Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ipod touch 4g 16gb. Rozładował się i nie chce się włączyć. Nie reaguje;/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 yoooooy

yoooooy
  • 3 postów

Napisano 09 czerwca 2014 - 22:40

Witam. Rozładował mi się na maxa Ipod. Podłączyłem go do ładowarki sieciowej i nie reaguje, nie wyskakuje ikona (baterii), że się ładuje. Zostawiłem go tak na dwie godziny i nic. Spróbowałem podłączyć to innej ładowarki i również nic. Podłączyłem do kompa i nic, iTunes go nie widzi, komputer również. Próbował wciskać przyciski power i home na dłuższy czas i również nic nawet przy włączonym iTunes. Niestety gwarancja na niego mi się skończyła. Bardzo proszę o jak najszybszą pomoc. Pozdrawiam Mateusz ps. Dałem taki sam post przez pomyłkę w innym dziale. Sorry!

#2 mstanko

mstanko
  • 469 postów
  • SkądWągrowiec

Napisano 10 czerwca 2014 - 09:23

Zostaw go na noc/na dłużej pod ładowarką. Jeśli się głęboko rozładował to możliwe, że potrzebuje trochę dłużej poleżeć podłączony zanim się uruchomi.

#3 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 10 czerwca 2014 - 10:22

Próbowałeś na różnych przewodach USB?

#4 yoooooy

yoooooy
  • 3 postów

Napisano 10 czerwca 2014 - 21:03

Tak. Ipoda kupiłem używanego na allegro z jakiegoś internetowego komisu za dobre pieniądze i na szczęście zadzwoniłem do apple i okazało się że ma około 250 dni gwarancji jeszcze więc jutro wysyłam go do serwisu by go tam naprawili lub wymienili na nowy

- - - Połączono posty - - -

Całą noc ładowałem i nic...

#5 Surmipl

Surmipl
  • 109 postów

Napisano 19 grudnia 2014 - 14:17

zapewne bateria padła do takiego stopnia ze nie trzyma napiecia, myśle ze wymiana bateri rozwiąże problem

iPhone 4s 16gb black-> iPhone 5 16gb space gray-> iPhone 6 16gb space gray-> iPhone 6+ 16gb gold





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych