Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

PB 15' czy PB 17'


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Grek

Grek
  • 63 postów

Napisano 19 kwietnia 2005 - 12:52

AAA, na dniach bede musial sie zdecydowac na Powerbook 15' albo 17'?? Czy ktos posiada moze 17 i z jej gabarytow ma tylko latwiej? Bo caly czas czytam ze sa bardzo nieporeczne. Osobiscie posiadam plecak na 17 wiec moglby byc, tylko faktycznie czy nie kupie takiej plaskiej krowy? 15 widzialem i jest fajna, ale przy obrobce wideo lbu photoshop/illustrator chyba lepiej miec ten komfort zwiazany z 17?? Prosze o jakies wskazowki, dzieki, pozdrawiam

#2 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 19 kwietnia 2005 - 12:56

Ja mam 17" LCD przy... kompie stacjonarnym. I wydaje mi się całkiem duuży. Ale widziałem PowerBooka 17" (nawet się nim bawiłem :P) i muszę powiedzieć, że jest całkiem przyjemny... Rzeczywiści, ma on swoje gabaryty, jednak jeśli nie przemieszczasz się aż tak często, to będzie on świetnym pomysłem. Na prawdę duuuża wygoda pracy, przy takim ekranie. Waga też jest zadziwiająco niska. Pozostaje tylko kwestia ceny...

#3 Sebastian

Sebastian
  • 336 postów
  • SkądBełchatów

Napisano 19 kwietnia 2005 - 13:05

Znajomy ma 17" i zawsze ja ma przy sobie, wiec jego gabaryty nie sa az tak uciazliwe, a jednak komfort jaki daje wiecej miejsca na aplikacje jest niezastapiony :wink:

#4 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 19 kwietnia 2005 - 13:15

Mobilnosc - 15", a jak cali brakuje - zewnetrzny monitor. Widzialem 17, nie jest wcale taki wielki, ale zauwaz ze sam notebook, to nie jest jedyna rzecz ktora czasem sie nosi, wiec 17 cali troszke odpada. I tak 12" rzadzi! :twisted:

#5 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 19 kwietnia 2005 - 13:17

12" + monitor zewnętrzny to dobra oferta zarówno cenowa jak i jakościowa... - zależy jednak do czego laptopa potrzebujesz...

#6 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 19 kwietnia 2005 - 16:26

Ja mam 12". Bawilem sie 17" i musze przyznac ze calkiem spoko. Jednak wolalbym 15" + zewnetrzny monitor - w koncu laptop musi byc mobilny ;) Aha Przemion dobrze gada - 12" r0x

#7 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 20 kwietnia 2005 - 09:03

bardzo podobny temat : http://myapple.pl/vi...php?p=1743#1743

Jezeli kupujecie nowego i legalnie to kazdy sprzedawca pozwoli dowolnie dlugo sobie klikac w kazdy z nich zatem moze czas wybrac sie do salonu ?

A nie ukrywam ze system ratalny w tym pomaga ( mozna tez jakis gadzet wyludzic )

Zdania sa jak zwykle podzielone , nie klikal em w 15" za dlugo ale za to w 17" troche.
Osobiscie bardzo nie lubie wycia i buczenia dlatego wybieram 17" jako stanowisko do pracy.
12" raczej tylko gdy od razu kupujemy monitor

#8 aurox

aurox
  • 39 postów
  • SkądBrzeziny k/łodzi

Napisano 03 maja 2005 - 12:26

według mnie to 17' jest spoko ale jak na laptop to troche zaduża w końcu to jest mobilny komputer powinnien być mały i funkcjonały ja bym się zastanowił nad czymś takim jak ma CODE :) Pozdro




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych