi. Urządzenie tylko zadzwoni, że coś przyszło, ale komunikat się nie pojawi. Jednak po odblokowaniu urządzenia, wyskoczy alert u góry urządzenia odnośnie powiadomienia.

#9 tomusg

tomusg
  • 4 postów
  • SkądCieszyn

Napisano 11 czerwca 2019 - 13:38

Witam wszystkich. Widzę, że problem nie został rozwiązany, albo może został, tylko nie opisano tutaj rozwiązania... :) Minęło prawie 5 lat i sytuacja nadal się powtarza. Mnie osobiście dotknęło to na iPhonie 8. Tak jak piszecie - telefon leży, nagle słychać trójdźwięk, ekran czarny, żadnych powiadomień z żadnej aplikacji - sam dźwięk. Problem występuje o różnych porach dnia i nocy. Nie do zdiagnozowania dla mnie... Udało się komuś wpaść na rozwiązanie tego problemu?

Dzięki i pozdrawiam :)



#10 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 26 czerwca 2019 - 14:24

Nie spotkałem się z takim problemem w żadnym modelu i na żadnym sofice z którego korzystałem.
Jedyne czego kiedyś nie mogłem się doszukać sam to odznaczone powtórne powiadomienia dla wiadomości ale to na pewno nie o to Ci chodzi.

iPhone 11


#11 semek

semek
  • 39 postów

Napisano 27 marca 2020 - 11:36

U mnie to samo na jednym z iPhonów. Na iPhonie 8 z iOS 13. Zaktualizowałem do najnowszej 13.4 i częstotliwość tych dźwięków się mocno nasiliła.

Nie mam pojęcia skąd się te powiadomienia biorą.


Użytkownik semek edytował ten post 27 marca 2020 - 11:37


#12 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 27 marca 2020 - 12:49

A dostajesz spam i masz jakąś regułę bo ktoś już kiedyś pisał o podobnej sytuacji


Fallout ...war, war never changes...

#13 bigstivo

bigstivo
  • 7 postów

Napisano 08 grudnia 2020 - 15:33

Doszedł ktoś może jak rozwiązać taki problem? Bo od jakiegoś czasu iphone troluje mnie fałszywymi powiadomieniami (czyli dźwięk jest wibracja jest ekran ciemny a powiadomienia brak)  a częstotliwość tego jest zupełnie przypadkowa czasem 20-30 razy dziennie a innym razem 2-3dni cisza. HELP :blink:



#14 Luis via Gabriel

Luis via Gabriel
  • 34 postów

Napisano 12 maja 2021 - 13:20

Mam ten sam problem. Pojawia się nagły dzwiek powiadomienia bez powiadomienia. Wszystkie aplikacje sprawdzone , ustawienia również i problem nadal występuje. Mam 11. Ma ktoś jakieś rozwiązanie ? Czy kolejny błąd systemu ?

#15 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 12 maja 2021 - 15:27

Pisanie w kilku wątkach nie przyspieszy ani nie ułatwi uzyskania rozwiązania, może natomiast znacznie je opóźnić np. poprzez ostrzeżenie, bo regulamin wyraźnie zabrania takich praktyk. Proszę zatem przestać.

 

Ten temat, jako starszy, zamykam.


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych