Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Vikings Mobile


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 zerohunter

zerohunter
  • 248 postów

Napisano 27 sierpnia 2014 - 18:09

Jak w temacie, coś idealnego dla kogoś kto więcej smsuje i korzysta z neta niż dzwoni, za 19 zł ponad godzina rozmów, 2k sms i 2GB neta, za 29 165 minut rozmów i 2k sms i 2GB internetu, oferta prosta i przejrzysta, LTE też posiadają, ale chyba jeszcze nie autoryzowane przez Apple.

Ale teraz najmocniejszy punkt programu, jeśli doładuje się konto przed końcem okresu rozliczeniowego, to SMS i pakiet przechodzą dalej, maksymalnie można mieć 4k sms i 4GB neta do wykorzystania, co w moim przypadku i to za 19 zł jest już za dużo:D Działają na nadajnikach playa, i mają np. taką usługę wysyłasz sms z doladuj w nazwie i od razu masz doładowane konto, co jest bardzo ciekawe i pewnie nieraz życie komuś uratuje;]

Jakby ktoś rejestrował kartę to proszę o kontakt na priv, podam maila i dostanę dzięki wam darmowe jedno doładowanie;p

#2 alakalinska

alakalinska
  • 2 postów

Napisano 29 sierpnia 2014 - 23:01

korzystam z telefonu głownie do wyżej wymienionych rzeczy i jak tylko skończy mi się umowa to zastanowię się nad tą ofertą, bo jest interesująca :)

#3 Yary

Yary
  • 75 postów

Napisano 30 sierpnia 2014 - 09:06

Ja już to zrobiłem i super sprawa, oferta idealnie dla mnie skrojona. A najlepsza jest wolność od abonamentu- gdyby coś było nie tak, operator ma ciśnienie, żeby sprawy naprostować. Bo jakby tego nie zrobił, w każdej chwili mogę przenieść numer gdzieś indziej.

#4 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 30 sierpnia 2014 - 10:50

A to nie jest przypadkiem wirtualny operator na sieci Play? W każdym razie ja korzystam w Play z formuły na kartę 4 w 1 i jestem zadowolony, w każdym razie na pewno jest to najlepsza opcja na rynku jeżeli chodzi o ofertę prepaid. Co do internetu dla mnie 1GB to już jest abstrakcja gdyż ciężko mi przekroczyć 100MB :D

#5 Yary

Yary
  • 75 postów

Napisano 30 sierpnia 2014 - 11:57

Tak, to wirtualny operator pochodzący z Belgii, który korzysta z infrastruktury Play, a jak nie ma zasięgu Playa, przełącza się (darmowo) na T-Mobile

#6 bolec71

bolec71

  • 657 postów
  • SkądPodkarpacie

Napisano 30 sierpnia 2014 - 12:12

Podobne ceny ma White Mobile, który korzysta z nadajników Plusa.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych