Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ipod Touch 4g Nie włącza się / Nie ładuje się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 jbl

jbl
  • 1 postów

Napisano 22 lipca 2014 - 20:47

Witam, Posiadam Ipoda touch 4g 8gb od ponad 2 lat więc skończyła mi się już gwarancja. Mam taki problem, gdy podłączałem ipoda do ładowania i do gniazdka i do komputera, musiałem trochę pokręcić wtyczką do ipoda. Powyjmować, powkładać aż w końcu się ładował. Później gdy ładowałem u kolegi na oryginalnej ładowarce wszystko odbywało się bez problemu, lecz następnego dnia gdy chciałem już naładować go swoją ładowarką nic się nie działo. Ani przez gniazdko, ani przez komputer. Ipod się przez ten czas rozładował prawdopodobnie do zera. Dzisiaj mi przyszedł nowy, oryginalny kabel USB i Ipod ani się nie włącza, ani nie daje oznak ładowania. Nie wiem czy to może być problem kabla, czy gniazdka ipoda lub może baterii. Nie mam na razie możliwości sprawdzenia na innej ładowarce. Dziękuje mam nadzieje że ktoś mi pomoże :)

#2 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 23 lipca 2014 - 08:49

Musisz sprawdzić na innej ładowarce kiedy już będziesz miał taką możliwość. Jeśli na innej zadziała to wiadomo, że Twoja uszkodzona lub ten nowy przewód. Jeśli na drugiej również nie zadziała to niestety do serwisu.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych