Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Aktualizacje] Customize


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#26 GreaTskY

GreaTskY
  • 3 293 postów
  • Skądtowni?

Napisano 09 stycznia 2008 - 14:46

http://appleiphonesc....com/customize/ macie tu filmik. popatrzcie co koles robi około 50 sekundy filmiku. w prawym dolnym rogu rzytrzymuje i pojawia mu sie takie fajne "podmenu" wie ktoś jak sobie takie zrobiC??


Dock :) : http://cre.ations.net/creation/dock



#27 silent neuf

silent neuf
  • 183 postów
  • SkądWarszawa / Yelonky

Napisano 10 stycznia 2008 - 11:20

Witam wszystkich serdecznie Przepraszam za pytanie , ale juz mało co nie skoczyłem z okna ...;-) po instalowaniu summerborda przy zmianie na inny thems z ikonkami ..czesc mi sie zmienia a część nie ... nie wiem o co chodzi .. ja laik ( nowa zabawka ) a nie mam pojęcia .. chyba kupie sobie bierki elektryczne ;-) .. ale może znajdzie sie dobra dusza w tym gronie smakoszy jabłek ;-) i mi pomoże Pozdrawiam

#28 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 10 stycznia 2008 - 11:25

Witam wszystkich serdecznie
Przepraszam za pytanie , ale juz mało co nie skoczyłem z okna ...;-) po instalowaniu summerborda przy zmianie na inny thems z ikonkami ..czesc mi sie zmienia a część nie ... nie wiem o co chodzi .. ja laik ( nowa zabawka ) a nie mam pojęcia .. chyba kupie sobie bierki elektryczne ;-) .. ale może znajdzie sie dobra dusza w tym gronie smakoszy jabłek ;-) i mi pomoże
Pozdrawiam


1. pytanie nie w tym miejscu co powinno być :/
2. wątek omawiany wiele razy, zmień język na angielski i już, jeśli nie chcesz to pozmieniaj nazwy ikon themes-a którego używasz na polskie

#29 silent neuf

silent neuf
  • 183 postów
  • SkądWarszawa / Yelonky

Napisano 10 stycznia 2008 - 11:46

ok dzieki za pomoc klick ludzik

#30 Remik

Remik
  • 758 postów
  • SkądDortmund/Germany

Napisano 11 stycznia 2008 - 20:21

To ja sie tez dolacze do pytania. Mnie tez chodzi o to jak zrobic tak aby na pierwszym springboardzie byly tylko oryginalne ikonki a na nastepnym te doinstalowane. Wiem ze mozna w SummerBoard wylaczyc ostatnia linie ikon, ale mnie chodzi o to jak zrobic tak aby jeszcze ikona iTunes pozostala w ostatniej linii a dopiero reszta byla na nastepnym. Wiem, ze sie tak da bo widzialem to juz gdzies pare razy, ale nie wiem jak i czym to zrobic. Probowalem przez customize poprzesuwac, ale nie chce dzialac. Pomozcie mi prosze!

#31 lukaszm

lukaszm
  • 72 postów
  • Skądwwa

Napisano 16 stycznia 2008 - 23:30

Dolaczam sie do pytania

#32 Bodas

Bodas
  • 1 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 21 stycznia 2008 - 22:12

Witam, mam podobny problem jak mieli 'lis205' i 'statek', ale z dodatkowym utrudnienie tzn. mam ukryty Customize i Installer (mojemu dzieciakowi tak sie spodobalo to ukrywanie ikon, ze zostawil mi tylko 3 ikonki). Sprawdzilem rozne pliki po ftp w nadziei, ze problem da sie rozwiazac przez zmiane jakiego parametru typu true/false w plikach preferencyjnych lub podobnych w Customize, ale sprawa jest chyba bardziej skomplikowana. Czy pozostaje mi tylko ponowny Jailbreake?

#33 Nick

Nick
  • 273 postów
  • SkądWadowice

Napisano 21 stycznia 2008 - 22:14

Spróbuj zrzucić Installera na dysk i zmienić mu nazwę, Potem ponownie wrzucić. Może zadziała. A wtedy aplikacja Dock. Albo od razu spróbować z Customize. ;)

#34 oops2k

oops2k
  • 544 postów
  • SkądKrakow

Napisano 26 stycznia 2008 - 11:25

A ja mam takie pytanie do Was - czy kogos interesuje Customize 1.21 po polsku? Wiem, ze to nie jest trudne do przetlumaczenia ale chcialem od czegos zaczac :D Jakby cos to prosze o kontakt - sprawdze jeszcze czy wszystko dziala i bede mogl podrzucic przetlumaczone pliki.

#35 timex

timex
  • 133 postów

Napisano 26 stycznia 2008 - 11:35

Witam,
mam podobny problem jak mieli 'lis205' i 'statek', ale z dodatkowym utrudnienie tzn. mam ukryty Customize i Installer (mojemu dzieciakowi tak sie spodobalo to ukrywanie ikon, ze zostawil mi tylko 3 ikonki). Sprawdzilem rozne pliki po ftp w nadziei, ze problem da sie rozwiazac przez zmiane jakiego parametru typu true/false w plikach preferencyjnych lub podobnych w Customize, ale sprawa jest chyba bardziej skomplikowana.
Czy pozostaje mi tylko ponowny Jailbreake?

odinstaluj i ponownie zainstaluj.

#36 wakoman

wakoman
  • 962 postów
  • SkądMiami, Gdynia

Napisano 26 stycznia 2008 - 15:41

A ja mam takie pytanie do Was - czy kogos interesuje Customize 1.21 po polsku? Wiem, ze to nie jest trudne do przetlumaczenia ale chcialem od czegos zaczac :D
Jakby cos to prosze o kontakt - sprawdze jeszcze czy wszystko dziala i bede mogl podrzucic przetlumaczone pliki.


Sądzisz, ze nie jest trudne? Łatwe jest tlumaczenie aplikacji w iPhone > masz folder .proj a w nim plik z keyami odpowiedzialnym za przetlumaczenie, a w przypadku Customize nie widze nic takiego i nie wiem jak to jest zakodowane. Myslelem o przetlumaczeniu Installera, ale przy nim ten sam problem. Jak masz jakies informacje, co i jak, do daj znac na PM ;)

#37 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 26 stycznia 2008 - 16:30

Sądzisz, ze nie jest trudne? Łatwe jest tlumaczenie aplikacji w iPhone > masz folder .proj a w nim plik z keyami odpowiedzialnym za przetlumaczenie, a w przypadku Customize nie widze nic takiego i nie wiem jak to jest zakodowane. Myslelem o przetlumaczeniu Installera, ale przy nim ten sam problem. Jak masz jakies informacje, co i jak, do daj znac na PM ;)


przetlumaczenie nie jest problemem, ale sa problemy np 1 przyklad Update - po przetlumaczeniu jedynie wchodzi Aktuali, poslkie slowa są za dlugie ale przetłumaczenie to bułeczeka z maselkiem :)

#38 p0li

p0li
  • 312 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 26 stycznia 2008 - 18:54

odinstaluj i ponownie zainstaluj.



a jak ma to zrobić jak i instaler ma ukryty ??

#39 Remik

Remik
  • 758 postów
  • SkądDortmund/Germany

Napisano 01 lutego 2008 - 10:36

A ja mam inne pytanie dot Customize. Mam co prawda MiM, ale w Customize so fajne loga operatora, ale za nic w swiecie nie chce tego ustawic. Gdy wybiore jakies logo to nic nie zmienia.Widac nadal nazwe sieci. Z MiM takich problemow nie mam. Ustawia nazwe taka jak chce, ale dlaczego Customize tego nie robi to juz nie wiem?

#40 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 01 lutego 2008 - 11:24

przeniosłem do iPhone Aplikacje

#41 FidelUp

FidelUp
  • 54 postów
  • SkądKraków

Napisano 01 lutego 2008 - 11:31

a mi w Customize wogole nie pokazuje zakładki z logami ? Mógłby ktoś podesłać folder CarrierImages z var/root/libary/Customize , może jak podmienie to pomoże ? Pozdrawiam :)

#42 home theatre

home theatre
  • 91 postów

Napisano 05 lutego 2008 - 03:24

prosze oto rozwiązanie na 13 ikon

MxBlog Standard 13 icon layout WITHOUT using black or clear icons

#43 piotrek_mag

piotrek_mag
  • 297 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 19:00

A na 1.1.3 działa Customize? Ponieważ zainstalowałem i się nie da uruchomić :(. Jak wchodze to ten kurczak, naciskam, czekam 7 sekund i wywala.
  • b4it lubi to

#44 pcstud

pcstud
  • 173 postów

Napisano 08 lutego 2008 - 01:42

a moze polecicie jakies dobre paczki z grafikami do customize- te ktore "wylosowalem" to nic co warto podmienic

#45 Olina

Olina
  • 32 postów

Napisano 18 maja 2008 - 10:56

czy posiada ktos repozytorium do customize 1.21??

#46 djKristo

djKristo
  • 899 postów

Napisano 18 maja 2008 - 11:55

czy posiada ktos repozytorium do customize 1.21??


dodaj w installer zrodlo - http://iphone.koolz.net/index.xml

#47 Olina

Olina
  • 32 postów

Napisano 20 maja 2008 - 22:40

dzieki bardzo :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych