Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone 6+ czy Samsung Galaxy Note 4


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
214 odpowiedzi w tym temacie

#201 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 12 stycznia 2015 - 12:22

Tak mi się właśnie wydawało.

 

Ja z kolei chcę mieć jeden telefon na 2 lata. W przypadku 95% telefonów z Androidem jest to niemożliwe własnie ze względu na brak wsparcia.


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#202 Geble

Geble

  • 1 178 postów
  • Płeć:
  • SkądMysłowice

Napisano 12 stycznia 2015 - 12:27

Tylko, że mało kto z tych 95% liczy na tak długie wsparcie. No bo chyba nikt kto kupuje telefon, który nie jest flagowcem na to nie liczy. Te pozostałe 5% to na przykład seria Note, w której nawet 3 letni model dostanie Lizaka. Flagowce rządzą się innymi prawami niż produkty masowe dla ludzi, którzy przedłużają abonament i biorą byle co, byle za złotówkę.


BEKO MCNA406E40ZXBN HarvestFresh Nofrost A++ ||  ELECTROLUX EW6F329SP PerfectCare  ||  ELECTROLUX ESF74661RX  || Rubin 714p  ||  Paseratti 1.9 TDI


#203 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 12 stycznia 2015 - 12:31

Nie wiedziałem, że nawet stareńki Note dostanie L. 

Patrzę bardziej na SGS 3 i 4, które jak by nie patrzeć flagowcami są.


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#204 Adi21

Adi21
  • 367 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 12 stycznia 2015 - 13:01

Ciekawe jak będzie się to przekładało na wsparcie. Jest już lizak na nie?

Samsung akurat w miarę szybko daje aktualizacje w przeciwieństwie do reszty towarzystwa a o LG które ma w dupie swoich klientów nie wspomne. Mówimy oczywiście o stock os jak rozumiem bo po JB i root to praktycznie to samo i na korzyść iOS :P



#205 michobo

michobo
  • 1 160 postów

Napisano 12 stycznia 2015 - 13:23

Samsungi z serii A są...plasowane NIŻEJ od Alphy

Radzę dokłądnie sprawdzić specyfikacje ! Mają wprawdzie karte pamieci ale kamera juz nie jest 4K, słabszy procek, 1.5GB ram itp

Nie bez powodu telefony te są tańsze... Wg mnie lepiej kupić Alfę - ale powoli znika ona już z oferty (nie ma jej już w ofercie Orange oraz w sieci Euro Rtv Agd)


Użytkownik michobo edytował ten post 12 stycznia 2015 - 13:23


#206 imn

imn
  • 333 postów

Napisano 12 stycznia 2015 - 14:53

Samsung akurat w miarę szybko daje aktualizacje w przeciwieństwie do reszty towarzystwa a o LG które ma w dupie swoich klientów nie wspomne. Mówimy oczywiście o stock os jak rozumiem bo po JB i root to praktycznie to samo i na korzyść iOS :P

 No LG ma bardzo w d*pie. Zwłaszcza, że G3 dostało lollipopa chyba równo z nexusami. A za chwilę G2 go dostanie rownież.


 Macbook Pro Retina 13 

 iPhone X 


#207 lesny11

lesny11
  • 3 postów

Napisano 01 lutego 2015 - 19:01

Dziękuję za wszystkie komentarze, bardzo mi pomogliście w podjęciu decyzji, i zostaję na IOS-ie, niestety obawiam się lagowania androida i touch wiza w note 4, dlatego biorę Iphona. Niestety moje finanse zostały uszczuplone więc zamiast Iphona 6 biorę Iphona 4S :) Pozdrawiam wszystkich. Temat można zamknąć.



#208 appleowicz

appleowicz
  • 87 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 01 lutego 2015 - 21:40

Troszkę kontrowersyjnie. Bierzesz pod uwage telefony b. drogie, a nagle zjeżdżasz do 4S. No nic, miłego używania. Na pierwszy iPhone dobry wybór, choć pokusiłbym się o 5 ref. 



#209 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 01 lutego 2015 - 21:42

Dziękuję za wszystkie komentarze, bardzo mi pomogliście w podjęciu decyzji, i zostaję na IOS-ie, niestety obawiam się lagowania androida i touch wiza w note 4, dlatego biorę Iphona. Niestety moje finanse zostały uszczuplone więc zamiast Iphona 6 biorę Iphona 4S :) Pozdrawiam wszystkich. Temat można zamknąć.

 

 

Obawiasz się lagowania jednego z najlepszych smartfonów na rynku, a bierzesz staruszka, który na 100% będzie zlagowany na dzień dobry. No cóż obym się mylił, ale 4s szybko Cię wyleczy z iOS :)


iPhone 12 mini 


#210 appleowicz

appleowicz
  • 87 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 01 lutego 2015 - 21:57

Dokładnie effe - tu się z tobą zgadzam. Już wolałbym, powtarzam JUŻ 5. Też odstaje, ale tak nie zrazi. 


  • effe lubi to

#211 michobo

michobo
  • 1 160 postów

Napisano 02 lutego 2015 - 09:20

iP4S lepszy od Note4  ?  "gratuluję" wyboru :D

 

Mogłeś od razu napisać jaki masz budżet....


Użytkownik michobo edytował ten post 02 lutego 2015 - 09:21


#212 Lexio

Lexio
  • 240 postów
  • Płeć:
  • SkądMałopolska

Napisano 06 lutego 2015 - 23:35

Nie nie, 4s nie wchodzi w rachube, przeciez to juz sie nie nadaje do niczego. W takich okolicznosciach musze Ci z bolem serca polecic Note'a 4:(
Telefon: iPhone 6 Plus 64GB Spacegray , iPhone 6 64GB Gold, Tablet: iPad Pro 9,7" 128GB
Komputer: MacBook Pro 15" z wyswietlaczem Retina, 2,3GHz, Intel Core i7, 16GB RAM

#213 radzion

radzion

    master of disaster

  • 1 193 postów
  • Płeć:
  • SkądGliwice

Napisano 09 lutego 2015 - 14:43

Dziękuję za wszystkie komentarze, bardzo mi pomogliście w podjęciu decyzji, i zostaję na IOS-ie, niestety obawiam się lagowania androida i touch wiza w note 4, dlatego biorę Iphona. Niestety moje finanse zostały uszczuplone więc zamiast Iphona 6 biorę Iphona 4S :) Pozdrawiam wszystkich. Temat można zamknąć.


Nie czaje Twojego wyboru. Akurat Note 4 jest cholernie szybkim smartfonem. Wybrałeś dziadka który na ios8 nie chodzi najlepiej. Nie rozumiem Twojej decyzji. Ja jak pod koniec października ubiegłego roku przedłużyłem umowę chciałem wlasnie kupić Note 4 jeśli iPhone 6+ byłby niedostępny. Okazało się ze iPhone był dostępny dlatego go kupiłem. Nie mniej jednak miałem chęć na Note'a bo to najbardziej wypasiony smartfon na rynku. A na dodatek najszybszy. Mogę Ci tylko powiedzieć ze bardzo źle wybrałeś.

Użytkownik radzion edytował ten post 09 lutego 2015 - 14:44

 iMac + MacBook Air + Time Capsule |  iPhone 12 Pro |  iPhone 11 Pro Max |  WATCH + Band(PRODUCT) RED |  iPad Pro 12,9" +  Pencil


#214 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 09 lutego 2015 - 14:49

Wybrał tak, bo jak wyraźnie napisał finanse zostały uszczuplone, zapewne nagle, więc na flagowca stać go już za bardzo nie było. Niestety lagów na 4s nie da się nie dostrzec bo są znaczące. Telefon w pewnych momentach nie nadaje się do komfortowego używania. Poza tym wyświetlacz - wielkość jak na dzisiejsze czasy zdecydowanie za mała. 

Mogłeś się wstrzymać delikatnie i uzbierać na iPhone 5s a jak nie to Samsunga Alphe, który jest jednym z najlepszych telefonów tego producenta. 


iPhone 12 mini 


#215 Felmyst

Felmyst
  • 251 postów
  • SkądNowy Sącz

Napisano 09 lutego 2015 - 18:33

 No LG ma bardzo w d*pie. Zwłaszcza, że G3 dostało lollipopa chyba równo z nexusami. A za chwilę G2 go dostanie rownież.

Należy jeszcze dodać jak miło na G3 na lollipopie bateria znika :D akurat wcześniej miałem nexusa na lollipopie a kolega na studiach właśnie G3. Przykro było patrzeć jak bateria ucieka z minuty na minutę. Do tego ten 'płynny' system xD






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych