Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Kody do aplikacji CRAX Commander

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ewas.mac

ewas.mac
  • 9 postów

Napisano 06 września 2014 - 08:22

Poniżej zamieściłem 3 darmowe kody do aplikacji CRAX Commander w wersji 1.6.6.

Jeżeli komuś brakuje Total Commander-a na MAC-u to mam nadzieję, że CRAX pomoże mu w tym problemie.

Aplikacja jest do pobrania z Appstore tutaj.

Mam prośbę każdego kto pobierze darmową promocyjną licencję o recenzję.

KODY:

FTKE9E33P7HX
KJFEYA7HWR9X
XYKLT44LWNPF

#2 genuinepeter

genuinepeter
  • 61 postów
  • SkądNewcastle, UK

Napisano 06 września 2014 - 08:31

XYKLT44LWNPF dziekuje, wlasnie szukalem czegos co zastapi mi total commandera po przesiadce na mac osx, pobawie sie w weekend i napisze wrazenia :)

#3 bolec71

bolec71

• 657 postów
  • SkądPodkarpacie

Napisano 06 września 2014 - 09:22

KJFEYA7HWR9X Dzięki, przetestuję do poniedziałku.

#4 zakino

zakino

• 10 480 postów

Napisano 06 września 2014 - 09:23

DziękI Boblec :/ Chciałem użyć ten kod, skopiowałem, czekam od 2 min na MAS aż się uruchomi... xD

#5 torik-78856f3ad1

torik-78856f3ad1
  • 1 818 postów
  • SkądToruń

Napisano 06 września 2014 - 10:23

Ja mam ten program z poprzedniej edycji promocyjnej i nie powiem spełnia swoją rolę. Dla mnie za bardzo rozbudowany.

#6 ewas.mac

ewas.mac
  • 9 postów

Napisano 06 września 2014 - 13:28

Czy jest coś na co należy zwrócić uwagę przy przygotowaniu następnej wersji ? Czy można prosić jakieś sugestie co ograniczyć by nie sprawiał wrażenia że jest za bardzo rozbudowany i nie użyteczy. Będę wdzięczny za każdą sugestię.

#7 genuinepeter

genuinepeter
  • 61 postów
  • SkądNewcastle, UK

Napisano 06 września 2014 - 15:16

Zaczne od tego, ze po krotkiej konfuguracji, przypomina Total Commandera, za co wielki plus, gdyz z programu korzystalem kilka lat. Natomiast systemowy Finder niestety nie jest zbyt funkcjonalny. Jest to wazne, szczegolnie dla osob jak moja zona, ktore zaczynaja przygode z mac osx i dla niej jest to naprawde wielka zmiana. A tu od razu smiga sobie w systemie jak za dawnych dni na Windows. Napisze najpierw czego mi osobiscie brakuje. Korzystalem kilka dni z wersji testowej path findera i Crax'owi przydala by sie opcja by zastapil defaultowo Findera. Druga sprawa, dosc denerwujaca: Posiadam kilka dyskow zewnetrznych i czesto je podlaczam itp. Crax pyta co chwila o dostep do systemu plikow. Nie znalazlem jeszcze opcji by to raz na dobre potwierdzic i wylaczyc. Dziala do restartu systemu, lub zmiany dysku. Trzecia kwestia, brzydka ikona w Docku. O ile program wyglada super i jest funkcjonalny - tak ikona jest szczerze mowiac brzydka. Tak, wiem, nie ma to znaczenia w pracy, jednak bardzo zwracam na to uwage. Cala reszta na wielki plus. Program na stale zagosci w moim systemie. Zona tez zachwycona ;)

#8 torik-78856f3ad1

torik-78856f3ad1
  • 1 818 postów
  • SkądToruń

Napisano 08 września 2014 - 09:34

Czy można prosić jakieś sugestie co ograniczyć by nie sprawiał wrażenia że jest za bardzo rozbudowany i nie użyteczy.

Mój wpis nie miła na celu krytyki a jedynie moja mała opinie. To że program ma multum funkcji to bardzo dobrze. Jedni korzystają z wielu inni tylko z kilku podstawowych. Mi wystarcza kilka podstawowych. Program jest bardzo fajny tylko można by zrobić fajniejszą ikonę programu :)

#9 bolec71

bolec71

• 657 postów
  • SkądPodkarpacie

Napisano 08 września 2014 - 09:40

Programik super, obsługa intuicyjna, tylko faktycznie to ciągłe żądanie dostępu do systemu plików do poprawki.

#10 genuinepeter

genuinepeter
  • 61 postów
  • SkądNewcastle, UK

Napisano 09 września 2014 - 08:08

Programik super, obsługa intuicyjna, tylko faktycznie to ciągłe żądanie dostępu do systemu plików do poprawki.

dokladnie, po 3 dniach mnie to juz wrecz wkurza a nie meczy ;/

#11 ewas.mac

ewas.mac
  • 9 postów

Napisano 10 września 2014 - 15:16

Zaczne od tego, ze po krotkiej konfuguracji, przypomina Total Commandera, za co wielki plus, gdyz z programu korzystalem kilka lat. Natomiast systemowy Finder niestety nie jest zbyt funkcjonalny. Jest to wazne, szczegolnie dla osob jak moja zona, ktore zaczynaja przygode z mac osx i dla niej jest to naprawde wielka zmiana. A tu od razu smiga sobie w systemie jak za dawnych dni na Windows.

Napisze najpierw czego mi osobiscie brakuje. Korzystalem kilka dni z wersji testowej path findera i Crax'owi przydala by sie opcja by zastapil defaultowo Findera.

Druga sprawa, dosc denerwujaca: Posiadam kilka dyskow zewnetrznych i czesto je podlaczam itp. Crax pyta co chwila o dostep do systemu plikow. Nie znalazlem jeszcze opcji by to raz na dobre potwierdzic i wylaczyc. Dziala do restartu systemu, lub zmiany dysku.

Trzecia kwestia, brzydka ikona w Docku. O ile program wyglada super i jest funkcjonalny - tak ikona jest szczerze mowiac brzydka. Tak, wiem, nie ma to znaczenia w pracy, jednak bardzo zwracam na to uwage.

Cala reszta na wielki plus. Program na stale zagosci w moim systemie. Zona tez zachwycona ;)

Wielkie dzięki za opinię !! Odpowiadając na poruszone kwestie:
1. "opcja by zastapil defaultowo Findera" - jest to na liście do zrobienia, ale najprawdopodobniej ze względu na ograniczenia które narzuca AppStore pewnie w tej wersji tego nie będzie
2. "Crax pyta co chwila o dostep do systemu plikow" - to jest wymysł Apple. To co powinno się zrobić w tym temacie to dać prawa do roota w preferencjach (pierwsza zakładka - klawisz "Resetuj dostęp do systemu plików" i wybrać ROOT-a - opis na stronie )
3. "brzydka ikona w Docku" - tak to prawda i w najbliższym czasie nastąpi oczekiwana zmiana ikonki :) Nowa ikona będzie zupełnie inna i dostosowana do Yosemite-a.

#12 bolec71

bolec71

• 657 postów
  • SkądPodkarpacie

Napisano 10 września 2014 - 15:26

Cuda jakieś ! Crax Commander zniknął dzisiaj z mojego Maca i z purchases w AppStore !

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych