Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nabór moderatorów MyApple.pl


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
511 odpowiedzi w tym temacie

#26 MacGyver

MacGyver
  • 1 263 postów

Napisano 18 listopada 2007 - 17:17

Aronia, a Ty?


Hehe, byłem pierwszy;)
[URL="http://www.myapple.pl/showthread.php?t=43687&page=2&highlight=HDMI-DVI"]http://www.myapple.pl/showthread.php?t=43687&page=2&highlight=HDMI-DVI[/URL]

...Wy mnie tylko zawstydziliście :oops: Koniec tematu.


Nie powinnaś czuć się zawstydzona.
myapple wyżej już wyjaśnił, ale jeszcze dodam, że masz talent epistolarny.
Więc, może, chociaż dasz się namówić na rzecznika prasowego z teką moderatora. Prosimy;)

#27 Aronia

Aronia
  • 289 postów

Napisano 18 listopada 2007 - 17:52

ale jeszcze dodam, że masz talent epistolarny.

Rety, a co to jest? Kojarzy mi się z episkopatem :)

Naprawdę dzięki chłopaki. To bardzo miłe z waszej strony. Nie sądzicie jednak, że to zwykli forumowicze powinni tu zgłaszać swoje typy? Takie jest założenie tego wątku, nie? Ale już sam fakt, że "góra" w jakiś sposób mnie doceniła jest dla mnie naprawdę dużym wyróżnieniem.

Od stycznia zmieniam pracę - może to mieć duży wpływ na mój wolny czas. Teraz 8 godzinek i do domu ale po nowym roku może być różnie - wiecie, jak to bywa w korporacjach - wyciskanie cytrynek :). No i na początku muszę się przecież wykazać. A nie będę przecież moderować w czasie godzin pracy, bo to nie fair. A po dłuuuugim dniu w robocie mogę nie być w stanie :)
Proszę - nie namawiajcie już bo naprawdę mi głupio. Może kiedyś, jak dorosnę, trochę się poduczę...

#28 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 18 listopada 2007 - 17:54

Rety, a co to jest? Kojarzy mi się z episkopatem :)

Naprawdę dzięki chłopaki. To bardzo miłe z waszej strony. Nie sądzicie jednak, że to zwykli forumowicze powinni tu zgłaszać swoje typy? .


A co to, Mody i Administratory to nie forumowicze? :/

#29 Aronia

Aronia
  • 289 postów

Napisano 18 listopada 2007 - 18:30

A co to, Mody i Administratory to nie forumowicze? :/


Forumowicze z krwi i kości ale myślałam, że nie biorą udziału w tym konkursie tylko rozdają potem nagrody ;)

#30 banan

banan
  • 765 postów
  • SkądChi-Town, Rëmiô, Gotenhafen

Napisano 18 listopada 2007 - 19:21

Nie wiem czy chcialby ale wydaje mi sie ze swietnym moderatorem byl by kokos. Duza wiedza, zero? konfliktow, i zdecydowanie jest "think different" :D

Googdboy, masz bogata historie ostrzezen :D


cale szczescie ;)

#31 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 18 listopada 2007 - 19:37

... zero? konfliktow,...


Dzięki banan za zaufanie, jednak niestety, miałem parę konfliktów i chyba jestem za bardzo nerwowy na taką funkcję :wink:

#32 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 18 listopada 2007 - 21:09

Dzięki banan za zaufanie, jednak niestety, miałem parę konfliktów i chyba jestem za bardzo nerwowy na taką funkcję :wink:


Przyłączam się do Banana. Szkoda ze kolega Kokos sie kryguje, bo moim zdaniem poki co jest najbardzien godzien.
Dodam tylko, ze jeszcze w czasach forum szarlotka (a wiec ladne pare lat temu) kolega Kokos wiele, wiele osob wyciagal z glebokiego g..., a w moim przypadku okazywal sie zdecydowanie lepsza instancja niz pozal sie Boze serwis SADu.
Dlatego jestem przekonany ze czlowiek ma ogromna wiedze o Makach. No i klasę.


EML: dziekuje za nominacje, ale ja jestem wyrywny i juz dostalem 2 strzaly od moderatora (innych przepuszczali, ale ja dostalem, dawali po widzimisie, chlip chlip :D ) Poza tym juz jestem moderatorem na paru innych forach.

#33 goodboy

goodboy
  • 1 611 postów
  • SkądKonstancin/W-wa

Napisano 18 listopada 2007 - 21:21

Az tak mnie nie lubisz Bananie?

#34 banan

banan
  • 765 postów
  • SkądChi-Town, Rëmiô, Gotenhafen

Napisano 18 listopada 2007 - 21:26

Az tak mnie nie lubisz Bananie?


to nie chodzi o to czy kogos lubie czy nie. Poprostu nie uwazam ze bylbys dobrym moderatorem

#35 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 18 listopada 2007 - 21:44

miałem parę konfliktów


Ktoz z nas ich nie mial? :)

#36 przemekpiorkowski

przemekpiorkowski
  • 869 postów

Napisano 19 listopada 2007 - 00:52

moderator to nie tylko osoba ktora coś wie, ale ktora umie poprowadzić dyskusje na takim proziomie, zeby nie bylo zgrzytów. moderator to tez taka osoba, która umie załagodzić konflikty - a Ty jako kobieta moglabyś sobie z tym dobrze radzić

Nawet nieposiadając wiedzy o komputerach można moderować takie forum wyłapując tych, którzy zupełnie nie potrafią porozumiewać się w ojczystym języku. Ja za słabo znam userów więc nie nikogo nie zgłaszam, przynajmniej na razie.

#37 toki

toki
  • 1 210 postów
  • SkądPL

Napisano 19 listopada 2007 - 09:56

Ktoz z nas ich nie mial? :)


a od czego jest faja pokoju? ;)

#38 Wallenrod

Wallenrod
  • 273 postów

Napisano 19 listopada 2007 - 10:04

To ja zgłaszam użytkownika Kwieto. Mówi rozsądnie i składnie, wykazuje się obiektywizmem i ma odpowiednią wiedzę w temacie.

#39 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 19 listopada 2007 - 10:35

Andrzej już się wypowiadał na temat swojej osoby? Facet zna się na programowaniu, na oprogramowaniu i na grafice, ponadto jest pedagogiem- ma też dużo czasu jak studęci slęczą nad pracami :D Kokos, szkoda że nie chcesz- kto inny tak dobrze zajął by się działem Audio? Pewnie Ruczaj ale z koleji to recydywista :( choć Ruczaj, jeśli się zdecydujesz masz moje poparcie i lobbing w administracji- punkty jakoś się... zniweluje- wszyscy wiemy jak to jest- dysktafony koperty, czekoladki, smski, kwiatki- wszystko da się załatwić w IVRP :D Moim zdaniem moderator powinien przede wszystkim znać forum, kojarzyć wątki przez co mieć łatwość szukania starych tematów- a do tego trzeba czasu na forum- więc kandydatury prawie że nowych użytkowników wydają mi się nie na miejscu.

#40 grzegor

grzegor
  • 1 125 postów
  • SkądKRK

Napisano 19 listopada 2007 - 10:36

A ja chciałbym zgłosić propozycję awansu dla blade__'a. W problemach administracja - użytkownicy jako jedyny wykazuje bezstronność, tłumaczy bardzo szeroko decyzje na privie/mailu i czasem zdaje się być jedyną osobą wśród moderatorów z którą można rozsądnie porozmawiać. Jest przykładem na to że gdy się prowadzi własną działalność to trochę inaczej się widzi pewne sprawy. Wydaje mi się, że powinien mieć wyższe uprawnienia.

#41 toki

toki
  • 1 210 postów
  • SkądPL

Napisano 19 listopada 2007 - 21:57

Laborman - mimo że jest pecetowcem to zna osX lepiej niż niejeden posiadacz kilku maców. Wielu osobom już pomógł, nigdy nie było zatargów z innymi, w dziale o sprzęcie sporo sie udzielał. Poza tym spędza masę czasu na forum

#42 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 19 listopada 2007 - 22:15

No to moje propozycje:

scroller
hex
białko
- do działu Giełda, potrafi motywować sprzedających i kupujących ;-)

#43 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 19 listopada 2007 - 23:59

Laborman - mimo że jest pecetowcem to zna osX lepiej niż niejeden posiadacz kilku maców. Wielu osobom już pomógł, nigdy nie było zatargów z innymi, w dziale o sprzęcie sporo sie udzielał. Poza tym spędza masę czasu na forum


pierwszy raz słysze ten nick :D scroller słyszalem ale jakoś mi nie utkwił w pamieci jakimiś konkretnymi wypowiedziami.


hex, białko = 100% mojego poparcia

jak byście rozpatrywali, kandydatutre grzegora? - tylko glośno myśle

#44 arkadiusm

arkadiusm
  • 544 postów
  • SkądKraków / StalowaWola

Napisano 20 listopada 2007 - 02:36

jabco - haha

#45 Chilon

Chilon
  • 1 930 postów

Napisano 20 listopada 2007 - 08:33

pierwszy raz słysze ten nick :D scroller słyszalem ale jakoś mi nie utkwił w pamieci jakimiś konkretnymi wypowiedziami.


To chyba nie za dobrze świadczy. Laborman dość często się wypowiadał z tego co pamiętam i w większoci wypadków był gaszony przez "poprawnych politycznie" co zapewne trochę go zniechęca od zamieszczania jakichkolwiek postów.

hex, białko = 100% mojego poparcia

Może nie dam im 100%, ale mogę poprzeć.

jak byście rozpatrywali, kandydatutre grzegora? - tylko glośno myśle


Tutaj popieram w 100% bezapelacyjnie. ;)

#46 Wallenrod

Wallenrod
  • 273 postów

Napisano 20 listopada 2007 - 10:07

Grzegor, Hex i Scroller

---- Dodano 20-11-2007 o godzinie 11:09 ----
i jeszcze Heidi jeżeli uda się wam go przekonać :-D

#47 Laborman

Laborman
  • 397 postów
  • SkądDeep Space 9

Napisano 20 listopada 2007 - 10:16

Myślę, że moja kandydatura to raczej żart. Ja stoję po drugiej stronie barykady (głupie podziały.) co jak wspomniał Chilon dosyć często dawano mi do zrozumienia. Być moderatorem to wielki obowiązek, przywilejów wcale, a odpowiedzialność ogromna. Z resztą jest tu wielu swietnych kandydatów, a moja skromna osoba niech raczej pozostanie tam gdzie jest. Mam nadzieję, że forum po reformie stanie się lepsze.

#48 arkadiusm

arkadiusm
  • 544 postów
  • SkądKraków / StalowaWola

Napisano 20 listopada 2007 - 10:47

Grzegor - jestem za

#49 Blade__

Blade__

    Pytong Was obserwuje !!!


  • 3 327 postów
  • SkądPółnoc

Napisano 20 listopada 2007 - 15:06

Pare osob ktore popieram zaproponowano powyzej - ja dodalbym jeszcze user_jgora.

#50 marcin_sz-n

marcin_sz-n
  • 118 postów
  • SkądSZCZECIN

Napisano 20 listopada 2007 - 15:12

Grzegor - popieram




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych