Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Radio internetowe - produkcja i prowadzenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kornel19901

kornel19901
  • 1 postów

Napisano 15 września 2014 - 21:47

Witam, od tygodnia jestem w rodzinie macbookowcow :) wiedzialem ze trzeba bedzie sie uczyc wszystkiego od nowa po tym jak od ponad 12 lat przesiadłem się z Windowsa na IOSX. No ale przejdzmy do rzeczy, a mianowicie moj problem polega na tym że gram w internetowym radiu. Na Windowsie uzywalem Traktor Pro + Winamp + shoutcast i nie bylo problemu z przekazywaniem dzwieku z programu na serwer radia. Nie wiedzialem ze na Maca nie ma winampa z wtyczka sc. przeszukalem ''caly'' internet i nigdzie nie znalezlem odpowiedzi w jaki sposob moge prowadzic audycje. Czy jest tu ktos kto moglby mi pomoc ? z gory wielkie Dziekuje ! :)

#2 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 17 września 2014 - 00:20

Użyj wyszukiwarki.
https://www.rogueamoeba.com/nicecast/
http://www.megaseg.com/

#3 robroyy

robroyy
  • 411 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 listopada 2014 - 15:45

Witam, od tygodnia jestem w rodzinie macbookowcow :) wiedzialem ze trzeba bedzie sie uczyc wszystkiego od nowa po tym jak od ponad 12 lat przesiadłem się z Windowsa na IOSX. No ale przejdzmy do rzeczy, a mianowicie moj problem polega na tym że gram w internetowym radiu. Na Windowsie uzywalem Traktor Pro + Winamp + shoutcast i nie bylo problemu z przekazywaniem dzwieku z programu na serwer radia. Nie wiedzialem ze na Maca nie ma winampa z wtyczka sc. przeszukalem ''caly'' internet i nigdzie nie znalezlem odpowiedzi w jaki sposob moge prowadzic audycje. Czy jest tu ktos kto moglby mi pomoc ? z gory wielkie Dziekuje ! :)


Witam jak masz jakiś problem jeszcze służę pomocą tez to przerabiałem dawno temu
Kolega "kokos" podał dobre linki ale jest tego duuuzo więcej i można wybrać coś dla siebie bo nie wszystko działa tak jak byśmy chcieli




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych