Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Kody do aplikacji CRAX

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ewas.mac

ewas.mac
  • 9 postów

Napisano 24 maja 2014 - 20:21

Witam,

Zapraszam do pobrania aplikacji CRAX.

Dziś mam dla Was 3 darmowe kody

TY3WWRY9Y6XL
3FM9KEEYMY4N
TH4649A6FYTK

Aplikacja jest do pobrania z Appstore tutaj.

Mam prośbę każdego kto pobierze darmową promocyjną licencję o recenzję !

#2 Edzio1903

Edzio1903
  • 191 postów
  • SkądTrójmiasto

Napisano 24 maja 2014 - 20:29

Dzięki - kod TH4649A6FYTK wykorzystany. Potestuję - dam recenzję ;)

#3 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 24 maja 2014 - 20:36

3FM9KEEYMY4N Dzięki.

#4 torik-78856f3ad1

torik-78856f3ad1
  • 1 818 postów
  • SkądToruń

Napisano 24 maja 2014 - 21:29

Przetestuję i dam znać :) TY3WWRY9Y6XL

#5 kdʘ

kdʘ
  • 257 postów
  • SkądJarosław

Napisano 24 maja 2014 - 22:30

Pamiętajcie o opinii, czyli przynajmniej kilku słowach o aplikacji, czy warta swojej ceny. ;) Zawszę wspieram, jak mogę polskie aplikacje, ale jednak w tym przypadku "dobre, bo polskie" nie wystarczy.

#6 torik-78856f3ad1

torik-78856f3ad1
  • 1 818 postów
  • SkądToruń

Napisano 25 maja 2014 - 20:29

Pobrałem i przetestowałem program na tyle na ile mogłem i jestem pozytywnie zaskoczony. Program działa bez zarzutu i warto wspierać ten projekt. Sortowanie plików oraz operacje na nich wykonywane są bez problemu. Ja zauważyłem mały mankament. W panelu bocznym na liście jest pozycja Udostępnianie -> i pozycję -> [AFP] MyBookLive. I jest to zgodne z prawdą. Klikam dwa razy i pojawia mi się okno logowania do zasobu, wybieram jeden z listy - login i hasło i wchodzę. Po wejściu w tym oknie w jakiś inny katalog (już lokalny na dysku komputera) nie wiem jak wrócić do zasobu sieciowego, bo mam ponownie okno do podpięcia zasobu, ale ten który wcześniej miałem podpięty jest wyszążony i nie znalazłem opcji jak wejść do tego zasobu. Brakuje mi na liście np. nad ulubionymi listy aktywnych napędów. Po za tym nie mam pytań, świetna robota.

#7 ewas.mac

ewas.mac
  • 9 postów

Napisano 25 maja 2014 - 21:14

Dzięki za opinię wszystkie niedostatki, które zauważyłeś będą wzięte pod uwagę przy przygotowaniu następnej wersji.

- - - Połączono posty - - -

Zachęcam do odwiedzenia strony programu i pobrania DEMO. Co prawda DEMO jest ograniczone, ale można wypróbować przed decyzją o zakupie.

#8 torik-78856f3ad1

torik-78856f3ad1
  • 1 818 postów
  • SkądToruń

Napisano 26 maja 2014 - 08:21

Dzięki za opinię wszystkie niedostatki, które zauważyłeś będą wzięte pod uwagę przy przygotowaniu następnej wersji.

Program jest bardzo dobry a jak czytam opisy aktualizacji, to każda wprowadza coś nowego i program staje się jeszcze lepszy. Mój wcześniejszy wywód nie miła na celu krytyki programu a jedynie chciałem pokazać co mogło by się w przyszłości w nim znaleźć. Użytkownik pracujący lokalnie bez dysków sieciowych nawet tego nie zauważy o czym pisałem.

#9 ewas.mac

ewas.mac
  • 9 postów

Napisano 27 maja 2014 - 00:27

Konstruktywna krytyka jest bardzo pożądana, gdyż pomaga rozwijać aplikację pod użytkowników. Moim zdaniem to użytkownicy w głównej mierze powinni dyktować co ma się znaleźć w aplikacji i jakich funkcji potrzebują. Dlatego tak bardzo zależy mi na opinii, by móc rozwijać dalej oprogramowanie w kierunku potrzeb końcowych użytkowników. Dlatego Twoją opinię nie traktuję jako krytykę a bardziej jako pokazanie nad czym trzeba popracować w następnej wersji. Dlatego wielkie dzięki jeszcze raz za opinię !

#10 Edzio1903

Edzio1903
  • 191 postów
  • SkądTrójmiasto

Napisano 28 maja 2014 - 05:59

"Pobawiłem się" to i coś skrobnę. Program mnie totalnie zaskoczył mnogością możliwości, a to bardzo dobrze o nim świadczy. Duży plus za możliwość ręcznego ustawienia programów do edycji/podglądu - to przy FTP naprawdę super opcja. By nie było, iż jestem tylko zachwycony i tylko słodzę bo załapałem się na kod, to może dodam co przydało by się w nowszych wersjach. - ulubione zasoby, tak serwery jak i napędy - import/export ustawień z klientów FTP (np. popularnej FileZilli) - jeśli taka opcja się pojawi, śmiało mogę stwierdzić, że ten jeden program zastąpi mi przynajmniej 2 inne.

#11 ewas.mac

ewas.mac
  • 9 postów

Napisano 29 maja 2014 - 16:04

odpowiedź Na wstępie wielkie dzięki za zapoznanie się z programem i opinię oraz sugestie ! Ulubione można dodawać na kilka sposobów: 1. na pasku bocznym można przenieść folder przez D&D do sekcji Ulubione 2. na pasku bocznym dodać nową grupę ulubionych i na tą grupę zrobić D&D ulubionego folderu 3. na pasku ścieżki jest klawisz do dodania bieżącego folderu do ulubionych (można użyć skrótu CMD+D) Jeżeli chodzi o połączenia sieciowe to po podłączeniu do serwera automatycznie zapamiętują się ustawienia. Dostęp do zapamiętanych można uzyskać na dwa sposoby: 1. na pasku bocznym sekcja SIEĆ 2. na panelu urządzeń kliknąć klawisz SIEĆ i wtedy pokaże się lista zapamiętanych połączeń sieciowych Import ustawień z Filezilla jak najbardziej zostanie dorobiony w jednej z następnych wersji programu. Format jest XML-owy czyli w miarę czytelny więc nie powinno być z tym problemu.

#12 lfemzwan

lfemzwan
  • 2 166 postów
  • SkądPL

Napisano 30 maja 2014 - 20:05

Czy planujesz może dodanie obsługi GITa? (ktoś jeszcze używa SVN?) Jeszcze nie testowałem programu - przy najbliższym projekcie przejdzie test bojowy.

#13 ewas.mac

ewas.mac
  • 9 postów

Napisano 30 maja 2014 - 22:49

W przyszłości pewnie GIT zostanie dodany, ale nie umiem powiedzieć na ten moment kiedy to nastąpi.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych