Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nabór moderatorów MyApple.pl


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
511 odpowiedzi w tym temacie

#51 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 20 listopada 2007 - 17:13

Przeglądając forum natrafiłem jeszcze na dwie osoby:

PawelM
macdesk


Co Wy na to ?

#52 lantiz

lantiz
  • 1 118 postów
  • SkądGdansk, Poland, Poland

Napisano 20 listopada 2007 - 18:00

Popieram kandydatów: Białko, Chilon. :)

#53 grzegor

grzegor
  • 1 125 postów
  • SkądKRK

Napisano 20 listopada 2007 - 19:21

Panowie! Dziękuję za takie poparcie, ale czyżbyście zapomnieli już o moich wątkach, które - jak się okazuje - przyczyniły się do rozpoczęcia tej "rewolucji"? Przez które odszedłem z forum a wróciłem niedawno tylko dlatego że parę sensownych osób _jeszcze_ zostało i też dlatego, że postanowiłem nie wypowiadać się i nie czytać tematów dotyczących działania forum, moderacji i całej otoczki a skupić się na tym do czego to forum zostało stworzone - do merytorycznego pomagania i pisania o kwestiach technicznych (oraz apolitycznego TD). Widać w tamtych wątkach jak na dłoni, że nie zgadzam się w wielu kwestiach z obecnymi osobami na stanowiskach. Jedyną funkcję którą mógłbym pełnić i której mi najbardziej brakuje na tym forum to rzecznika, mediatora. Osoby, która była by między moderatorami a użytwonikami, która postulowałaby na TDM rzeczy, które akutalnie bolą użytkowników dając im w zamian feedback na forum co się aktualnie z ich propozycjami dzieje (czyli "propozycja wrzucona na ruszt", "głosujemy na tym", "niestety, stanowisko administracji jest zgoła odmienne, ale zastanawiamy się nad czymś podobnym"). Tego naprawdę brakuje. Czasem ktoś tam coś (zwykle blade__ czy simon) rozjaśni, ale to kropla w morzu potrzeb. Ludzie którzy mają pewność że rzeczywiście zostali wysłuchani i ich prośba/potrzeba/skarga jest analizowana zwykle czekają na wynik zamiast wojować póki nie dostaną ostrzeżenia.
  • 51m0n lubi to

#54 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 20 listopada 2007 - 20:54

Mnie Twój pomysł grzegor się podoba! Uważam że taka osoba na forum przydałaby się jak najbardziej - coś jak rzecznik praw obywatelskich :) Trzeba by tylko określić jego zadania, no ale to jest do zrobienia przecież. Uważam że na prawdę mogłoby to być coś przydatnego.

Co na to inni?

#55 banan

banan
  • 765 postów
  • SkądChi-Town, Rëmiô, Gotenhafen

Napisano 20 listopada 2007 - 20:56

Ja chcialbym byc przewodniczacym zwiazkow zawodowych. Ewentualnie skarbnikiem tych zwiazkow.

#56 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 listopada 2007 - 21:00

Co na to inni?


Uwazam, ze ksiazka skarg i wnioskow forum powinna zawisnac w specjalnej budce na rynku we Wloszczowej. ;)

;D

#57 Wallenrod

Wallenrod
  • 273 postów

Napisano 20 listopada 2007 - 21:27

Uwazam, ze ksiazka skarg i wnioskow forum powinna zawisnac w specjalnej budce na rynku we Wloszczowej. ;)

;D


na prawdę nie musisz aż tak ostentacyjnie podkreślać lekcewważącego podejścia do opinii innych użytkowników. to i tak wszyscy wiedzą. ale jak to wygląda w świetle zapowiadanych zmian na lepsze i moderatorów z ludzką twarzą?

#58 Monk

Monk
  • 354 postów
  • SkądWrocław / Gliwice / Przemyśl

Napisano 20 listopada 2007 - 22:27

Popieram kandydatury czterech osób: Andrzej - bardzo nawet, mam przeczucie że to czarny koń tych wyścigów user_jgora - super kontakt, bardzo życzliwy 3xTAK do działu giełda idealny Psychopulse - chyba idealny kandydat do sprawowania pieczy nad działem grafika Altcomputing - cała historia z amigami działa na plus + lokalny kandydat Wrocławski Ps. fajnie by było ściągnąć z macpluga s@ntee

#59 Aronia

Aronia
  • 289 postów

Napisano 20 listopada 2007 - 22:40

na prawdę nie musisz aż tak ostentacyjnie podkreślać lekcewważącego podejścia do opinii innych użytkowników. to i tak wszyscy wiedzą.


No i tutaj to się grubo mylisz. Chyba pomieszałeś osoby. No i na żartach się nie znasz?

Ps. fajnie by było ściągnąć z macpluga s@ntee


Proszę, nie bawmy się tutaj w partie polityczne ;)

#60 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 20 listopada 2007 - 22:47

Ps. fajnie by było ściągnąć z macpluga s@ntee

s@ntee była moderatorką dłuuugo na MyApple ale niestety nie ma na to już czasu - ostatnio była całkowicie nieaktywna.

#61 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 21 listopada 2007 - 08:29

jak to wygląda w świetle zapowiadanych zmian na lepsze i moderatorów z ludzką twarzą?


Wlasnie dlatego, ze mam twarz bydlecia, Code przesunal mnie z grona moderatorow z ludzka twarza w inne miejsce.

#62 Chilon

Chilon
  • 1 930 postów

Napisano 21 listopada 2007 - 09:14

Wlasnie dlatego, ze mam twarz bydlecia, Code przesunal mnie z grona moderatorow z ludzka twarza w inne miejsce.


To za co kto coś dostał (został przesunięty itp) i tak zostanie wieczną tajemnicą nikomu nie znaną więc jak już wspomniał MacTom darujmy sobie rozmowy na ten temat a zajmijmy się poważniejszymi sprawami.

#63 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 21 listopada 2007 - 09:45

Wlasnie dlatego, ze mam twarz bydlecia, Code przesunal mnie z grona moderatorow z ludzka twarza w inne miejsce.


Ej, ja jestem jeszcze brzydszy, czy to znaczy że powinienem być królem myapple? Niezłymi kryteriami się kierujecie w tej radzie rejsu.

#64 Wallenrod

Wallenrod
  • 273 postów

Napisano 21 listopada 2007 - 15:13

No i tutaj to się grubo mylisz. Chyba pomieszałeś osoby. No i na żartach się nie znasz?


Nie mylę się. Na własnej skórze mogłem doświadczyć. Ale może rzeczywiście nie znam się na żartach, bo pamiętam czym były książki skargi i wniosków i wiem czym jest peron we Włoszczowej.
Tylko admin powinien wykazać się na tyle błyskotliwym wyczuciem, żeby brać pod uwagę możliwość różnego odczytania swoich "żartów". Kolega Pank właśnie za taki brak wyczucia poleciał z forum na 2 miesiące. Insider będzie następny?

#65 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 21 listopada 2007 - 16:20

OK wygląda na to, że pomysły na to kto mógłby zostać moderatorem wyczerpane :) Dziękuję wszystkim w pomocy - niebawem wykonamy kolejne kroki ku lepszemu.

#66 banan

banan
  • 765 postów
  • SkądChi-Town, Rëmiô, Gotenhafen

Napisano 21 listopada 2007 - 16:24

pomysly sa ale te warunki :???: Na pewno zadnych ostrzezen ani banow nie moze byc w historii?

#67 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 21 listopada 2007 - 16:26

pomysly sa


To pisz. :)

#68 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 21 listopada 2007 - 16:28

Mogą być - ban banowi nierówny (tak samo ostrzeżenie). Ale kandydat z kiepską przeszłością ma po prostu mniejsze szanse. Rozpatrzymy każdą sensowną i popartą uzasadnieniem propozycję.

#69 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 21 listopada 2007 - 16:28

Banan byłby dobrym moderatorem. I nicka ma takiego w sam raz do banowania. Dostałem bana od Banana bardzo dobrze brzmi.

#70 banan

banan
  • 765 postów
  • SkądChi-Town, Rëmiô, Gotenhafen

Napisano 21 listopada 2007 - 16:28

pank - moderator Think Different. Ewentualnie dzialu "kosz" lub DTP. Ma spora wiedze, jest wygadany, nie rzucalby banami i ostrzezeniami na prawo i lewo no i dobrze by bylo gdyby Ci Think Different mieli swojego przedstawiciela u "koryta"

#71 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 21 listopada 2007 - 16:30

pank - moderator Think Different. Ewentualnie dzialu "kosz"


Nie da rady, mam przeszłość niertenteges.

#72 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 21 listopada 2007 - 16:31

Spodziewalem sie takich propozycji. Czyli przedstawianie kandydatur juz naprawde zakonczone. Dajcie teraz biurokracji kilka dni na przemielenie papierow :)

#73 Laborman

Laborman
  • 397 postów
  • SkądDeep Space 9

Napisano 21 listopada 2007 - 19:05

Tylko nie mielcie ich za długo bo przypadkowo wszystkie mogą w niszczarce wylądować :)

#74 MacGyver

MacGyver
  • 1 263 postów

Napisano 21 listopada 2007 - 20:31

Z powodu, że w tym wątku padł mój nick, chociaż wiem, że moje szanse są mniej niż zerowe, proszę o niemielenie mojej kandydatury na tak zaszczytną funkcję. PS. Dzięki, Aronka, za wyróżnienie;)

#75 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 23 listopada 2007 - 03:15

Dzis do grona Moderatorow zgodzil sie dolaczyc Kokos. Obejmuje dzialy Multimedia + Audio. Jest nam niezwykle milo powitac :)

Do pozostalych kandydatow powedrowaly zaproszenia na PW, przypuszczam , ze jutro, najpozniej pojutrze, poinformuje Was, czy te osoby zgodzily sie tworzyc Rade Forum.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych