Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Logistyczne systemy informacyjne wykorzystywane w Apple


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Under69

Under69
  • 1 postów

Napisano 08 czerwca 2014 - 13:18

Witam serdecznie Jestem nowym użytkownikiem tego forum i jest to mój pierwszy post. Z góry przepraszam jeśli zamieściłem go w nieodpowiednim dziale, ale moje zapytanie jest specyficzne. W razie czego proszę o wyrozumiałość ewentualne przeniesienie tematu do odpowiedniego działu. Przejdźmy do konkretów. Jestem studentem i piszę pracę licencjacką związaną z firmą Apple. Ciężko mi znaleźć coś na temat logistycznych systemów informacyjnych jakie są wykorzystywane przez Apple. Konkretnie chodzi o systemy z rodziny CRM, ERP, EDI. Jeśli ktoś z Was posiada takie materiały lub zna konkretne źródła literaturowe bardzo proszę o pomoc, ponieważ czas nagli. Plan rozdziału poświęconemu firmie Apple jest następujący: 3.1 Historia marki Apple 3.2. Analiza SWOT 3.3 Systemy informacyjne wykorzystywane w firmie Apple 3.4 Sieć podmiotów współpracujących z firmą Apple Proszę zwrócić uwagę, żeby ewentualne źródła posiadały strony, bo jest to konieczne do zrobienia odpowiedniego przypisu w pracy. Z góry dziękuję za wszelką pomoc, pozdrawiam!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych