Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

App Store - zalogowany na mailu, a prosi o inny przy aktualizacji?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gruby King

Gruby King
  • 48 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 01 września 2014 - 17:34

Witam Mam problem z kontem App Store. Gdy chce coś pobrać pobiera mi normalnie przez konto które jest zarejestrowane na iPhonie jak i Mac'u. Niestety gdy chce pobrać aktualizacje to wyświetla mi się cała zawartość mojego (służbowego) konta. Zaznaczam iż nigdy wcześniej nic nie rejestrowałem na to konto na tym Mac'u.... Nie wiem co mam zrobić za bardzo :/ PS: co prawda zakupiłem na swoją kartę kredytową grę... Simsy :P ale podając id komputera mojej narzeczonej. I od tego momentu wszystko się pokrzyczało :( Zaznaczę również iż jak biorę opcję płatności to nie ma zaznaczonej karty kredytowej tzw. "brak" na tym kącie "wisi" itunes i niby app store [ATTACH=CONFIG]22962[/ATTACH] ale przychodzi co do czego i wywala moje służbowe konto..... da się je wywalić ? [ATTACH=CONFIG]22963[/ATTACH]

#2 szogun85

szogun85
  • 14 postów

Napisano 01 września 2014 - 23:18

ktoś instalował na tym maczku aplikacje korzystając z innego apple id. to twój komputer od nowości, czy kupiony z rynku wtórnego?

#3 bartula

bartula
  • 81 postów
  • SkądBędzin, Poland, Poland

Napisano 02 września 2014 - 11:34

podepnę się z pytaniem: mam MacBoooka unibody z rynku wtornego. Chciałem zakupić iMovies ale w appstore widzę tylko, że jest dostępny jako update, kiedy kliknę ok to pojawia mi się okno logowania z ID poprzedniego właściciela. Za cholerę nie wiem jak to zmienić. Mam taką historię z trzema appkami, pozostałe śmigają normalnie

#4 Gruby King

Gruby King
  • 48 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 02 września 2014 - 11:43

ktoś instalował na tym maczku aplikacje korzystając z innego apple id. to twój komputer od nowości, czy kupiony z rynku wtórnego?

Rynek wtórny, ale OS stawiałem jeszcze raz po formacie dysku. Chodzi o to że: do konta .......@grubyking.pl jest podpięta inna karta kredytowa niż jakiej użyłem do zakupu na koncie ania............@icloud.com, mimo iż loguje się do itunes jak i do appstore loginem "ania......" to jest w kupionych rzeczach natomiast w upgrade już są oprogramowania których nie kupowałem do tegoż konta a które były zakupione na inną kartę kredytową.Krótko.... formatować dysk czy się bawić (tylko nie wiem jak) ?

Okazuje się że można bez problemu się wylogować i zalogować na własne konto..... pierdoła.... :D

#5 raz

raz
  • 22 postów

Napisano 18 listopada 2014 - 15:20

Hej! mam dokładnie ten sam problem.. ale wylogowanie i zalogowanie nie pomaga.. za każdym razem kiedy chce zrobić update a mam tylko iphoto, imovie keynote, pages i numbers prosi mnie o podanie hasła do nie mojego maila. komputerek był kupowany nowy ale możliwe ze na początku podałem inne (właśnie to) konto (a może nie, nie pamiętam).. skądś się jednak ono znalazło u mnie a od dłuższego już czasu korzysta z niego moja żona. co zrobić żeby nie narzucał mi tamtego maila? chce zrobić wreszcie ten update.. kolega sugerował mi usuniecie tych programów ale ponieważ są systemowe to jest to niemożliwe.. poniżej na wszelki wypadek wrzucam opcje z logowania..

#6 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 18 listopada 2014 - 15:28

Tamte programy sa ściągnięte i przypisane do innego konta. Dlatego teraz podczas aktualizacji musisz zalogować się tamtym kontem aby potwierdzić, że masz do nich prawo. Jeśli to nie jest Twoje konto to aby to rozwiązać musisz usunąć te aplikacje. Zaloguj się do sklepu swoim kontem. Kup je ponownie korzystając tym razem ze swojego konta i już nie będzie w przyszłości tego problemu.

#7 raz

raz
  • 22 postów

Napisano 05 lutego 2015 - 06:27

tak zrobiłem, heheh trochę to jak widzisz po dacie postu, trwało zanim zdecydowałem się na ten krok.. 

i wszystko teraz jest ok, mam swój mail ale aplikacje muszę kupić a przy poprzednim mailu, nie musiałem tego robić - iworks miałem za free, teraz muszę wydać na to hajsy.. :/


Użytkownik raz edytował ten post 05 lutego 2015 - 06:29





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych