Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone 6+ czy Samsung Galaxy Note 4


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
214 odpowiedzi w tym temacie

#26 ETE

ETE
  • 42 postów

Napisano 24 września 2014 - 17:45

Witam,
Czy może miał ktoś do czynienia z tym sklepem?
iPhone 6 Plus 64GB / APPLE - Salony Denon Polska
Chciałbym wiedzieć jak wygląda reklamacja, gwarancja itp.

#27 kejol

kejol
  • 25 postów

Napisano 26 września 2014 - 19:42

Kolego sprawdź ten model :)
Xiaomi MI4 oficjalnie zaprezentowany | MIUI Polska

Xiaomi Mi4 Dane techniczne telefonu :: mGSM.pl
Ja właśnie przymierzałbym się do kupna tej maszyny jeśli chodzi o android z nakładką MIUI.


Bez kitu wyglada rewelacyjnie. Myslisz, ze moze zastapic ios i iphone?

#28 CzoCzo

CzoCzo
  • 99 postów
  • SkądSosnowiec, Poland, Poland

Napisano 27 września 2014 - 11:23

Witam,
Czy może miał ktoś do czynienia z tym sklepem?
iPhone 6 Plus 64GB / APPLE - Salony Denon Polska
Chciałbym wiedzieć jak wygląda reklamacja, gwarancja itp.



Dołączam się do pytania ..

#29 stoned

stoned
  • 3 postów

Napisano 28 września 2014 - 09:41

No wlasnie czyli jest cos co moze nam zastapic IOS? Co z tym Lg G2 dlaczego zrezygnowales? Fajna opcja sciszania i zglasniania z tylu obudowy, dioda powiadamiajaca o sms i polaczeniach stabilizacja obrazy czujniki sriki podobno matryca o wiele lepszy ma obraz FHD, hm... Czegos ci brakowalo czy cos Cie zniesmaczylo?


Kolego, mój znajomy z pracy kupił G2, cieszył się nim całe 2.5h, telefon wypadł mu z kieszeni, upadł tak szczęśliwie, iż ekran poszedł do wymiany za bagatela 400zł. W końcowym rozrachunku, z wymianą i dodatkową obudową kolega wydał 2000zł zamiast ~1400. To jest istotna wada z punktu widzenia trwałości, nie wspominając o fakcie, iż cały czas musisz uważać, aby znów nie upadł....
Ja stety jestem posiadaczem leciwego BB8800, psuł się parę razy, ale za każdym razem udawało się go naprawić, zarówno hardware jak i software, co oczywiście w żaden sposób nie wynosi tegoż modelu ponad inne, podobne. Istotną zaletą tego modelu jest super organizer, w pełni synchronizujący się z Outlook-iem, oraz bateria, która, jak na tamte czasy działa rewelacyjnie.
Niemniej jednak troche zbaczam z dyskusji, sam stoję przed dylematem, co wybrać (4s/5s/6+ a może Lumia 730DS).

Pozdrawiam,

#30 tytanus

tytanus
  • 19 postów
  • SkądReykjavik, IS

Napisano 28 września 2014 - 11:14

Niemniej jednak troche zbaczam z dyskusji, sam stoję przed dylematem, co wybrać (4s/5s/6+ a może Lumia 730DS).


Sam rowniez zastanawiam sie nad Iphonem 4s bo jest tani bardzo 8GB nowka, kolega rowniez chce sprzedac Iphone 5 16GB za 1250 zl prawie nowka nie uzywany w ogole, no i stoje przed zakupem Iphone 5s 64GB bo tani i zarazem bardzo mi sie podobal i podoba dalej, ale widze, ze wszedl nowy Iphone 6 i 6+.
W tym przypadku Iphone 6+ odpada za duzy, a z drugiej strony Iphone 6 4.7 jest mniejszy ale .... cienki jak nalesnik i obawiam sie czy sie tak samo zegnie jak iphone 6+ co wiele pisze sie o tym na necie.

Co sadzicie o Iphone 5s ... dalej jest fajnym telefonem ?

#31 emeph

emeph
  • 325 postów

Napisano 28 września 2014 - 12:55

5S jest najlepszym telefonem od Apple na dzisiejszy dzień :D

#32 stoned

stoned
  • 3 postów

Napisano 28 września 2014 - 13:18

Sam rowniez zastanawiam sie nad Iphonem 4s bo jest tani bardzo 8GB nowka, kolega rowniez chce sprzedac Iphone 5 16GB za 1250 zl prawie nowka nie uzywany w ogole, no i stoje przed zakupem Iphone 5s 64GB bo tani i zarazem bardzo mi sie podobal i podoba dalej, ale widze, ze wszedl nowy Iphone 6 i 6+.
W tym przypadku Iphone 6+ odpada za duzy, a z drugiej strony Iphone 6 4.7 jest mniejszy ale .... cienki jak nalesnik i obawiam sie czy sie tak samo zegnie jak iphone 6+ co wiele pisze sie o tym na necie.

Co sadzicie o Iphone 5s ... dalej jest fajnym telefonem ?


Pytanie, czy warto ładować tyle kasy w 5/6, a może warto zacząć od 4S, pytanie najważniejsze, czy aktualizacja do 8.0.2 nie spowolni znacząco systemu ? (Dla mnie najważniejsza jest stabilność, żywotność baterii, dobry organizer, pewnie czasem jakieś zdjęcie się zrobi, i co ważne, chcę używać tel. do skype - stąd również zainteresowanie Lumią 730DS.
Pozdrawiam,

#33 Iro

Iro
  • 6 954 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 28 września 2014 - 13:49

Jeśli już Android, to tylko i wyłącznie czysty - seria Nexus prosto od Google. Gwarancja aktualizacji, stabilności i szybkości działania. Tyle w temacie Androida.


Mam tablet z czystym Androidem (Nexus 7) i Samsunga Galaxy S2.
O dziwi Samsun w ogóle nie muli, a Nexusowi od czasu do czasu to się zdarza. Może dlatego, że S2 sporadycznie ma dostęp do internetu.

#34 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 28 września 2014 - 15:08

5S jest najlepszym telefonem od Apple na dzisiejszy dzień :D


Ahaaa, tak sobie tłumacz ;)

#35 axq

axq
  • 194 postów

Napisano 28 września 2014 - 15:25

no bo jest :D jest idealny w stosunku jakość/cena :) 6 nie wnosi nic poza większym ekranem/procesorem, a 6+ .. się wygina i jest zdecydowanie za drogi :D

#36 dredg

dredg
  • 2 452 postów
  • SkądVendin les Béthune

Napisano 28 września 2014 - 15:43

5s tez się wygina wiec się tak nie ciesz ;)

#37 axq

axq
  • 194 postów

Napisano 28 września 2014 - 17:19

taak? próbowałem i się jakoś nie udało :) może ja coś źle robię, może czegoś nie wiem

#38 Stanley Marsh

Stanley Marsh
  • 1 355 postów
  • SkądSouth Park, CO

Napisano 28 września 2014 - 18:05

Ahaaa, tak sobie tłumacz ;)


Może nie najlepszy, ale najładniejszy, pod warunkiem że (w przeciwieństwie do mojego) jest biały. Oooo tak. Biały 5S …. :)

#39 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 28 września 2014 - 18:42

taak? próbowałem i się jakoś nie udało :) może ja coś źle robię, może czegoś nie wiem


Też próbowałem wygiąć iPhone'a 6+ i jakoś mi się nie udało, a mało siły w to nie wkładałem ;)
Nie wiem, może coś źle robię :)


no bo jest :D jest idealny w stosunku jakość/cena :) 6 nie wnosi nic poza większym ekranem/procesorem, a 6+ .. się wygina i jest zdecydowanie za drogi :D


-większy ekran to nie plus ani minus, po prostu jest większy
-lepszy procesor
-lepsze wifi (internet mi hula jak błyskawica w porównaniu z 5s
-lepszy aparat, zdjęcia wieczorne wychodzą pięknie :)
-lepszy ekran
-lepszy dźwięk (głośnik)

Nie tak mało :)


Może nie najlepszy, ale najładniejszy, pod warunkiem że (w przeciwieństwie do mojego) jest biały. Oooo tak. Biały 5S …. :)


Kwestia gustu, mi się iP6 nawet bardziej podoba, zwłaszcza, że jest cały metalowy i przód iP6 czarnego wygląda bajecznie. iP5s jakoś przy nim wygląda nijak, choć tył iP5s jest wg mnie najładniejszy na rynku :)
iP6 w tej kwestii odbiega. Ale mi to nie przeszkadza, bo i tak zawsze go kładę przodem do góry :)

#40 axq

axq
  • 194 postów

Napisano 28 września 2014 - 19:14

effe - ile od początku miałeś pamięci? tzn. ile na starcie masz do wykorzystania, bo słyszałem, że iOS8 sam w sobie waży 5GB??? tak naprawdę to 5S/6 to super propozycje, tylko ta pierwsza troszkę tańsza :P

#41 RumburMK

RumburMK
  • 613 postów

Napisano 30 września 2014 - 15:44

Kolego sprawdź ten model :)
Xiaomi MI4 oficjalnie zaprezentowany | MIUI Polska

Xiaomi Mi4 Dane techniczne telefonu :: mGSM.pl
Ja właśnie przymierzałbym się do kupna tej maszyny jeśli chodzi o android z nakładką MIUI.


Ja zamówiłem czarnego :). Ciesze się , bo telefon jest wzorowany na ip5, a nie ma dla mnie ładniejszego telefonu jak czarny iphone 5,a czarna wersja xiaomi jest baaardzo podobna. Do tego ma on super nakładkę miui z której korzystałem już swego czasu na htc.

#42 lesny11

lesny11
  • 3 postów

Napisano 21 października 2014 - 07:07

Po zapoznaniu się z waszymi opiniami na 80% wezmę Iphona 6+, chyba dałem się przekonać że Samsung to syf haha Ale mam jeszcze pytanie do specjalistów naszego forum, jakiś czas temu byłem na imieninach i taki dalszy znajomy twierdził że niby w androidzie wchodzi się do AppStore i jak się komuś nie podoba touchwiz to można zainstalować sobie inne pulpity które nie zamulaja telefonu, ponadto twierdził że można sobie instalować dowolne programy co się komuś podoba, więc chciałbym wiedzieć czy to jakaś ściema, mydlenie oczu, czy co? Miałem ostatnio możliwość podłączenia się do WiFi, i szukałem w AppStore innych pulpitów i przeglądarki ale nic takiego nie było?

#43 Tomek28ST

Tomek28ST
  • 168 postów
  • SkądGorzów Wlkp., PL

Napisano 21 października 2014 - 08:28

Sam się zastanawiam czy kupić 6+ czy Note 4. Po kilku latach użytkowania systemu iOS zaczynam odczuwać znudzenie i chyba się skuszę na Note 4. Telefonem robię dużo zdjęć i nagrywam dużo sekwencji video, a sugerując się tym filmikiem to 6+ wypada blado...
iPhone 6 Plus vs Samsung Galaxy Note 4 Full In-Depth Comparison - YouTube

Ciekawie też zapowiada się nowy system 5.0 Lollipop.

#44 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 21 października 2014 - 08:46

5.0 lizak to będzie na Nexusach oraz urządzenia z Google Edition. Na Note 4 będzie co najwyżej jego ślad.

#45 imn

imn
  • 333 postów

Napisano 21 października 2014 - 08:57

Warto się też zastanowić nad nowym nexusem 6 albo 1+1. Zwłaszcza ten drugi ma dobry stosunek jakości do ceny. Ogólnie nie pakowałbym się teraz w telefony z nakładkami producentów będąc skazanym na ich humory z aktualizacjami.

#46 sancruz3

sancruz3
  • 2 436 postów

Napisano 21 października 2014 - 10:35

Ja zamówiłem czarnego :). Ciesze się , bo telefon jest wzorowany na ip5, a nie ma dla mnie ładniejszego telefonu jak czarny iphone 5,a czarna wersja xiaomi jest baaardzo podobna. Do tego ma on super nakładkę miui z której korzystałem już swego czasu na htc.


Wszystko fajnie, telefon naprawde fajnie sie prezentuje ale co z LTE...

Ciekawie też zapowiada się nowy system 5.0 Lollipop.


Faktycznie ciekawie bo poszli w wyglad iOS 7,8 czyli Cukierowy raj i 2d. Rozumiem, ze minimalizm jest na topie i bedzie sie rozwijal ale bez przesady. Kazdy krytykuje wyglad iOS 7 i iOS8 a tu nagle Android Lolipop zwany tez L robi sobie klona.

#47 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 21 października 2014 - 17:13

O ile miedzy Note 4 a iP6+ mozna sobie gdybac co lepsze o tyle Nexus 6 to w tej chwili walec dla wszystkiego co mu na drodze stanie. Oczywiscie w tej niezrozumialej dla mnie lidze phabletow.

#48 adi_23

adi_23
  • 70 postów

Napisano 21 października 2014 - 18:25

Zgadzam się z Imn i Homerem. Miałem kilka urządzeń z Androidem w tym Note 3 i szczerze nie polecam nic z nakładką producenta. Czysty andek na Nexusach jest płynny, natomiast nakładki na system (w szczególności w Samsungu) spowalniają nawet telefony z rewelacyjnymi "wnętrznościami". Sam ma teraz Nexusa 5 i planuję przesiadkę na iPhone 6 (Nexus 6 jest za duży).

#49 axq

axq
  • 194 postów

Napisano 23 października 2014 - 17:20

Panowie, stałem przed takim wyborem 2 dni temu. Zdecydowałem się na 6+ 64GB (kupione w Niemczech). Jest mega, no i przede wszystkim się nie wygina, bo na nim nie siadam. Gorąco polecam. Jedyny minus - cena, bo troszkę zapłaciłem, ale myślę, że warto.

#50 Tomek28ST

Tomek28ST
  • 168 postów
  • SkądGorzów Wlkp., PL

Napisano 02 listopada 2014 - 23:17

Jutro będę miał w domu Note 4 (obecnie mam iP 5). Zastanawiam się czy sobie go zostawić czy sprzedać i dołożyc do iP 6+ (mogę mieć wersję 64GB za 3130zł). iOS znam i wiem co dostanę, a Androida nie, ale korci mnie żeby się nim pobawić bo to chyba naprawdę fajny sprzęt. Podobno TW nie laguję, czytnik poprawiono względem S5 (jednak nie jest to co prezentuje iPhone). Przeczytałem już chyba wszystkie informacje o tych telefonach, obejrzałem wszystkie filmy na YouTube i nadal nie wiem. Bawiłem się Notem w MM i naprawdę telefon ma kilka fajnych funkcji. Mam dylemat jak dziewica "chciałabym, ale się boję". Co robić? :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych